Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

Започнах компания за желязо.. Нa q1 за 2 дена загубих към 30~ BRL и сега е Q2 и уж ще правя някаква печалба :D Да видим какво ще стане. Малко е тъпо,че максималната продуктивност е на само на 10 човека :confused Както и да го мисля не виждам как може да се вади повече от 20 BRL на ден (даже и тва е непостиижмо) с q2 :( т.е за да събера 50gold за да upgrade-на дo q3 ми трябват... над 100 дена :D То по-добре да стана един spamer по форумите и да правя 5g на всеки поканен 6лвл играч :wacko: Доста небалансирано ми се вижда с това 5г на човек ;X Смисъл не е ли ПРЕКАЛЕНО много в сравнение с парите които се правят от нормална работа/компания ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Вече и на български... Нищо съществено не става с последно време, май така е било и преди. Сега с световната криза, златото става все по-ценно и рядко някои ще се бият. Дано промените пооправят нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

търся диаманти на изгодна цена.. някой ако има фирма да казва :) !!!

Изгодна цена -> по-ниска от 0,40лева :)

 

Всъщност няма ли да е полезно да направим един списък "кой каква фирма има" ???

Аз имам:

-хляб с лиценз за бразилия

-подаръци

-> и 2те са в българия

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Омръзна ми играта, някой знае ли как мога да си паркирам акаунта за неопределено време?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой играе ли още? Че аз съм доста advanced вече. :) Ако има някой да пише, да се знаем кои сме повечето.

Link to comment
Share on other sites

Някой играе ли още? Че аз съм доста advanced вече. :) Ако има някой да пише, да се знаем кои сме повечето.

дам аз :)

funyx ми е акаунта

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

И аз!

 

Почнах я днес xD

 

http://www.erepublik.com/bg/citizen/profile/3853648

 

Ще го уча инжинер xD

 

И въздушен Support :punk

 

Зарежи тоя инженер, няма смисъл. Аз съм монтажист 8 ниво (Fitter) и трябва да работя за стотинки. Втория ми скил беше дърводелец, там има работа и много добри заплати. Като че ли в момента най-добре е да си събирач (Harvester) в световен мащаб. Заплатите са много добри, работа има винаги, особено в България, след като скоро придобихме high региона на зърно на Босна и Херцеговина. Тъй че ти препоръчвам да се насочиш натам - няма да съжаляваш. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Мен ме интересува - Vetim играеш ли още? Толкова много злато ти направих последните дни от медали, които съм спечелил, че направо ще ме е яд, ако не го употребяваш. :D

Link to comment
Share on other sites

Случайно вчера реших да вляза и да видя какво става.Иии доста променени работи има :) Храната,работата наградите за деня :) Пък и доста високо си плащат труда в Сърбия :)

Link to comment
Share on other sites

Случайно вчера реших да вляза и да видя какво става.Иии доста променени работи има :) Храната,работата наградите за деня :) Пък и доста високо си плащат труда в Сърбия :)

 

и в българия хич не сме зле със заплатите в момента. а и май ще се поскараме със сърбите заради македоновците.

 

с тия заплати малко е криво за фирмерите кат мен - 1-2ма самоубийци кат ми влезнат на ниско здраве и печалбата за деня заминава.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува - Vetim играеш ли още? Толкова много злато ти направих последните дни от медали, които съм спечелил, че направо ще ме е яд, ако не го употребяваш. :D

Жив е той, жив е :) Заради скапаняците от Булсат е. Откакто взеха мрежата само през прокси можех да влизам. Добре, че се махам от тях... Сега прегледах набързо промените. Голямо мазало :)

Link to comment
Share on other sites

Жив е той, жив е :) Заради скапаняците от Булсат е. Откакто взеха мрежата само през прокси можех да влизам. Добре, че се махам от тях... Сега прегледах набързо промените. Голямо мазало :)

 

Ти не знаеш кво беше Юли-Август. :) Щом това ти се вижда мазало, онова ще ти се струва като съвсем друга игра. :)

 

п.п. между другото утре ще получиш малко злато, защото взимам медал ;)

Link to comment
Share on other sites

и в българия хич не сме зле със заплатите в момента. а и май ще се поскараме със сърбите заради македоновците.

 

с тия заплати малко е криво за фирмерите кат мен - 1-2ма самоубийци кат ми влезнат на ниско здраве и печалбата за деня заминава.

Еми аз в момента съм с 50 ама това стана заради глупостта ми да се бия повече пъти :D Тия дни може би ще успея да се преместя в софия и ще видя какво ще правя.

Едит:кога почваше новия ден мама му стара.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз в момента съм с 50 ама това стана заради глупостта ми да се бия повече пъти :D Тия дни може би ще успея да се преместя в софия и ще видя какво ще правя.

Едит:кога почваше новия ден мама му стара.

 

В 10 сутринта.

 

Я ме добавете в играта, да си знам хората. Това съм аз. :)

Link to comment
Share on other sites

дурги фирмери има ли живи?

 

и на някой да му се е случвало да не мое да уволни некой нов самоубиец със странен символ в края на името?

 

е тоя не моа го уволня вече 5ти ден.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти не знаеш кво беше Юли-Август. :) Щом това ти се вижда мазало, онова ще ти се струва като съвсем друга игра. :)

 

п.п. между другото утре ще получиш малко злато, защото взимам медал ;)

Аз влизах тогава, само някъде от средата на август до ония ден влизах много рядко. То тогава май беше по-добре. Поне не се променяха правилата всеки ден. А сега е някаква тотална мешаница между ново и старо...

Ако искаш мога да ти пратя злато, но да не направят проблеми, че се чудеха за какво да банват преди...

Link to comment
Share on other sites

дурги фирмери има ли живи?

 

и на някой да му се е случвало да не мое да уволни некой нов самоубиец със странен символ в края на името?

 

е тоя не моа го уволня вече 5ти ден.

Ако ти трябват работници свиркай.Сега горе долу имам пари но до 2 дена ще съм със 20-30 сръбски пари :D

Link to comment
Share on other sites

е па свестни бачкатори винаги си трябват. ти кажи че ти треа ралта и веднага ти пускам оферта кат ша изритам некой новобранец :)

 

лошото е че мноо се сви пазара за мойта продукция (танкчета К1) и не продавам почти нищо, та не мога да съм кой знае колко конкурентен откъм заплати.

 

п.п. а оня ми го разкараха кат пуснах тикет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...