Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

Я пак? Май се направи на по-голям отколкото си ... на 21 години и да няма много неща които да те изненадат... то мен доста ме изненадват и си викам "човек се учи цял живот" та на 21... ай по-полека

Същата работа когато едно момиче на 17-19 съвсем сигурно заяви , че "познава мъжете" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Или някой като ти изцепи, че "те познава" :D или има "изградена представа за теб" :D :D :D в тоя момент е желателно да имам/ш стимул да не му тегля/иш майните колко е умен.

 

__________________________

 

Чак сега видях, че на предната стр. Вещицата ме е размаскирала като професионална ориентация :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ей ся се връщам точно от такова място. Главъта ме боли а мадамата, която ме зарибяваше просто беше от чалга обществото(храдкор чалга). Евакуирах се като пръдня из гащи и сега си мисля саут парк да гледам.

 

ясно е що има такава тема.....

Link to comment
Share on other sites

Я вземете затворете темата...Че взе да става по-лошо и от "Кво ми минава през главата"...

Link to comment
Share on other sites

Бааахти, кво напрайхте тая тема!!! И аз си търся приятелка!! Да пие, да носи на бой, да готви мусака, да има Ц категория и бицепса и да е по-голям от моя. А, да и като духа, да гълта, и да има сестра близначка.

 

И още нещо - да мое да ме понася. Тва най- важното... Щот сички разпраат колко ма обичат, докато не им се върна пиян след работа с чужди прашки в джоба и синьо око.

 

Ще станем баджанаци с теб, ама искам моята да има А категория :unsure:

 

А аз слонче :read:

 

Ми масажирай му хоботчето по - често, че иначе няма да излезе

 

Two girls one cup? :P

 

Не бе! Two hands one JPG! :lol:

 

Ааа не знам... аз съм чувал че към 40 се излизало от пубертета...

 

И аз така бях чувал, ама не

 

Я вземете затворете темата...Че взе да става по-лошо и от "Кво ми минава през главата"...

 

Не е! Темата е "Какво не ми минава през главата"

Link to comment
Share on other sites

Добре, че беше ти да разрешиш. Какво щяхме да правим без поредната безсмислена тема?! Със здраве и дано си намериш свястно момиче. Те мод-овете ще се погрижат за темичката.

Link to comment
Share on other sites

Ааа не знам... аз съм чувал че към 40 се излизало от пубертета...

ти май и на 50 няма да излезеш от него... щом родната ти майка вдига ръце от теб и скача в движение от колата :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Понеже се врязвам късно...

Или китоловци, я търсят да и вземат кожата.
Да, а като влезне в морето да се почипка и идват кораби на Green Peace и я отвеждат :]
Пич, разходи се в градската, на фонтаните. Там има достатъчно метълки.
Ти да беше дошъл на Dimmu Borgir. Преброих 3500 Мортиши, като за поне 10 от тях имах подозрения, че може и да не са от женски пол.
На място е.

 

 

Попринцип както казах, е тъжно.

Аз не бих си зложил заплатата, че темата е сериозна...
Придирчив и метъл не ми се връзват нещо...
В кой курс каза, се научи сам да си връзваш връзките?
Salida е дал...
Я пак? Галче, пак нещо не си разбрал.
Иначе бахти, в Плд толкова ли е умрявло вече откъм метълки?
сАтанасе, откакто я няма сестра ти града не е същия! Останахме с една Аналия..
Темата си беше осрана още отначало. Аз на младежа му казах още сутринта - да са фатя за гъзъ и да ръгва по кръчми, фестове и прочие масовки на метъл-кучки. Нема начин да не удари нещо.
Снощи кълвяха на смрадливи тениски на диму боргир. Ама моите калъфи искаха да пътуват през нощта...
Link to comment
Share on other sites

сАтанасе, откакто я няма сестра ти града не е същия! Останахме с една Аналия.

 

 

Сестра ми още е в Плд. Леле, за оплакване сте....Щом сте само с Аналия, хич не завиждам :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Стигааа. Кой ял - ял, кой не ял - пак ял.

Някой да убие тая тема вече.

Модовете са големи гадняри. Нарочно не ти затварят темата - да ти гледаме сеира :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен, че Салида е на хала на пича. Още повече, че Салида започна да защитава булдозера от снимката на Пазу. Момиче, което се е докарало до такъв хал не заслужава защита. Което ме навежда на мисълта, че Салида или е от снимката, или мяза на тая от снимката. Така че тия умозаключения с Галчето можете да си ги носите вкъщи :wacko: :wacko: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен, че Салида е на хала на пича. Още повече, че Салида започна да защитава булдозера от снимката на Пазу. Момиче, което се е докарало до такъв хал не заслужава защита. Което ме навежда на мисълта, че Салида или е от снимката, или мяза на тая от снимката. Така че тия умозаключения с Галчето можете да си ги носите вкъщи :wacko: :wacko: :unsure:

Разкрита съм. Аз съм гореспоменатото същество. Много се разтроих и затова така реагирах, всъщност в момента се скъсвам от рев, пия си бирата и слушам метъл... Толкова си проницателен!

Link to comment
Share on other sites

Толкова си проницателен!

И прав. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Лелееее......, гледам и не вярвам на ушите си ! Аз пък знам една друга приказка - Един Х*Й 'фане ли да подбира - режи и го 'фърляй !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...