Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

е па свестни бачкатори винаги си трябват. ти кажи че ти треа ралта и веднага ти пускам оферта кат ша изритам некой новобранец :)

 

лошото е че мноо се сви пазара за мойта продукция (танкчета К1) и не продавам почти нищо, та не мога да съм кой знае колко конкурентен откъм заплати.

 

п.п. а оня ми го разкараха кат пуснах тикет.

Чакай да поограбя сърбите и ще се преместя при теб :)

Абе как се пътуваше ?Взех си билет и ще се връщам в родината :D

mobo ако имаш свободни работни места свиркай цък

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Аз влизах тогава, само някъде от средата на август до ония ден влизах много рядко. То тогава май беше по-добре. Поне не се променяха правилата всеки ден. А сега е някаква тотална мешаница между ново и старо...

Ако искаш мога да ти пратя злато, но да не направят проблеми, че се чудеха за какво да банват преди...

 

Сега е същото, златото се изпраща успешно като се завърти през валутния пазар. Там няма как да се следят нещата. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

topbk.png

 

Това е статистиката в момента.

 

2904996Q.jpg

 

Това е картата на България - Обединена България! B)

 

 

Който не се е регистрирал още - или през линка в първото мнение, или от тук. :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, в последно време доста от инфото в първия пост стана грешно... С Гърция и Румъния вече сме съюзници, а най-правилното се случи - започнахме да воюваме с БЮРМ и Турция, като след поредица от атаки превзехме Македония, а Гърция завладя Турция (която раздирана от скандали пада лесно). САЩ се бяха засилили да се месят на Балканите, но им се даде отпор и са напът да ги отблъснат надалеч.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сега е момента, хората, които са позабравили играта, да се завърнат отново, защото ни предстои може би, най-сериозната война до сега. България предстои да бъде нападната от най-малко 3 места в следващите 1-2 дни. Така че всяка помощ е добре дошла...

untitled652626.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...