Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

Е, няма нужда да ги мерим, аз си знам, че моя е най-голям(и смрадлив). Иначе бахти, в Плд толкова ли е умрявло вече откъм метълки? Ако да - пич/автора на темата/ фащай парцалките и на най-близкия метъл фест - няма начин поне да не наебеш нещо. Аз последния път за една вечер две успях да извъртя, хем бях пиян като магаре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Сега не е честно Grimjaur ти дръпна още на старта,моя пък е по-ръждясъл и с класически форми,и хич не е малък да ти кажа,без бой се не предавам!

Има и тука метълки ,само трябва да ги намери около ареала им и така от засада да атакува смело.

- друс,друс :beer:
Link to comment
Share on other sites

Тая тема май идва да ни покаже, че е време да си направдим един форумен аукцион за мацки и всеки желаещ и загорял да може да си избира и да задоволява претенциите си.

Link to comment
Share on other sites

Хахаххаха, ако ще е аукцион за мацки...Аз нещо на gado съм фърлил очо :tongue

И ти ли бре, Танасе.....? Аз съм човек на годинки и не се 'арча вече толкоз, пък и тепърва да обръщам резбата някак не върви.... освен това не гълтам :tongue

Link to comment
Share on other sites

Щерка/пълнолетна/ имаш ли? :rolleyes:

Изчакай още шест години и половина и ще имам :) Обаче е красива като баща си........ :bgrin:

 

е ти пък от къде знаеш, че не гълташ като до сега не си пробвал :lol:

Хвана ме...

Link to comment
Share on other sites

А аз слонче :read:

Сега последно ще се зимате вие или ще сватосвате потомството и това с какво помага на закъсалия младеж тук?

Link to comment
Share on other sites

То па един баща... :laughing: Мноо време бе, аз до тогава планирам син да имам.

Че к'во ми е на мене, бе..... много съм си добре (и лекарят така ми каза :wacko: ). Ето ти

старо, но златно за успокоение....

 

П.п. Пък и списъкът с кандидати за щерка ми е доста дълъг, та едва ли щеше да те огрее.... :laughing:

 

А аз слонче :read:

Сега последно ще се зимате вие или ще сватосвате потомството и това с какво помага на закъсалия младеж тук?

 

Ами на закъсалият младеж не мога да му препоръчам нищо повече от това да се снабди с по-сериозно количество крем за ръце "Дунавски вълни"(щото се получават мазоли иначе) и те, така.....

 

П.п. Жена ми щяла с радост да се отърве от мен.......

 

П.п.2 Лелеее..... как оакахме на човека темата само....

Link to comment
Share on other sites

Темата си беше осрана още отначало. Аз на младежа му казах още сутринта - да са фатя за гъзъ и да ръгва по кръчми, фестове и прочие масовки на метъл-кучки. Нема начин да не удари нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ей ся се връщам точно от такова място. Главъта ме боли а мадамата, която ме зарибяваше просто беше от чалга обществото(храдкор чалга). Евакуирах се като пръдня из гащи и сега си мисля саут парк да гледам.

Link to comment
Share on other sites

За мусаката да не си посмял да гъкнеш... Правя перфектна мусака, такава не си ял, затова мога да се басирам. Правя и пълнени чушки и не само с боб ;) и шкембе мога да готвя, а за мръвките на скара, ще ме прощаваш, ама това си е мъжко занятие, аз там не се меся. Виж, мръвки на фурна ще ти спретна такива, че ще си оглозгаш пръсчетата до втората фаланга.

 

За пешкира и ризката ще видя какво мога да направя ;)

 

 

КОГА ДА ИДВАМ!!! Само определи дата и час на дегустацията като си толкова сигурна пък ако наистина е така ще съберем пари за един ресторант и те слагаме главен готвач там :)

 

Оспамихме темата на капризния младеж, дето си търсеше "приятелка" :laughing: Викам, че е време да се спрем, а?

 

Живи, пълнолетни свидетели на моя кулинарен талант бол, ама не пишат в тоя форум, че да скочат да ме защитят ;)

Абе, ще лобирам пред 2-3 приятелки да се регистрират, че тук жените с лупа да ни търсиш. Ама тя ще стане една, че не е за разправяне ;) Нямаше да си премълчат на коментарите ти за натюрела ми и щеше да се заформи престрелка... словесна, но престрелка ;)

 

Спокс бе, Жоре, манджите ми ще издържат на оценката на журито... Да ме плашиш ли се напъваш нещо ;) Не с лошото, де, не с лошото ;)

 

 

Ама не така... трябва дегустация. Аз вече олигавих цялото бюро а то е метър и половина на метър голямо... то бива зарибяване бива ама после да няма дегустация - това на какво прилича?

Link to comment
Share on other sites

То па и метълките са едни , не е за разправяне ... чалгаджииките и те не са стока , освен на jailbate-товете да обърне внимание в лиляната , МГ-то и особено в Кирил и Методий !!!

Link to comment
Share on other sites

ако кажа - задръстен метъл девственяк дали ще е на място или е прекалено грубо ?

Key words "задръстен метъл девственяк"

Хахахахахахахахахахаха - пич, трепеш ме. Такова животно нема.

Link to comment
Share on other sites

КОГА ДА ИДВАМ!!! Само определи дата и час на дегустацията като си толкова сигурна пък ако наистина е така ще съберем пари за един ресторант и те слагаме главен готвач там :)

 

 

 

 

Ама не така... трябва дегустация. Аз вече олигавих цялото бюро а то е метър и половина на метър голямо... то бива зарибяване бива ама после да няма дегустация - това на какво прилича?

Ми такова е....! Само големи приказки и репчене... :wacko:

Аре лека нощ от мен с =>

Link to comment
Share on other sites

То па и метълките са едни , не е за разправяне ... чалгаджииките и те не са стока , освен на jailbate-товете да обърне внимание в лиляната , МГ-то и особено в Кирил и Методий !!!

Ааа знаеш ли кви металки ги има!!! Чувал съм некви митове че доста от металките са бая ебливи.

Link to comment
Share on other sites

Значи да резюмираме:

 

Tърси се фотомодел с IQ минимум 150, да слуша хард рок и да готви добре (последното интерполирайки груповата форумна мъдрост също е задължително). Ако момичето не може да готви достатъчно добре ще я командироваме при малката вещица да я научи

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааа знаеш ли кви металки ги има!!! Чувал съм некви митове че доста от металките са бая ебливи.

Ама и бая грозни и за тва ги пускат тея коси , за да са като минджи , та да не та стреснат като вземеш да изтрезняваш , че сефтето ше го видат другия тираж :)

Link to comment
Share on other sites

Ама и бая грозни и за тва ги пускат тея коси , за да са като минджи , та да не та стреснат като вземеш да изтрезняваш , че сефтето ше го видат другия тираж :)

Е, ся пък грозни. Ми да ти кажа много малко грозни съм виждал. А и нищо лошо няма в дългите коси.

Link to comment
Share on other sites

КОГА ДА ИДВАМ!!! Само определи дата и час на дегустацията като си толкова сигурна пък ако наистина е така ще съберем пари за един ресторант и те слагаме главен готвач там :)

 

Ама не така... трябва дегустация. Аз вече олигавих цялото бюро а то е метър и половина на метър голямо... то бива зарибяване бива ама после да няма дегустация - това на какво прилича?

 

 

Леле, Дедо Мразе, пак си изгладнял здравата, абе тая твойта жена не те ли храни :laughing: Да не си пак на диетка.

 

За дегустацията няма да бягам, споко. Ти ще си шефа на журито, като баш кулинарен естет, щото бате Жоро (gado) кво разбира от хубава мусака ;) Да не забравиш да почерпиш едно Червенко Джони после.

За ресторанта там с главния готвач ще пропусна... Готвя само за хора, които обичам или поне са ми симпатични :)

 

П. П. ГолЕмо бюро, брей. Как ти стигнаха слюнчените течности, че да го омокриш цялото.

Link to comment
Share on other sites

От ядене не знаем дали разбираш, но от уиски явно не.

 

Колкото до приятелката - човек ако нямаш особени претенции тръгваш по улицата и първата която не слуша "Гергата, Емилия и т.н." е твойта.

Link to comment
Share on other sites

И туй съм пробвал деа... Съдбата ме преебава по много шибани начини и затова искам да си пробвам късмета тука - някво много изгякано и странно място, по някакъв много странен и изчунчанчен начин. Няква авантюра деа.

Link to comment
Share on other sites

От ядене не знаем дали разбираш, но от уиски явно не.

 

Колкото до приятелката - човек ако нямаш особени претенции тръгваш по улицата и първата която не слуша "Гергата, Емилия и т.н." е твойта.

Пак ли...

 

Леле, host, кой е казал, че разбирам от уиски. Прочетох вчера, че Дедото има червенко и за това такова искам, няма да го притеснявам човека да ми угажда на капризите я. За протокола - уиски не пия всъщност, ама важно е Дедото да каже, че ще почерпи от сърце ;) Тц, тц, тц ей адвокати на дявола мнооого ;)

 

Колкото до претенциите за "приятелката" - човекът доста такива изкара, така че... Май нЕма да го огрее скоро женско внимание, ама нищо де, те доста мъже тук му хвърлиха око ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...