Jump to content
BulForum.com

AVATAR


Recommended Posts

Да създадеш продукт, който се продава е гениално ? Кажи ми че се шегуваш.

Траги-комичното е че наистина го мисли :wacko:

Иначе тоя филм е толкова гениален колкото и аз съм космонавт.

И Светлия , всеки втори пост е твои със заблуденото ти боготворене на филма .Спри се малко .Научихме ти мнението наизуст ,не е нужно да повтаряш 1000 пъти едни и същи глупости.

И много елементарни доводи даваш,първо беше че брат ти американеца ти бил казал че целия салон ръколяскал в Америката :laughing: след тва се беше засилил че филма ще влезе в първите 5 на имбд ама нещо се срути 10 места надолу,чудно къв ти е коментара за това и защо изобщо не го споменаваш ?

Сега почна приходите :wacko: ако филма имаше голяма оценка а малки приходи щеше да повтаряш по 1000 пъти че оценката му била висока

Ай недеи се излагай вече !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply
Ами я ми кажи, колко от наистина гениалните неща, измислени от гениални хора, са признати от масата ? Или поне признати веднага след излизането им на бял свят. Малко ще са. Да създадеш продукт, който се продава е гениално ? Кажи ми че се шегуваш.

 

...Има и други оценки, които идват след време, но те са основно за гениални личности - стандартно, оценени чак след смъртта им.

 

Тук не говорим за Галилео Галилей, нито за Шекспир, нито за Омир, нито за Айнщайн. Говорим за най-комерсиалното изкуство - киното. И точно в киното гениалното се оценя веднага, и не случайно се цитирах по-горе - не поставям работата на Камерън (дори и гениална), до тази на Айнщайн примерно - категориите са различни просто.

Нали за кино говорим ?

Link to comment
Share on other sites

Погледнете пак класацията All-Time Box Office: World-wide и ми кажете лошите филми там (примерно в топ10), кои са: "шаренки", "клиширани", "банални", "гадни", "нищо особено", "с абсолютно дървени, смешни и грозни животни" и още много други подобни, от критиците на филма, които обаче бяха изтрити.

 

И трите хари потъра които са в топ 10 са шаренки, нищо особено и така нататък, или и те са гениални? Освен това отново услужливо подминаваш факта, че за да има толкова приходи този филм спомогна главно, че е 3Д...

Link to comment
Share on other sites

И трите хари потъра които са в топ 10 са шаренки, нищо особено и така нататък, или и те са гениални? Освен това отново услужливо подминаваш факта, че за да има толкова приходи този филм спомогна главно, че е 3Д...

 

:) Моето мнение за Хари Потър е точно такова, нищо особено и шаренко. Е и ?

Има най-малко едно гениално нещо в тази многология и това са книгите (съответно сценария) на Джоан Катлин Роулинг. Ако тя не може да бъде наречена гениална авторка, не знам кой може. Да си продадеш книгите в 400-500 милиона тираж какво е ? Книгите и филма са за деца, но познавам възрастни хора, които са големи фенове: сравняват книгите й с най-първите книги на Земята, които са ни познати. И така умножено по стотици милиони !!!

Какво като на мен не ми харесват, гледал съм два или три Хари Потъра и ми идват блудкави. Е и ?

:) Явно за теб важи максимата: онова което не ми харесва не става за нищо и всичко, което ми харесва е най-хубавото на света !

 

П.П. Пък за 3D -то... :lol: , ми пусни ти 3D филм де и влез в топ 10. Айде ти не можеш, но нали ако това беше разковничето на успешния филм, всеки продуцент щеше да пуска 3D филми само... помисли малко ! Пускат филма "Най-голямата боза на всички времена" в 3D, е и ?

Link to comment
Share on other sites

Спорене в булфорум - тотална загуба на време. Винаги има шепа хора, които са на контра на всичко хубаво.

 

Според днешните разбирания за гениалност, филма би трябвало да е гениален. Да направиш нещо, което е в топ 5 макар и по приходи (а скоро и No. 1) изисква поне малко гениалност. Трудно е да се дефинира "гениален", но на този етап има много повече доказателства, че филма е гениален. Доказателства за противното почти няма - има само няколко пост-а на шепа потребители в булфорум, които твърдят, че не е. Та такива работи ми минават през главата...

Link to comment
Share on other sites

Спорене в булфорум - тотална загуба на време.

Винаги има шепа хора, които са на контра на всичко хубаво.

Абе не знам дали филмът е гениален, дали просто е хубав или пък не си заслужава, тъй като все още не съм го гледал.

Само искам да ти кажа, че напълно съм съгласен с първото ти изречение. С второто също съм съгласен, но имам малка забележка към него - според мен без да искаш накрая на изречението си добавил думичката "хубаво" - мисля, че без нея изречението дава по-реална информация за положението.

Link to comment
Share on other sites

Спорене в булфорум - тотална загуба на време. има само няколко пост-а на шепа потребители в булфорум, които твърдят, че не е. Та такива работи ми минават през главата...

 

Да ,и аз ще се съглася .....но донякъде

но по добре е да се напише " спора с българин е тотална загуба на време" .....с едно магаре да спориш по има шанс да те разбере !

 

Thief,виждам някво психично разстроиство,някъв комплекс в теб а и същевременно злоба ,че булфорум е няква клоака и тук пишат само ниско интелигентни хора

Ако е така ти що си нацвъкал +2к постове и дремеш постояно тук като мисир ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да ,и аз ще се съглася .....но донякъде

но по добре е да се напише " спора с българин е тотална загуба на време" .....с едно магаре да спориш по има шанс да те разбере !

 

Thief,виждам някво психично разстроиство,някъв комплекс в теб а и същевременно злоба ,че булфорум е няква клоака и тук пишат само ниско интелигентни хора

Ако е така ти що си нацвъкал +2к постове и дремеш постояно тук като мисир ? :laughing:

 

По-добре виж теб как те виждат другите, злобен и нещастен който мрази всичко хубаво и красиво. А иначе си прав, ако останат само такива като теб, наистина булфорум ще заприлича на клоака

Ако ти вземат писанията в този форум, имат готов сценарии за драма на ужасите

А аз за разлика от теб мисля че българин звучи гордо нищо че има и г...и като теб, а дали не си р.м че като ти гледам пълното отсъствие на грамотност и лична и обща култура няма как да си Българин, То затова и ни мразиш сигурно

Link to comment
Share on other sites

Пак го започнахте тоя филм по приходи. На мен Хари Потър ми хареса повече от Аватар. Поне има каква история да следя до края на филма. Тук само гледаш компютърна графика. Ама на 1-вия час малко писва, та започваш просто да гледаш.

 

Както някой каза, графиката ще бъде надмината и тогава ще се види що за филм е това.

Link to comment
Share on other sites

@Echelon, изпратил съм ти ЛС.

 

Драги съфорумци, въздържайте се от личностни квалификации кой какъв е, тъй като и на мен вече започна да ми се струва, че темата просто трябва да се затвори окончателно.

Link to comment
Share on other sites

По-добре виж теб как те виждат другите, злобен и нещастен който мрази всичко хубаво и красиво. А иначе си прав, ако останат само такива като теб, наистина булфорум ще заприлича на клоака

Ако ти вземат писанията в този форум, имат готов сценарии за драма на ужасите

А аз за разлика от теб мисля че българин звучи гордо нищо че има и г...и като теб, а дали не си р.м че като ти гледам пълното отсъствие на грамотност и лична и обща култура няма как да си Българин, То затова и ни мразиш сигурно

Аиде , нова звезда изгря на небосклона ...поредния псохоаналитик - палячо :laughing:

Midex ,темата си беше затворена с право и такава трябваше да си остане.Аз освен заблудено боготворене към филма от светлия и личности обиди към критикуващите не видях.Мисля че ще е добре темата да се заключи отново.

Link to comment
Share on other sites

Thief,виждам някво психично разстроиство,някъв комплекс в теб а и същевременно злоба ,че булфорум е няква клоака и тук пишат само ниско интелигентни хора

 

...поредния псохоаналитик - палячо :laughing:

 

без думи

 

А вече съм 100% сигурен относно произхода ти..

 

" спора с българин е тотална загуба на време"

очевидно не си българин

 

гиганстската - наи - във анимационен - по прузумция - особедно - революционо - преспокоино - и др. списъка е безкраен

 

тук се потвърждава горното

 

и накрая ника: lada_1500

 

остава само да се сетим, за кои наши съграждани ладите са култов автомобил. Не съм Шерлок, но и аз се досетих

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...