Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

Абе ся се сетих , май мога да ти помогна . Имах една съученичка дето в момента е на същият хал като теб :laughing: .

 

Снимка - тук

 

Предупреждавам ... особено тъпо парче е , слуша музиката която и ти обичаш , на 19 е (скоро ще ги навърши , ако побързаш дори и на рожден ден можеш да отидеш , а тя има мнооооооооого яки приятелки , ако ми следиш мисълта ;) ) и не на последно място така бая стабилна бългaрка е :pirate

 

Обмисли предложението ми и ми пиши лс за телефон и скайп eвентуално

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Абе ся се сетих , май мога да ти помогна . Имах една съученичка дето в момента е на същият хал като теб :laughing: .

 

Снимка - тук

 

Предупреждавам ... особено тъпо парче е , слуша музиката която и ти обичаш , на 19 е (скоро ще ги навърши , ако побързаш дори и на рожден ден можеш да отидеш , а тя има мнооооооооого яки приятелки , ако ми следиш мисълта ;) ) и не на последно място така бая стабилна бългърка е :pirate

 

Обмисли предложението ми и ми пиши лс за телефон и скайп eвентуално

Мисля, че си видях закуската наново, но в друго агрегатно състояние :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че си видях закуската наново, но в друго агрегатно състояние :laughing:

Хмм... в изискванията видях само да е от Пловдив и да е сериозна...

Link to comment
Share on other sites

Ех как всички срязахте момчето, че тук жени нямало.То, че е вярно, вярно е донякъде ама не точно.Пък и има форумни връзки ама чак така да е станало като "търся си жена" не съм видял :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хмм... в изискванията видях само да е от Пловдив и да е сериозна...

То си е до рефлекс. Нали знаеш, че когато хванеш нещо горещо и го изпускаш преди да те опари сериозно.

Link to comment
Share on other sites

То си е до рефлекс брат. Нали знаеш, че нещо когато хванеш нещо горещо и го изпускаш преди да те опари сериозно.

Не съм брат... Просто ми стана интересно, че изискванията се увеличават.

Link to comment
Share on other sites

Не съм брат... Просто ми стана интересно, че изискванията се увеличават.

Пък поне да плащаше , викаш ... :lol:

 

Eто я в прелестта на целите и 189 тона и 431 кг. :laughing:

dsc02469a.jpg

Link to comment
Share on other sites

431 кг - това е само гримът май.

Ако е без грим и с някакъв друг цвят на косата, може и да изглежда по-приемливо (според моите насъждения де)

Link to comment
Share on other sites

Ся разбирам що момчето си няма приятелка.То като гледам на всяка ще намериш кусур.Едната ще е грозна, другата тъпа, третата с голям задник, другата с криви крака....

Link to comment
Share on other sites

Ся ше ме караш да ровя за други нейни снимки .. желателно - нормални , само и само да ва сватосам . И бтв ако са вземете , вземи и нахакай едно дете преди да си биеш шута , щото много ме дразни напоследък ... :pirate

 

 

---------

Eто на какво прилича . Тва е снимка от преди бала , след бала беше с лилава коса тип патладжан , а сега май че е с кафява :laughing:

dsc6413.jpg

 

 

 

Ся разбирам що момчето си няма приятелка.То като гледам на всяка ще намериш кусур.Едната ще е грозна, другата тъпа, третата с голям задник, другата с криви крака....

Койт подбира - мастурбира :

Link to comment
Share on other sites

Не бре човек. Виж ся как синтетично изглежда. В никакъв случай няма да изглежда така без тия гриМаси и финтифлюшки. Аз съм твърдо против този вид козметика, защото нищо неможе да разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Колега, взимай 'прелестната' червенокоска(дето я показа Pazu), да ме отървеш от нея, по какъвто и да е начин, пък за цената ще се договорим.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой посмее да раздава мои снимки по форуми, за забавление на отегчени тийнейджъри... няма да живее дълго.

Еми дай да те видим де , то и без тва пишеш в тая тема от сума ти време пък нищо съществено не казваш .... тва на женски език как се превеждаше .."Обърнете ми внимание" май ...

Link to comment
Share on other sites

Еми дай да те видим де , то и без тва пишеш в тая тема от сума ти време пък нищо съществено не казваш .... тва на женски език как се превеждаше .."Обърнете ми внимание" май ...

На моя език "Обърнете ми внимание" е... "обърнете ми внимание". Според мен трябва да си потърсите други начини за забавление. Представи си, че в паралелната вселена това девойче седи в своя форум, дава твои снимки за подигравка и целия форум те обсъжда.

Link to comment
Share on other sites

На моя език "Обърнете ми внимание" е... "обърнете ми внимание". Според мен трябва да си потърсите други начини за забавление. Представи си, че в паралелната вселена това девойче седи в своя форум, дава твои снимки за подигравка и целия форум те обсъжда.

 

Или китоловци, я търсят да и вземат кожата.

Link to comment
Share on other sites

Или китоловци, я търсят да и вземат кожата.

ХАХАХххаххахахахахахахгахахахгсгахаскхасйасхахасхахкакхахахкхакхйахгахахахагхахх

ахакхахахахкхсакйлдслкдсхйслйсадмнлдсакмдакдамкадскмдса

Link to comment
Share on other sites

На моя език "Обърнете ми внимание" е... "обърнете ми внимание". Според мен трябва да си потърсите други начини за забавление. Представи си, че в паралелната вселена това девойче седи в своя форум, дава твои снимки за подигравка и целия форум те обсъжда.

E на мен ми е знаеш ли през къде за чуждото мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Темата доказва, че липсата на полов живот, освен всичко друго, води и до изявен заразен спамеризъм :)))

 

:laughing:

 

Както и - ПРАСЕТА В КОСМОСАААААААА :tongue

Link to comment
Share on other sites

............

 

 

............

Пич, избирай между тези двете! Първата готвила страшни манджи (тъкмо за твоя ускорен метаболизъм), а е всеизвестно, че любовта за нас мъжете понякое време започва да минава около педя по-нагоре отколкото в началото...

 

Втората пък твърди, че имала такива "дадености", че едва ли не ако те гушне между тях после цял месец ще уригаш на мандра, което според мен въпреки, че не съм цицоман си е доста интригуващо.

 

 

Можем да си играем на гаджета, защото goomba-та от аватара ти ме възбужда.Всеки човек, който има goomba заслужава да има приятелка.

И ти ли Тодоре.....!? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...