Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

Прочетох темата и не знам за самата игра, но се замислих, че славянските народи можем да бъдем една от най-големите общности в света. Ние до някъде и сме, но някой сякаш упражнява принципа "Разделяй и владей" в/у нас.

И на картата като хвърля едно око става по-ясно дори.

 

016810955-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Ааа Vetim Като съм се регнал чрез твоя акаунт.Скоро трябва да получиш 5 gold.До колкото рабрах тия пари се взимат като стана 5ти лвл а аз съм 3ти :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кви са тия дето управляват държавата - съюзи с турция със сърбия... то вярно сме слаби ама толкова ниско да падаме... Мен ми е интересно сега след 2 дена като свършва съюза със сърбия, какво ще се случи?

 

И как да взема българско гражданство?

 

В момента се води гласуване за съюз с България. Гласовете са 30:0 ЗА. Така че, явно ще се поднови пакта със Сърбия.

Link to comment
Share on other sites

Абе ей сега си мисля, ние ако вземем да се съберем отбора от булфлийт и империяонлайн, ше превземем света. :) WarezRu остави трайна следа във всички онлайнки. :)

 

w00x, видях за съюза... поразгледах миналите събития преди, явно е по-добре за момента да е така.

 

Малко не разбирам нещо на тия битки. Едната страна прави -1231 примерно, а другата 1244. И имаме no mans land с някакви точки, posle border area и т.н. Трябва да се стигне до underground за победа ли? И точките над no mans land ли са тези, които трябва да се направят? Въобще нещо много ми е объркано с тея битки.

 

И пак питам - как да стана български гражданин в играта? Да ида до София и да се върна ли?

 

btw чата иска 10 злато. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе ей сега си мисля, ние ако вземем да се съберем отбора от булфлийт и империяонлайн, ше превземем света. :) WarezRu остави трайна следа във всички онлайнки. :)

 

w00x, видях за съюза... поразгледах миналите събития преди, явно е по-добре за момента да е така.

 

Малко не разбирам нещо на тия битки. Едната страна прави -1231 примерно, а другата 1244. И имаме no mans land с някакви точки, posle border area и т.н. Трябва да се стигне до underground за победа ли? И точките над no mans land ли са тези, които трябва да се направят? Въобще нещо много ми е объркано с тея битки.

 

И пак питам - как да стана български гражданин в играта? Да ида до София и да се върна ли?

 

btw чата иска 10 злато. ;)

С какво си се регистрирал. Едното ти представлява Народността, другото е къде се намираш в момента. За да идеш в София ти трябва билет.

 

Това, което виждаш най-отгоре на битката са "Героите", хората с най-голям демидж в битката. След края на битката се вижда статиска кой колко демидж е вкарвал и кой побеждава. Има статистика и по държави. Сега като свърши битката за Видин, ще я дам тук.

Link to comment
Share on other sites

С какво си се регистрирал. Едното ти представлява Народността, другото е къде се намираш в момента. За да идеш в София ти трябва билет.

 

Еми регистрирах се в Пловдив и ми даде Serbian Citizenship. Гледам, че има някакви request-и за гражданство, но не ми дава да пиша в тоя раздел.

Link to comment
Share on other sites

Еми регистрирах се в Пловдив и ми даде Serbian Citizenship. Гледам, че има някакви request-и за гражданство, но не ми дава да пиша в тоя раздел.

На мен ми е активно, сигурно трябва някакъв период от време преди да се откажеш. Kaто се регвах беше наш Пловдив и на мен ми е Бг, затова не съм се сблъсквал с това.

Под Citizenship по принцип трябва да има бутон change. Явно до 6-то ниво няма такъв.

Пише се после до конгреса защо искаш да се махнеш.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не успяхме с Видин. Не успявам да намеря и отчет на битката, защото май и няма. Ние с Румъния сме във война и има само като цяло статистика.

http://www.erepublik.com/en/wars/show/1398 дайте на details

 

Вижда се защо са ни съюзници и колко по-верни са от на румънците. Без тях си правете извода...

Link to comment
Share on other sites

И аз съм 4-ти и тая игра започва да ми се струва супер безсмислена като цяло. Румънците ни мачкат, ще вземат и София и България като държава ще изчезне. Дори и Сърбите да ни вземат София обратно, тя ще стане Сръбска територия.

 

Седим и гледаме как ни мажат и не можем да направим нищо.

Link to comment
Share on other sites

Е че то винаги на Балканите,всички са били срещу нас.Пък и малко българи играят.Ако играеха 40к ясна работата.Ама те играят 1500 и сме разпръснати на голямо разстояние.

Link to comment
Share on other sites

Май да аз вече съм 4-ти лвл.Леко тъпо е направено до 5ти лвл да цъкаш 2 работи и толкоз.

От една страна да, но от друга имаш възможност да се запознаеш добре с играта, как се развива бизнес и т.н. неща, които за напред ще са добре дошли. Иначе имаше човек 15-ти левел, който не знаеше как се яде хляба... Има доста работи на бг и най-вече на англ., с които да се запознаете.

 

Иначе София вече я завладяха... Явно вчера при нападението над Видин румънците са си оставили големите резерви за битката при София, така сърбите и всички са си хвърлили силите през деня, а румънците цяла вечер ни атакуваха + някои азиатци. Сега вече почти е завладяна.

 

w00x нека мислим в перспектива. Това не е първото завладяване, понеже румънците от край време са против нас, но успявахме да си върнем територията. Последно около 24 декември беше цяла.

Link to comment
Share on other sites

Абе голяма работа като са ни завладяли... това е просто игра. Всеки влага различни неща вътре - румънците си избиват комплексите явно, ама то ефект в реалния живот няма. Тепърва ще започваме да играем по-стабилно - ще развиваме фирми, ще правим въстания, все ще стане някак. Изчезнала била България от картата на някаква игра - на кой му пука. Те най-силните държави в играта са около нас с общо население сигурно над 50к души, ние сме с 2000.. логично беше.

Link to comment
Share on other sites

Абе голяма работа като са ни завладяли... това е просто игра. Всеки влага различни неща вътре - румънците си избиват комплексите явно, ама то ефект в реалния живот няма. Тепърва ще започваме да играем по-стабилно - ще развиваме фирми, ще правим въстания, все ще стане някак. Изчезнала била България от картата на някаква игра - на кой му пука. Те най-силните държави в играта са около нас с общо население сигурно над 50к души, ние сме с 2000.. логично беше.

Самият факт, че са включили сумати страни от другия край на Земята срещу нас, въпреки че са супер многобройни си е доста показателен, а ние тук сме си се събрали съседки... Нищо чудно, да са посменили правилата в течение на играта, за да може да бъдат сила...

 

А иначе зарибявайте колкото можете, важното е да са редовни, пък каквото искат да правят...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува следното - искам да напусна работа и да се хвана на друга по-скъпо платена. Не съм работил днес още. Ако работя, напусна и след това се наема на друга работа, ще мога ли да работя пак или работния ден се брои като за денонощие, а не като за самата работа? Един вид идеята ми е да взема две надници... не би трябвало да може, но знам ли... :rolleyes:

 

Я ме добавете като приятел да ви имам в играта - ULTRABOTEV ми е ника. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не можеш, по-добре си напусни, за да вземеш по-големия надник.

 

 

Най-тъпото сега е, че си платихме съюзите с другите страни, около 500 злато май, и които едвам събрахме, а сега всичко ще отпаднат.

Link to comment
Share on other sites

Май много се прекарах като станах зидар.Бахти тъпото.Ся се чудя дали има смисъл да бачкам пак на 0 или да качвам строителството.

Link to comment
Share on other sites

Май много се прекарах като станах зидар.Бахти тъпото.Ся се чудя дали има смисъл да бачкам пак на 0 или да качвам строителството.

Зависи колко си качил и колко ти плащат. Най-многобройното е производството. Добива и строителството са по-редки, но по ценени... Моят скилл примерно е 0 за тях...

 

Имайте предвид, че колкото звезди е фирмата, толкова здраве ви взима, затова в началото работете в максимум 2 звезди фирма

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко си качил и колко ти плащат. Най-многобройното е производството. Добива и строителството са по-редки, но по ценени... Моят скилл примерно е 0 за тях...

Е на начална заплата съм още,но гледам след това само по 20 кинта дават.За 7 скил.

ПС: Как се дига Wellnessа? Че гледам на някои им е 100 на мен ми е 46 :( а беше 50.Или трябва да купувам храна за моя лвл ?

Link to comment
Share on other sites

Като стигнеш 7-ми едва ли ще мислиш за кой да работиш, а за свой бизнес.

Но ако се освободим по-нататък строителството в Бг е умряла работа, смени го на време.

С храната се вдига малко, сега колкото - толкова. Важно е по 1-2 звезди храна на ден, защото за тренировка+работа ти взима 2 здраве

 

 

До тук беше София, сърбите се насочиха към Германия - Полша. Техния план е после да ни освобождават.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...