Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

и? кои са другите?

Явно човека визира Jar, които изчезнаха преди няколко месеца. Кофти става наистина, в Ресет най-малкото мишки и клавиатури можех да пипна преди да ги купя (Лоджитеци), както и други неща, заради които пресичах половината град за да си взема.

Кво става с тоя град, изнасят се големите комп. фирми, и кво, от ЕРА ли ще се опре да ходя купувам?! :wacko: :sick :angry1 По-скоро с влака до София! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Ако е този същия магазин на Гладстон и аз го помня - редовен клиент им бях, макар и преди толкова години. Щом са взели решение да го затворят, значи просто бизнес оборота вече не е достатъчен за да оправдае съществуването му, което означава, че няма достатъчно пазаруващи в Пловдив. Жалко наистина.

Link to comment
Share on other sites

Ако говорим за РЕСЕТ, той бе на Хр. Г. данов, току срещу жилището на Пламен...

 

Беше ама Кръстника го помни по-стария на Гладстон който и аз помня. Ти си още малък затова не го знаеш :lol:

 

Иначе мишки и клавиатури - мултирама, техномаркет, MyComputer в МОЛА на Карфур... Отвориха едни, затвориха други - така е. Жалко и аз харесвах магазинчето на Ресет ама каквото толкова.

Link to comment
Share on other sites

Беше ама Кръстника го помни по-стария на Гладстон който и аз помня. Ти си още малък затова не го знаеш :lol:

Мухахаха, явно спомените ми са много стари. По мое време (баси как звучи) беше само магазина на Гладстон. Сега чак си давам сметка, че вече много вода е изтекла от тогава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Беше ама Кръстника го помни по-стария на Гладстон който и аз помня. Ти си още малък затова не го знаеш :lol:

 

Иначе мишки и клавиатури - мултирама, техномаркет, MyComputer в МОЛА на Карфур... Отвориха едни, затвориха други - така е. Жалко и аз харесвах магазинчето на Ресет ама каквото толкова.

 

Мерси за комплимента! А тия магазини, които споменаваш са под всякаква критика. Тоя в мола на Карфур е безличен и с видимо некадърен персонал, Техномаркет да го коментирам - всички знаем за какаво иде реч. Мултирама в Пловдив все още не знам къде е, но в София в един от много големите им магазини в мола на Цариградско не останах очарован. Верно - голям магазин, много стока, много неща могат да се видят, но отново безхберен персонал, все едно продават домати на Четвъртък пазара.... Не че Ресет бяха кой знае колко компетентни, но някак си кокетно симпатичен беше тоя магазин, а най-много ме боли за отстъпките...

 

Я сега ми кажете къде да си закарам една външна саундкарта за ремонт, защото откровено казано не знам tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано аз като ходя в магазини за комп. техника, никога не съм разчитал на съвети от персонала :lol: . Изключение прави основното място, от което купувам основни неща за компа. Като ходя, съм с мисъл какво ще взимам, освен за мишки и клавиатури основно - тях искам да видя.

Специално в Мултидрама и аз не го знам даже къде е, но явно ще се ходи щом има избор, поне да се пипа и пробва. Нали имат добър арсенал Лоджитек продукти?

Link to comment
Share on other sites

Мултирама е в мол Галерия. :)

 

Аз 1 път бях там и не ми направиха добро впечатление. Беше събота или неделя, трябваше ми вентилатор (от онези малките) за захранване. 5 минути някакъв пич ми развиваше теории, че такова нещо нямат, не са имали, няма и да имат и никъде другаде няма да намеря. Единственото спасение за мен било ново захранване... Не знам дали всички са такива или бях попаднал на неподходящ. :)

 

Аааа в понеделник в Ера, хоп вентилаторче за 4-5 лева. :)

Link to comment
Share on other sites

А дали си струва за стока на стойност ~5 лв, да плати даже повече (6+ лв) за доставка..

Хубаво е да има места в града с джунджурии, за мен ресет беше такова, както и Компютър+, поне тоя да не го махнат.

Link to comment
Share on other sites

Мултирама има и във форум Тракия, на втория етаж.

Там бяха преди, сега са в мол Галерия.

Link to comment
Share on other sites

Да споделя една любопитна новина: преди малко отворих сайта на PIC ( http://pic.bg/ ), защото исках да сверя цените на някои компоненти и се оказа, че сайта им е хакнат:

 

YouR SiT3 HaS Been HaCK3D

!!!---- WaS Here ----!!!

SAH4ND HaCK3R

ADMiN!! FinD Same One To ProtecT YouR S3rv3R

Kurdish HaCk3rZ

ScuritY Down

GreeT To All Freinds

H4KurD-TeaM

---------------------------

KURDSTAN 4 EVER

 

ad8918760a.png

 

Дано да се възстановят бързо!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой запознат ще каже ли къде се намира магазина на Jar Computers в Пловдив ?

уж беше в Гранда на ет. 3 но вече го няма там !

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ще каже ли къде се намира магазина на Jar Computers в Пловдив ?

уж беше в Гранда на ет. 3 но вече го няма там !

Ако вярваме на инфото в сайта им (Начало » Представители ), Jar в Пловдив няма.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е писано, но GSS се преместили на нов адрес - Добри Войников 2.

Уплаших се дали и те не закриват Плд офиса си, но се оказа че не. Откакто се помня оттам купувам основните си компоненти и всичко друго, което търся и го имат.

Link to comment
Share on other sites

От 22.04.2011 до 29.04.2011 фирма ЕРА 2000 ЕООД няма да работи, поради извършване на ремонтни дейности. Първият работен ден ще е 02.05.2011 (понеделник)

Днес трябваше да си купя някой неща ,ама ще почакам до другата седмица

Link to comment
Share on other sites

Ако е този същия магазин на Гладстон и аз го помня - редовен клиент им бях, макар и преди толкова години. Щом са взели решение да го затворят, значи просто бизнес оборота вече не е достатъчен за да оправдае съществуването му, което означава, че няма достатъчно пазаруващи в Пловдив. Жалко наистина.

Миналия ноември взехме два лаптопа АСУС от тях.

Само те ги имаха и на пипане и на гледане.

И накрая като видях празните витрини и :cry

Link to comment
Share on other sites

Ако е този същия магазин на Гладстон и аз го помня - редовен клиент им бях, макар и преди толкова години. Щом са взели решение да го затворят, значи просто бизнес оборота вече не е достатъчен за да оправдае съществуването му, което означава, че няма достатъчно пазаруващи в Пловдив. Жалко наистина.

Мда, ако говорим за Ресет, гледам оставили са само в София и Варна.

Но ако го отнесем до Jar, това надали ще е обяснение - дали в Попово, Доспат, Дупница, Мездра, Сандански има повече пазаруващи отколкото в Пловдив?!

Link to comment
Share on other sites

Мда, ако говорим за Ресет, гледам оставили са само в София и Варна.

Но ако го отнесем до Jar, това надали ще е обяснение - дали в Попово, Доспат, Дупница, Мездра, Сандански има повече пазаруващи отколкото в Пловдив?!

 

Разликата е в наема и собствените помещения. Както и в стоката която се държи на склад там. Както и заплатата на персонала. 1 човек тук вероятно им е струвал колкото 2ма в някое от тези места...

Link to comment
Share on other sites

Преди 2-3 месеца ги търсих, че ми трябваха. Но излезе, че може само да си направя поръчка от сайта и да ми я праят (както стана с Ресет) или да отида до Пазарджик в тамошния магазин.

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам нещо - компютъра ми вече не е в гаранционен срок, но нещо се ебава и трябва да го види някой, че не се трае, та къде в Пловдив има качествени сервизи за компютри? Но да не са някви пунта мари, където да отида с 1 проблем и те да ми кажат, че всичко ми е за боклука ( понеже не разбирам много от компютри) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...