Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Избирам рокаджийката, ако има такава.

А за Тодор все още не съм готов.

Виж ся, ако толкова никоя не може да ти удовлетвори претенциите, имаш и друга опция - просто се зареждаш със сериозно количество крем за ръце "Дунавски вълни" и минаваш на опашката за самообслужване. Тука има хора които са били в казармата и винаги можем да те открехнем на нови техники за ръкоблудстване.....

 

П.п. И не отхвърляй с лека ръка Курунир, той е готин пич.....

Link to comment
Share on other sites

Втората пък твърди, че имала такива "дадености", че едва ли не ако те гушне между тях после цял месец ще уригаш на мандра, което според мен въпреки, че не съм цицоман си е доста интригуващо.

 

 

Леле-мале, това, ако го прочете мама... :lol: Кво викаш сега, Жоре, не си цицоман, ама от повече глава не те боли, а?

 

И айде моля ти се да не се обиждаме... Вещицата си готви даже много добре. Е, не е супер гениалната и специална картофена яхния, с която те нахрани Глорето, ама се стараем ;)

Link to comment
Share on other sites

Втората пък твърди, че имала такива "дадености", че едва ли не ако те гушне между тях после цял месец ще уригаш на мандра

хааххаахах

Дирекшън в подписа :D

Link to comment
Share on other sites

Пич, разходи се в градската, на фонтаните. Там има достатъчно метълки.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Аз кукла си имам :lol:

 

Виж датата на производство, че може зодиите ви да не си пасват :P

Link to comment
Share on other sites

Леле-мале, това, ако го прочете мама... :lol: Кво викаш сега, Жоре, не си цицоман, ама от повече глава не те боли, а?
Ми, не съм :unsure:, по-скоро съм гъзофил, ама от повечко цица особено на малко гъзе - верно не боли глава.....
И айде моля ти се да не се обиждаме... Вещицата си готви даже много добре. Е, не е супер гениалната и специална картофена яхния, с която те нахрани Глорето, ама се стараем ;)

А, мусака, пълнени чушки с боб, шкембе чорба и мръвки на скара можеш ли,а !?

 

П.п. И, виж к'во! Чакам си пешкира и ризата :rolleyes:, нещо май се отнесе.... !?

Link to comment
Share on other sites

ако кажа - задръстен метъл девственяк дали ще е на място или е прекалено грубо ?

На място е.

Попринцип както казах, е тъжно. Но след като хората (верно на майтап) ти запредлагаха, а ти взе да се правиш на голямата работа и да коментираш... Сори, ама си тръгнал да пишеш обяви някой да те вземе, ама като ти предлагат - не щеш. После защо си сам. Ако си толкова придирчив - не пиши обяви, а ходи да си търсиш сам, за да избираш. С обявите хората избират теб.

Link to comment
Share on other sites

От всички коментари, които прочетох досега (не си заслужаваха тези 5 страници), Salida е дал най-добрият отговор.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се басирам че salida e момиче , дето още от началото иска да яхне тихичкото , ама не си признава :allien

Link to comment
Share on other sites

Ми, не съм :unsure:, по-скоро съм гъзофил, ама от повечко цица особено на малко гъзе - верно не боли глава.....

А, мусака, пълнени чушки с боб, шкембе чорба и мръвки на скара можеш ли,а !?

 

П.п. И, виж к'во! Чакам си пешкира и ризата :rolleyes:, нещо май се отнесе.... !?

 

 

За мусаката да не си посмял да гъкнеш... Правя перфектна мусака, такава не си ял, затова мога да се басирам. Правя и пълнени чушки и не само с боб ;) и шкембе мога да готвя, а за мръвките на скара, ще ме прощаваш, ама това си е мъжко занятие, аз там не се меся. Виж, мръвки на фурна ще ти спретна такива, че ще си оглозгаш пръсчетата до втората фаланга.

 

За пешкира и ризката ще видя какво мога да направя ;)

Link to comment
Share on other sites

За мусаката да не си посмял да гъкнеш... Правя перфектна мусака, такава не си ял, затова мога да се басирам. Правя и пълнени чушки и не само с боб ;) и шкембе мога да готвя, а за мръвките на скара, ще ме прощаваш, ама това си е мъжко занятие, аз там не се меся. Виж, мръвки на фурна ще ти спретна такива, че ще си оглозгаш пръсчетата до втората фаланга.

 

За пешкира и ризката ще видя какво мога да направя ;)

Подобни твърдения се правят само при наличието на (поне) трима живи и пълнолетни свидетели и при предоставяне на веществено доказателство !

 

П.п. Истинноста се доказва с помоща на жури!

Link to comment
Share on other sites

Подобни твърдения се правят само при наличието на (поне) трима живи и пълнолетни свидетели и при предоставяне на веществено доказателство !

 

П.п. Истинноста се доказва с помоща на жури!

 

Оспамихме темата на капризния младеж, дето си търсеше "приятелка" :laughing: Викам, че е време да се спрем, а?

 

Живи, пълнолетни свидетели на моя кулинарен талант бол, ама не пишат в тоя форум, че да скочат да ме защитят ;)

Абе, ще лобирам пред 2-3 приятелки да се регистрират, че тук жените с лупа да ни търсиш. Ама тя ще стане една, че не е за разправяне ;) Нямаше да си премълчат на коментарите ти за натюрела ми и щеше да се заформи престрелка... словесна, но престрелка ;)

 

Спокс бе, Жоре, манджите ми ще издържат на оценката на журито... Да ме плашиш ли се напъваш нещо ;) Не с лошото, де, не с лошото ;)

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че лафове за секс, ядене и всякакви "можения" на средно умните хорица не им минават."По делата им ще ги познаете", както се казва.Не ста'а с писане.

Пича му препоръчвам да се пусне в МГ-то или Лиляната (ако още имат девически класове (то ясно, че девици няма)), ще пожъне вероятно небивал успех.

Link to comment
Share on other sites

Бааахти, кво напрайхте тая тема!!! И аз си търся приятелка!! Да пие, да носи на бой, да готви мусака, да има Ц категория и бицепса и да е по-голям от моя. А, да и като духа, да гълта, и да има сестра близначка.

 

И още нещо - да мое да ме понася. Тва най- важното... Щот сички разпраат колко ма обичат, докато не им се върна пиян след работа с чужди прашки в джоба и синьо око.

Link to comment
Share on other sites

Забрави да има плоска глава и да не стига над пъпа ти,за да не пада бирата и описваш и моя идеал :laughing:

Иначе успех на човека ,ние гадните метъли тряя се подркрепяме.Поздрав и пожелание

Link to comment
Share on other sites

Ако си чел темата отначало, май най-гадния метълски поздрав е моя...Или детето още е на "мека" храна и не е дорасло до чичко Викернес :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ако си чел темата отначало, май най-гадния метълски поздрав е моя...Или детето още е на "мека" храна и не е дорасло до чичко Викернес :pirate

Може сега да почнем да си мерим метълизма ако искаш.но така ще затворят веселата темичка,а иначе не споря ,че твоя поздрав е най-метълския.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...