Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка !!!


Recommended Posts

Пробвах във всички сайтове за запознанства(вече ми се драйфа от тях). Познавам доста момичета, обаче все са ми приятели и по един или друг начин немога да променя това. Решавам да си пробвам късмета тук във форумите, защото вече не ми останаха други варианти и направо подивявам :wacko:

Изисквания: да е от Пловдив и да е сериозна :tongue

Да се опиша малко:

Момче съм на 21 години, висок съм - 190см, тежа около 85 килограма, кестенява коса, кафеви очи(две), уча в университет, пафкам(малко), пия(много рядко). Слушам само рок и метъл. Понякога се преобличам според музиката, която слушам, но напоследък избягвам.

Пишете на лични, или Skype - tihichkoto

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Забравих да кажа, че имам твърде много свободно време :D

То се вижда :lol:

Ядосаха ме и започнах да обиждам и нареждам в тези сайтове, не'ам нерви. То бива простотия, ама там не се понася...

Link to comment
Share on other sites

Забравих да докажа, че имам твърде много свободно време :D

То се вижда :lol:

Ядосаха ме и започнах да обиждам и нареждам в тези сайтове, не'ам нерви. То бива простотия, ама там не се понася...

 

Следва опция самообслужване! Стискай чеде , стискай - this is SPARTAAAA

 

 

хахахахаххахахааххаха

Link to comment
Share on other sites

Следва опция самообслужване! Стискай чеде , стискай - this is SPARTAAAA

 

 

хахахахаххахахааххаха

 

Ако тръгна в битка ми обещай, че си с мен. Поне да имам някой, които да ми пази изодзадзето.

Link to comment
Share on other sites

Ауе малко повече самочувствие и ще се оправят нещата , не ти тряат сайтове за запознаства , там е много кофти тръпка ;) Последния път , в който излязох с момиче , с което се бях запознал в импулса беше ебати разочарованието , като ми се плясна на живо беше с 30 кила повече от тва което бях видял на снимките :D

Link to comment
Share on other sites

Ауе малко повече самочувствие

Викаш само повечко излишни кинти да има...и утре вечер на обиколка из чалготеките да стане работата :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Те са зли чалгари. Все ще измислят нещо содомистично. Даже двама сме достатъчни да направим революция. Все пак ти ще пазиш мен, а аз теб. Нямат шанс пред нас защото са сами на този свят и тях няма кой да ги пази.

Link to comment
Share on other sites

ААА разбихте ми детската мечта. От утре ставам истински норвежки блекматълист - ще се преоблека като трол и ще бродя из горите.

Link to comment
Share on other sites

Много е лекичко, но е много яко. Иначе акустиката си е акустика щом става въпрос за струна.

ТАЗИ песен е феноменална за мен.

 

не можем ли да пролеем по една сълза B)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...