Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Е, претенций ся. Глупости, аз съм скромно момче и си ям закуската всеки ден. Една мома не ми харесала и ся айде, той с неговите претенций. Ми не е така, но не всичко дето лети се яде, нали?

Link to comment
Share on other sites

Леле, Дедо Мразе, пак си изгладнял здравата, абе тая твойта жена не те ли храни :laughing: Да не си пак на диетка.

 

Как да ти кажа - събудих се в 3, хапнах към 6, сега е 12 - ми поогладнях а и като взех да чета кое колко е вкусно пък мусаката ми е слабост и взех да точа лиги...

 

 

 

Да не забравиш да почерпиш едно Червенко Джони после.

 

Правилно ти каза host че такива не пия аз и на черното се чудя, виж от зеленото или жълтото може да взема следващия път но за синьо някак не мога да се пристраша да дам толкова кинти за пиене - после сигурно като го пия и ще се срамувам от себе си...

 

Иначе имам едно джони което обаче не е червено (то етикета пак е в червен цвят но разликата е голяма)... и май е по-правилно да кажа имах щото от цял месец стои тука и се лигавя та може да сам го попривършил... ако трябва друго такова ще взема. Иначе последно едно ирландско съм си взел, но виж теб ще те черпя един коняк който е малко по-възрастен от теб (ако си спомням правилно писанията по форума)

 

 

няма да го притеснявам човека да ми угажда на капризите я

 

Ти ако направиш толкова вкусна мусака и зелеви сърми колкото казваш няма проблеми да те черпим каквото поискаш

 

 

ама нищо де, те доста мъже тук му хвърлиха око ;)

 

:rofl: айдеееее..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се басирам че salida e момиче , дето още от началото иска да яхне тихичкото , ама не си признава :allien

Ами много си отскоро тук, та затова не знаеш, че съм момиче. И не, тихичкото не е мой тип, не ми отговаря на изискванията...

Link to comment
Share on other sites

Немоа готвя сигурно...

Salida, ами ако си купя лицензиран Майкрософт пеинт и ти нарисувам картичка, няма ли да се почустваш полъскана?

Link to comment
Share on other sites

Немоа готвя сигурно...

Salida, ами ако си купя лицензиран Майкрософт пеинт и ти нарисувам картичка, няма ли да се почустваш полъскана?

Абе ако я подхванеш с една гюдерия и малко вазелин със сигурност ще се почувства полъскана :lol:

Link to comment
Share on other sites

Немоа готвя сигурно...

Salida, ами ако си купя лицензиран Майкрософт пеинт и ти нарисувам картичка, няма ли да се почустваш полъскана?

Не.

 

Абе ако я подхванеш с една гюдерия и малко вазелин със сигурност ще се почувства полъскана :lol:

Това, че това работи при теб не значи, че важи при всички.

Link to comment
Share on other sites

Абе ако я подхванеш с една гюдерия и малко вазелин със сигурност ще се почувства полъскана :lol:

Гнусен сиииии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ама ми хареса... МНОГО

Link to comment
Share on other sites

....

 

Дебем и женският катил ... кажи ся че не сте опък хора ...жените

( НЕ ОБИЖДАМ ПОТРЕБИТЕЛ - изказвам си мнението , както ми е присърце )

Link to comment
Share on other sites

Гнусен сиииии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ама ми хареса... МНОГО

Явно и на двамата ви харесва. Мисля, че откри половинката си. И вкусовете ви явно си съвпадат.

Link to comment
Share on other sites

Имах една бивша където ми викаше, че обича някъв от Африка, с когото си чатила, обаче никога не се била виждала с него и никога нямало да се види и тва докато беше с мен. ФАК, А? pazu, много малко неща могат да ме изненадат вече. Не се впечатлявай от такива дреболии.

http://www.youtube.com/watch?v=Hf1dWfxUUVc...feature=related - Поздрав.

Link to comment
Share on other sites

pazu, много малко неща могат да ме изненадат вече.

Eпа да ти пожелая тогава да видиш squirting BBW milf на живо .. може пък да видиш бъдещо гадже в нея - знам ли :rolleyes:

 

ПП. Връщам поздрава -

Link to comment
Share on other sites

Не ме карай да започвам за голден шауър-а. Имам огромен арсенал, отстъпи докато можеш.

E то голден шауъра не е нищо пред скат-а :) .

Link to comment
Share on other sites

Не не не не не. като се сетя за тва клипче и още ми приилошава и в главата ми нахлуват доста лоши спомени.

Link to comment
Share on other sites

Така приятелка няма да си хванеш...

Link to comment
Share on other sites

Имах една бивша където ми викаше, че обича някъв от Африка, с когото си чатила, обаче никога не се била виждала с него и никога нямало да се види и тва докато беше с мен. ФАК, А? pazu, много малко неща могат да ме изненадат вече. Не се впечатлявай от такива дреболии.

http://www.youtube.com/watch?v=Hf1dWfxUUVc...feature=related - Поздрав.

 

Я пак? Май се направи на по-голям отколкото си ... на 21 години и да няма много неща които да те изненадат... то мен доста ме изненадват и си викам "човек се учи цял живот" та на 21... ай по-полека

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...