Jump to content
BulForum.com

AVATAR


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

На това му гледах трейлъра в киното като гледах 2012 и се очаровах, голяма вероятност е да го гледам на големия екран идния месец.

Link to comment
Share on other sites

То и аз по кината съм го гледал трейлъра, рекламират го от сумати време. Дано си заслужава, изглежда интересен. Кога е датата на пускане, че сега не ми се търси?

Link to comment
Share on other sites

18 декември. Трейлъра е много добър, но това не означава абсолютно нищо. Историята изглежда малко изтъркана, тъпо ще е филма да е само ефекти. И все пак Джеймс Камеран си е класа.

Link to comment
Share on other sites

18 декември. Трейлъра е много добър, но това не означава абсолютно нищо. Историята изглежда малко изтъркана, тъпо ще е филма да е само ефекти. И все пак Джеймс Камеран си е класа.

 

И аз залагам изцяло и единствено на Камерън. А че трейлъра е як е съвсем отделно, често пъти най-хубавото от един филм е точно той.

Link to comment
Share on other sites

След последната серия на South Park не знам ще мога ли да го изгледам без през цялото време пред очите ми да е Cartman "танцуващият със смърфовете".

Link to comment
Share on other sites

Яко !!! 100 процента на кино ще се гледа.Аз лично се кефя на такива филми в който ефектите преобладават.(G.I Joe,Transformers...)

Link to comment
Share on other sites

Два са филмите, които ще гледам на кино до края на тази година. Този е единия, другият е Ninja Assassin. И на двата ще отида, заради имената, които стоят зад тях, а именно Джеймс Камерън и братята Уашовски.

Link to comment
Share on other sites

:read:

Avatar is an upcoming 3-D science fiction epic film

 

Avatar was originally set for release on May 22, 2009 during filming, but the film was pushed back to December 16, 2009. This was done to allow more post-production time, and to also give more time for theaters worldwide to install 3D projectors

 

:woot

 

Навсякъде го дават 3-D да е ще има "уаа" "ехееее" "ииии" "ъааааа" и други такива в залата :JC_golly:

 

Другата мания ще е Clash of the Titans (2010) дано си избият филма да се сетят да правят повече такива "рендвани" филми така ще могат да се направят култуви работи.

Link to comment
Share on other sites

Да задължително на кино иначе всичко се губи.Бе някой знае ли как става запазването на места в http://cinemacity.bg . Накрая ми изписа някакъв код за потвърждение който незнам за какво е и сега не съм сигурен дали съм запазил.

Link to comment
Share on other sites

Да задължително на кино иначе всичко се губи.Бе някой знае ли как става запазването на места в http://cinemacity.bg . Накрая ми изписа някакъв код за потвърждение който незнам за какво е и сега не съм сигурен дали съм запазил.

Само казваш за коя прожекция и името, но бъди сигурен, че си избрал Пловдив, а не в Сф.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филма ще е 3d със субтитри.

Не съм гледал 3д филм със субтитри къде се появяват ? Да не са на черен фон ? :throw:

Link to comment
Share on other sites

Филма ще е 3d със субтитри.

Не съм гледал 3д филм със субтитри къде се появяват ? Да не са на черен фон ? :throw:

Трябва да са нормални. Не ми е правило чак такова впечатление.

Link to comment
Share on other sites

След последната серия на South Park не знам ще мога ли да го изгледам без през цялото време пред очите ми да е Cartman "танцуващият със смърфовете".

 

Там страшно добре представиха цялата история. :)

 

Навсякъде го дават 3-D да е ще има "уаа" "ехееее" "ииии" "ъааааа" и други такива в залата :JC_golly:

 

:D :D So true...

Link to comment
Share on other sites

Като излезнат цифрите за приходите след първите 15-20 дни ще видим колко е тъпо. Да не говорим, че се гласи дълготрайно присъствие.

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че ще се гледа на кино, за да се разбере колко е хубав/гаден и тогава ще заискваме

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...