Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Most Computers за мен е най-добра, най-стара и имат сервиз на място. :) Това е най-важното за мен, не като се развали нещо в компютъра, хайде на ремонт в София. Това е смешно или пък по-вечето фирми в града недържат нищо на склад, но иначе в ценовата лиска като видиш колко продукти са изброили ще си помислиш, че са номер 1. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Да един въпрос:

 

Ако са една фирма да не ги е срам от пловдивския им офис, че не ги споменават на техния сайт

 

В Пловдив МОСТ се представят официално от ТЕК срещу съда

Абе и аз тва се опитван да им кажа от сумати време, ама кой те слуша.......... но щом тази мисъл и "топли" сърцата, така да е :bgrin:

Добре! Тогава какво е most computers, намиращ се на "Авксентий Велешки" 56? :confused

Link to comment
Share on other sites

Добре! Тогава какво е most computers, намиращ се на "Авксентий Велешки" 56? :confused

 

Семеина фирма с име МОСТ

 

Тц. От 2 години се преместиха тук

 

Кажи адреса че има нещо гнило в линка

Link to comment
Share on other sites

Most Computers за мен е най-добра, най-стара и имат сервиз на място.  :) Това е най-важното за мен, не като се развали нещо в компютъра, хайде на ремонт в София. Това е смешно или пък по-вечето фирми в града недържат нищо на склад, но иначе в ценовата лиска като видиш колко продукти са изброили ще си помислиш, че са номер 1. :bgrin:

 

Да, смешно е :lol: но смешното в случая е че само си мислиш, че рекламациите се ремонтират в този "сервиз" и не се пращат в софия, а относно стоката в наличност не им е повече от тази с която разполагат и останалите по-големи фирми в града :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой има ли си представа дали АктСофт имат офис в Пловдив. Ако някой има информация моля да сподели.

Защото им писах, ама тия не ми отговориха, а на техния сайт има само телефон в София и нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

GigaHertz i nienia sobstvenik Kiro za men sa = na izmama. Toia chovek s luji shte te zaliva samo i samo da ti nabuta niakoi bokluk bez znachenie kolko vreme shte mu kostva. Patil sum ot negovi bokluci i ne merci tfa e firmata bez otnoshenie kum klienta

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си представа дали АктСофт имат офис в Пловдив. Ако някой има информация моля да сподели.

Защото им писах, ама тия не ми отговориха, а на техния сайт има само телефон в София и нищо друго.

 

Погледни към часовника на сточна гара

Link to comment
Share on other sites

За мен най-яката фирма за к0мп. в Пловдив са NOEL.Тия пи4ове си знаят от работата.Много са у4тиви и гледат с по-широка перспектива на нещата!!!!Нямал съм до сега никви оплаквания от тях,пък и цените са низки.

Link to comment
Share on other sites

Аз си пазарувам от ресет.. имам неква отстъпка ,не за друго..Малко по-скъпички са им работите от на другите фирми , но пък не съм имал проблеми досега с тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo da vi kaja, vinagi shte ima nedovolni klienti ot koiato i da e firma :) Ili cenite shte sa visoki, ili obslujvaneto shte e losho ili personala nishto niama da razbira :)

Az sam sprial izbora si na neshto sredno. Pazaruvam ot ISI Computers. Cenite sa im normalni (to i bez tova po -goliama razlika ot 2-3% niama da vidite nikade mejdu drugoto), obslujvaneto e dobro, a dostavkite stavat za 30min. E imat si i kusuri - naprimer ofisa im e mrasen :))) No tova ne mi pre4i. Hubavoto e , 4e kolkoto pati otida pri tiah se zalivam ot smiah - tam imash 4ustvoto, 4e ne rabotiat , a po cial den se kefiat.

Po-gore 4etoh neshto za servizna deinost, za razni kondenzastori i pro4ie. Ako vi kaja kakvo mi opraviha tam (v ISI) edva li shte poviarvate. Opraviha mi monitor DELL 1025 , na koito beshe propukalo THOto ?!?! NE smeniha THOto a go opraviha... i mi vzeha 25lv. samo :)) Ina4e edno THO e 90lv. aa setih se i oshte neshto. Tam vidiah preraboteno dano ASUS HX (tva e dano za P1 - slu4kata beshe predi 3-4 godini) sas smenen voltaj regulator da podkarva k6-3 na 500Mhz ?!?!

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ги мразите/не ги харесвате за мен Жар не са лоша фирма.. и когато ми трябва вент или някоя друга джаджа магазина им ми е доста удобен

Link to comment
Share on other sites

Kakvo da vi kaja, vinagi shte ima nedovolni klienti ot koiato i da e firma :) Ili cenite shte sa visoki, ili obslujvaneto shte e losho ili personala nishto niama da razbira :)

Az sam sprial izbora si na neshto sredno. Pazaruvam ot ISI Computers. Cenite sa im normalni (to i bez tova po -goliama razlika ot 2-3% niama da vidite nikade mejdu drugoto), obslujvaneto e dobro, a dostavkite stavat za 30min. E imat si i kusuri - naprimer ofisa im e mrasen :))) No tova ne mi pre4i. Hubavoto e , 4e kolkoto pati otida pri tiah se zalivam ot smiah - tam imash 4ustvoto, 4e ne rabotiat , a po cial den se kefiat.

Po-gore 4etoh neshto za servizna deinost, za razni kondenzastori i pro4ie. Ako vi kaja kakvo mi opraviha tam (v ISI) edva li shte poviarvate. Opraviha mi monitor DELL 1025 , na koito beshe propukalo THOto ?!?! NE smeniha THOto a go opraviha... i mi vzeha 25lv. samo :)) Ina4e edno THO e 90lv. aa setih se i oshte neshto. Tam vidiah preraboteno dano ASUS HX (tva e dano za P1 - slu4kata beshe predi 3-4 godini) sas smenen voltaj regulator da podkarva k6-3 na 500Mhz ?!?!

 

Какъв им е адреса на ISI Computers, имат ли сайт?

Link to comment
Share on other sites

Какъв им е адреса на ISI Computers, имат ли сайт?

 

ami adresa e v kino Kosmos, na vtoria etaj - ina4e se vodi Gladston 50 mislia

 

a sait imat ama dokolkoto vidiah e v rekonstrukcia mislia 4e beshe www.isipl.cjb.com

 

az utre i bez tova shte hodia tam, shte gi pitam za saita :)

 

tel. 26-70-34 / 26-70-94

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...