Jump to content
BulForum.com

AVATAR


Recommended Posts

И според мен всичко тръгва със сериозна атрилерийска подготовка. Отделно ще е мърчънтдайз със сериозни мащаби, отделно игра по филма и то не от кой да е, а от Юбисофт (Ubisoft) - едни от най-добрите създатели на игри, и едновременна премиера в целия свят... въобще работата изглежда добре подготвена - точно като трябва да е един мащабен бизнес проект.

 

П.П. Между другото си свалих играта и въпреки че съм играл малко си изглежда напълно прилично като геймплей и като графика - Ubisoft все пак :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Играта е пълен ташак, не си правете труда да я споменавате дори. Добре, че не е по филма, който и без това май ще е само ефекти, не че това е лошо нещо де.

Link to comment
Share on other sites

Истина е, че успяха да зарибят бая народ да се `дигне да ходи на кино да го гледа.Аз лично се съмнявам да се окаже "въздух под налягане".

 

Някой знае ли дали има разлика в 3д технологията в кината в пловдив - мал и софия мал ? Под този предтекст ме зарибиха за софия.

Link to comment
Share on other sites

Истина е, че успяха да зарибят бая народ да се `дигне да ходи на кино да го гледа.Аз лично се съмнявам да се окаже "въздух под налягане".

 

Някой знае ли дали има разлика в 3д технологията в кината в пловдив - мал и софия мал ? Под този предтекст ме зарибиха за софия.

 

Разликата е в размера на екрана (в софия е 24м х 18м ) и резолюцията на изображението.От приятели знам,че е много по-готино от нормалното 3Д.

Link to comment
Share on other sites

Разликата е в размера на екрана (в софия е 24м х 18м ) и резолюцията на изображението.От приятели знам,че е много по-готино от нормалното 3Д.

Ти говориш точно за IMAX-a. Дават го и на обикновено кино. Да не говорим, че билета за IMAX струва колкото за обикновеното 3D кино.

 

ZGAN ако имаш път към София определено го гледай на IMAX.

Link to comment
Share on other sites

Да, изглежда обещаващо филма. Смятам да го изгледам във Фламинго синема с приятна компания :)

Link to comment
Share on other sites

определено 6те се гледа,но май ще е в мола до братската могила,там гледах новия на тарантино и ледена епоха 3,маи наи ми е добре там удобни седалки за дългучи като мен,приятно настроен климатик :) но определено ще се гледа тази седмица.

Link to comment
Share on other sites

Мда, вече имаме билети за четвъртък за късната прожекция в мола :) Дано да е хубав, че от толкова много шум няма как очакванията да са малки.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на кино в Петък в Синема Сити. Не бях много навит, ама ... ще видим. Силно занижени са ми очакванията от тоя филм.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък успях да се вредя в мола в софия Събота от 20:20....убеден съм, че ще си струва дундуркането до столицата и обратно.

 

w00x: Като цяло от треилара стана ясно - любовна историика (в стил Battle for Terra,) няма кво да очакваш просто се кефи на ефектите които ще са 90% от тръпката останалото предполагам ще ни се изясни още в началото.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък успях да се вредя в мола в софия Събота от 20:20....убеден съм, че ще си струва дундуркането до столицата и обратно.

 

w00x: Като цяло от треилара стана ясно - любовна историика (в стил Battle for Terra,) няма кво да очакваш просто се кефи на ефектите които ще са 90% от тръпката останалото предполагам ще ни се изясни още в началото.

 

Признавам те за маняк, щом за едно кино ще ходиш до София :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на кино в Петък в Синема Сити. Не бях много навит, ама ... ще видим. Силно занижени са ми очакванията от тоя филм.

От колко часа прожекцията, щото ние за сега сме го замислили да го гледаме в 22:50, ако не се случи нещо до тогава.

Link to comment
Share on other sites

От колко часа прожекцията, щото ние за сега сме го замислили да го гледаме в 22:50, ако не се случи нещо до тогава.

 

Същата. Даже вече и резервация имаме.

Link to comment
Share on other sites

mesta.jpg w562.png

Запазили сме тези места :)

 

 

МНОГО НАПРЕД БЕ!!! Вижте хората как тарикатски са по-нагоре! Само да си извивам врата че да гледам като хората мислете му :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не сте напред супер сте. Тва не е обикновено кино, тва е 3д кино, ако искаш ефекта да е добър трябва да не си над 10 ред. най-добри са редове 6-10(до 12 макс).

Link to comment
Share on other sites

МНОГО НАПРЕД БЕ!!! Вижте хората как тарикатски са по-нагоре! Само да си извивам врата че да гледам като хората мислете му :laughing:

Не сме много напред, просто ти все гледаш да кажеш мнение. Сега, благодарение на нас, ще гледаш качествено кино. Ако искаш, иди на мястото на w00x и после ми се обяснявай в 2 часа през нощта, след прожекцията, че те болят очите и че нищо не си разбрал от 3D-то. Това са най-страхотните места, които имаше и пак си недоволен!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз на каквото и да е кино обичам да съм между 3 и 6-7 ред... Тия глупости никога не съм ги разбирал, че трябвало да си извиват врата за да гледа някой като каже... Явно трябва да има някакъв проблем с очите, щото как иначе аз гледам без да си извивам врата??

Link to comment
Share on other sites

Отзад сядат най-често гаджета на по 15 години :) Аз винаги съм харесвал местата около 10-12 ред на тези големите зали, но на 3д е по-добре да си по-напред... Най-отзад е кофти, но пък и @NEO_DDT и 1ви-2ри ред... че даже и 3ти ред са ужасни ако питаш мен. Там проблема не е че си въртиш главата на 75 градуса в двете посоки, но в някои кино салони гледаш нагоре :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък успях да се вредя в мола в софия Събота от 20:20....убеден съм, че ще си струва дундуркането до столицата и обратно.

 

w00x: Като цяло от треилара стана ясно - любовна историика (в стил Battle for Terra,) няма кво да очакваш просто се кефи на ефектите които ще са 90% от тръпката останалото предполагам ще ни се изясни още в началото.

 

 

И аз ще ходя до шопско специално за прожекцията, друго ще си е на IMAX. Само че аз си купих от рано, за утре вечер от 20:20 :laughing: Дано да си заслужават километрите. Изглежда обнадеждаващо, на повече ефекти разчитам, че нещо филма ми изглежда странен :laughing: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не сме много напред, просто ти все гледаш да кажеш мнение. Сега, благодарение на нас, ще гледаш качествено кино. Ако искаш, иди на мястото на w00x и после ми се обяснявай в 2 часа през нощта, след прожекцията, че те болят очите и че нищо не си разбрал от 3D-то. Това са най-страхотните места, които имаше и пак си недоволен!!!!!!!!!!!!

 

Е няма да е чак толкова зле. На Трансформърс бях на 7-ми ред и ми се изкриви врата. Нищо не разбирах като почнат да се бият.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...