Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Имаше подмятания, че ЕДЕН ще подхванат Англия, след Германия и Франция.

Почна се :laughing:

Само че Англия има 9 съюза зад гърба и ще ги смачкаме.

Link to comment
Share on other sites

Казаха ти... 80 човека на месец макс :blink: Към този момент и по-малко, гражданството май трябва само за избори и политика.

Link to comment
Share on other sites

значи да се отказвам и да се примиря със сръбско :)

 

You cannot move in this country because it is involved in a war with your country

 

как да се преместя сега тая игра ме дразни вече

Link to comment
Share on other sites

значи да се отказвам и да се примиря със сръбско :)

 

You cannot move in this country because it is involved in a war with your country

 

как да се преместя сега тая игра ме дразни вече

Ми къде само обикаляш :) Сигурно трябва да пътуваш първо до неутрална зона, т.е. ще ти коства 2 билета. (само предполагам, не ми се е налагало)

 

Иначе за сега се примири, то моето като е бг, пък съм в Сърбия същия к*р :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност ако си в Румъния трябва да можеш да се преместиш, но заради съюза с Полша може да те хваща.

 

България може да е неутралната. Не воюва в момента с Румъния (където трябва да си) и с Англия.

 

Може да пробваш с някоя екзотична, която си избереш, стига да не е в съюз с Полша, не е толкова сложно.

Link to comment
Share on other sites

и в българия не дава както и да е оправих се

първо се прехвърлих в босна от там в южна африка и от там в лондон :) най-после ама нещо от 32wellness паднах на 25

 

от къде да отида в болница :)

 

 

edit: сега видях че трябва да се бия за да ползвам болницата :)

Link to comment
Share on other sites

и в българия не дава както и да е оправих се

първо се прехвърлих в босна от там в южна африка и от там в лондон :) най-после ама нещо от 32wellness паднах на 25

 

от къде да отида в болница :)

 

 

edit: сега видях че трябва да се бия за да ползвам болницата :)

 

Трябва да имаш 40 уелнес, за да се биеш. Проблемче имаш в момента. Трябва да вдигнеш 15 уелнес, за да може да участваш в битка и да се излекуваш в болницата.

 

Аз съм супер доволен от Китай. Само дето в момента не се бият с никой и не мога да си вдигна уелнеса, но съм на 69, та ще устискам докато някой започне битка.

 

2 дни съм тук и имам вече 11 кинта. Работя за 6.1 на ден.

 

Казвам ви, идвайте и няма да съжалявате.

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам заслужава ли си да си купя къща ? гледам че по 1 звезда са ~100-200

 

и какво оръжие да си взема 4 или 5 звезди разликата е огромна 4звезди е ~15 а 5 е ~30

Link to comment
Share on other sites

Значи до колкото знам 1 оръжие се използва само за 1 атака.Така че по добре вземи 3 4то ниво а не 1 5то.Макар че с 1 5то и достатъчно сила правиш по 100 дмг.

Link to comment
Share on other sites

На мене цялата работа с фирмите ми изглежда супер сложна. Имам едно такова чувство, че като си направя организация и фирма, само ще съ хвърля парите на вятъра. Четох тая статия за фирмите, която Vetim даде по-нагоре и то излиза, че в повечето случаи няма да ти върви добре фирмата. Просто зависи от прекалено много фактори - като започнем от това какво всъщност прави, та докато стигнем до здравето на работниците, ембарго и т.н. До ден-два трябва да имам над 20 злато и мисля да ги вложа в една фирма. Някой пробва ли вече?

Link to comment
Share on other sites

На мене цялата работа с фирмите ми изглежда супер сложна. Имам едно такова чувство, че като си направя организация и фирма, само ще съ хвърля парите на вятъра. Четох тая статия за фирмите, която Vetim даде по-нагоре и то излиза, че в повечето случаи няма да ти върви добре фирмата. Просто зависи от прекалено много фактори - като започнем от това какво всъщност прави, та докато стигнем до здравето на работниците, ембарго и т.н. До ден-два трябва да имам над 20 злато и мисля да ги вложа в една фирма. Някой пробва ли вече?

 

Как успя да направиш толкова много пари?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ще има ли момент в тая игра, в който да ми отнема повече от 1 минута на ден. Добре, че е the-west, та имам какво да правя в офиса...

Link to comment
Share on other sites

Абе достоен е,просто след 14 дена се прекратява requesta му.И трябва наново да го пише.

А тия турци мама им стара заради тях ся тряа пак 30 дена нон-стоп да работя.

Link to comment
Share on other sites

Абе достоен е,просто след 14 дена се прекратява requesta му.И трябва наново да го пише.

А тия турци мама им стара заради тях ся тряа пак 30 дена нон-стоп да работя.

 

е, аз рекуеста го пуснах преди не повече от 5-6 дена, когато се преместих във Варна... та аз преди 14 дена се регистрирах. :) Е ще чакам то се е видяло, просто не разбрах защо не се получи сега...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...