Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз знам че най-свестните са в сградата на БАН на бул. Руски едни "момчета" (в кавички защото са доста по-големи от мен) - преди доста години бяха в сервиза на Прософт и ако някой не може да оправи нещо им го носи на тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Абе нещо колата ми не се държи съвсем като когато беше нова... май ѝ има нещо ама не разбирам нищо... та дали можеш да ми препоръчаш сервиз да я погледнат и ако може да ме ориентираш колко да приготвя.

 

Това горното беше ирония. Усещаш ли колко тъпо звучи въпроса ти без да е ясно какво му е на компютъра. Тъй като се замисля ако приготвиш 1500лв спокойно ако нищо не става от твоя компютър може да си купиш нов. Та вероятно между 20 и 1500 ще е някъде.

 

Ако под профилактика разбираш да продухат с компресор компютъра - вероятно 10-20лв ще стигнат. Ако ще се сменят вентилатори + 5лв/вентилатор някъде (за евтините, най-хубавите стигат до 40лв парчето)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

някой може ли да ми каже нещо за фирма argos? доколкото разбрах преди е имало такава фирма, а сега май няма. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещо последните три пъти много разочарован останах от "MOST Computers".

Първият път реших да питам дали имат един модел лаптоп на ASUS, нали са уж официалните представители на ASUS за България, и продавачът ми вика: Нямаме го, проверете другата седмица. Вторият път за нещо друго получих същият отговор: Нямаме го, проверете другата седмица. Третият път, сигурно и последен, преди да ида проверих в Ценовата Листа че имат 16GB MICROSD+READR A-DATA CL10 42.20 50.50 45.35 54.50 и отивам да го купя, нали пак са уж официалните представители на A-DATA, и пак същата плоча: Нямаме го, проверете другата седмица. Ще ми писне да обикалям и да ме разкарват за зелен хайвер, и ще почна да пазарувам само online. То и без това повечето фирми затвориха магазините и минаха online.

Link to comment
Share on other sites

Затова малко ме е яд,че РЕСЕТ се махнаха.

Имате ли еди кой си модел - ИМАМЕ.

Отивам,гледам - а по мощния модел - ИМА.

Докато не го видя и пипна - не мога да взема нещо

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Абе тея от JAR Computers да не са се върнали пак в Пловдив? Че като гледам в сайта им пак имат магазин на същото място, или са ъпдейтвали сайта си и по погрешка пак са го добавили старият магазин.

Link to comment
Share on other sites

Абе тея от JAR Computers да не са се върнали пак в Пловдив? Че като гледам в сайта им пак имат магазин на същото място, или са ъпдейтвали сайта си и по погрешка пак са го добавили старият магазин.

Там е магазинчето и работи. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Там е магазинчето и работи. :)

Да магазинчето е там и работи, ама няма нищо общо с стария JAR. Просто друга компютърна фирма се е нанесла и е станала дистрибутор на JAR. Няма го сервиза и продавача е малко неразбиращ в компютърните техники.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Българските търговци веднага решиха да ударят кьоравото със новината за затрудненото производство на хардове след наводнението в Тайланд и при прогнозирано увеличение от 10-15% на цената на дисковете те се насраха. Цените от тази седмица са двойни по магазините.

 

500 гиги хард - 130 лева.

1000 гиги хард - 170 лева.

 

То бива бива увеличение, но нашите мизерници се оакаха.

Link to comment
Share on other sites

Да, вчера им свършиха всичките налични хардове и тези са от новото зареждане. Айде моля ти се стига говори глупости, това си е чиста спекула.

 

Не може от ebay да ми идва 2 ТВ хард на цена колкото 1ТВ в България.

 

 

Edit:@plameni прав си, все пак сме в България.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

PIC и Stemo също така са представители на DELL

 

И официален сервиз са PIC - т.е. купуваш си нещо от Щатите примерно, скапва се, а имаш международна гаранция и познай - идват сервизен техник от PIC да ти го смени. В моя случай монитор от UK закупен

Link to comment
Share on other sites

PIC и Stemo също така са представители на DELL

 

И официален сервиз са PIC - т.е. купуваш си нещо от Щатите примерно, скапва се, а имаш международна гаранция и познай - идват сервизен техник от PIC да ти го смени. В моя случай монитор от UK закупен

зависи от вида на гаранцията ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

И официален сервиз са PIC - т.е. купуваш си нещо от Щатите примерно, скапва се, а имаш международна гаранция и познай - идват сервизен техник от PIC да ти го смени. В моя случай монитор от UK закупен

 

т.е. ако си купя някакъв продукт на Dell с международна гаранция от странство(или просто го поръчам по интернет) и ако нещо му стане тук, PIC ще трябва да го оправят или да го заменят, така ли?

Link to comment
Share on other sites

зависи от вида на гаранцията ;)

 

Я поясни? Какви видове гаранции има?

 

т.е. ако си купя някакъв продукт на Dell с международна гаранция от странство(или просто го поръчам по интернет) и ако нещо му стане тук, PIC ще трябва да го оправят или да го заменят, така ли?

 

Предполагам зависи от гаранцията и дали важи навсякъде (примерно 0 dead pixels гаранция имат доста от високия клас монитори в US, UK, че и чехия, но у нас 3008WFP 1 изгорял пиксел не се счита за гаранционен проблем). В моя случай след като съобщих за проблема прехвърлихме с техния съпорт от англичанина на мое име гаранцията и ми донесоха нов монитор (и го носиха 2 пъти, защото първия който ми дадоха беше и той дефектен, втория обаче се оказа перфектен при това малко по-нова модификация от онзи, който купих и работи и до ден днешен).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...