Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Пробвах във всички сайтове за запознанства(вече ми се драйфа от тях). Познавам доста момичета, обаче все са ми приятели и по един или друг начин немога да променя това. Решавам да си пробвам късмета тук във форумите, защото вече не ми останаха други варианти и направо подивявам :wacko:

Изисквания: да е от Пловдив и да е сериозна :tongue

Да се опиша малко:

Момче съм на 21 години, висок съм - 190см, тежа около 85 килограма, кестенява коса, кафеви очи(две), уча в университет, пафкам(малко), пия(много рядко). Слушам само рок и метъл. Понякога се преобличам според музиката, която слушам, но напоследък избягвам.

Пишете на лични, или Skype - tihichkoto

 

Търсиш ти.. затова седиш тука.. :) сигурна съм , че в интернет няма да я намериш. Ще я срещнеш точно когато май-малко очакваш,без въобще да си предполагал,че това момиче ще е твоето :) Нещата просто се случват,а в интернет не виждам как ще стане това. Не я търси :) Тя ще те намери :) Хубаво е някой да те намери. :) Но още по-хубаво е да се наспиш в нормалното за спане време. :wacko: Лек ден на всички. Дано не сънувам кошмари. Имате ли тема за сънища,дайте да си направим!? Имала съм доста интересни,всякакви сънища. Ако мислите,че ще ни бъде интересно.. :)

Link to comment
Share on other sites

Сладък, кви приятелки, кво чудо във форума. То тук валяло мъже, жените се броим на пръстите на ръцете ти (в тая секция на форума). Я излез се поразходи малко и с известна доза късмет, малко по-голямо самочувствие и ако не си съвсем като дърво в комунникациите, ще забършеш нещо свежичко. Пък и ква приятелка на тая възраст бе, я си живей живота... сега ти е времето.

 

Хахаха, като гледам как се е оформила приказката с Раптора снощи... не знам... не знам... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малии, какво Deja Vu настана... бях сигурен, че съм виждал друга тема като тази. От култовия Stavrev!!!

 

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=8638

 

:D

 

EDIT: Ужас, как се смях само като прочетох тая тема отново. К-У-Л-Т-О-В-А.

Link to comment
Share on other sites

Можем да си играем на гаджета, защото goomba-та от аватара ти ме възбужда. Не е като да съм жена, но пак е нещо. Всеки човек, който има goomba заслужава да има приятелка. :D

 

Това в съвсем добронамерения кръг на шегата. Аз имам приятелка и виж сега какво стана - в момента съм в Кюстендил, на гости у родителите й, защото рабтата отива към сватба :D

Link to comment
Share on other sites

Малии, какво Deja Vu настана... бях сигурен, че съм виждал друга тема като тази. От култовия Stavrev!!!

 

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=8638

 

:D

 

EDIT: Ужас, как се смях само като прочетох тая тема отново. К-У-Л-Т-О-В-А.

Ти откъде мислиш, че ми дойде вдъхновението... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това е толкова тъжно. :(

:D

Принципно съм за премахването на "Тя и той", но след такава тема и такива коментари с две ръце и два крака подкрепям тази иначе толкова любава секция, даже бих станал спонсор. :D

Link to comment
Share on other sites

Аре бре, момичета няма ли? Забравих да добавя, че имам две уши и бърз метаболизъм(жените няма как да не намират това за секси).

Link to comment
Share on other sites

Аре бре, момичета няма ли? Забравих да добавя, че имам две уши и бърз метаболизъм(жените няма как да не намират това за секси).

Хаха, мисля, че повечето момичета биха били привлечени от бързия ти метаболизъм само ако можеш да им го подариш.

Link to comment
Share on other sites

Сега му е времето за тайното ми оръжие. Ще ползвам еротичното словосъчетание на един приятел - "Дупето ми мекица голяма, намажи го с мед и сметана". :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тва беше отчаян опит за намиране на приятелка . Най-добре излез на улицата , изчакай да видиш в далечината нещо русичко зад волана и в момента в който се приближи , скачай на пътя . След тва и дай ултиматум че няма да я съдиш ако ти стане гадже и мисията е завършена успешно .

Link to comment
Share on other sites

Тва беше отчаян опит за намиране на приятелка . Най-добре излез на улицата , изчакай да видиш в далечината нещо русичко зад волана и в момента в който се приближи , скачай на пътя . След тва и дай ултиматум че няма да я съдиш ако ти стане гадже и мисията е завършена успешно .

Грешиш, тва беше рожба на моята скука и изперкване. Ами ако ме осъкати?

Link to comment
Share on other sites

Грешиш, тва беше рожба на моята скука и изперкване. Ами ако ме осъкати?

Ся аз съм сигурен че сутринта в 4ри та е ударил х*я в брадичката , замислил си се над живота и нещата и си решил че ти трябва нещо за перманентно еб*не ... ;)

 

ПП. Пък и не е хаЛва да имаш сериозна връзка на тея години ... е аз се метнах в джаза преди 1 година , ама кво да ти кажа ... не е арно.

Link to comment
Share on other sites

Ся аз съм сигурен че сутринта в 4ри та е ударил х*я в брадичката , замислил си се над живота и нещата и си решил че ти трябва нещо за перманентно еб*не ... ;)

Аз кукла си имам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Човек, стани от компа и ходи наляво-надясно :P Примерно No Sense :laughing: Не бе сериозно... сайтовете за запознанства са едно от най-големите простотии в интернет ever, а там има наистина много простотии...

Link to comment
Share on other sites

Темата доказва, че липсата на полов живот, освен всичко друго, води и до изявен заразен спамеризъм :)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...