Jump to content
BulForum.com

За и против водната пластика


mIRCata

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
На мен лично ми харесва "нещото" на главната. Няма много идея в него, освен да е ексцентрично, но ме радва, интересно е за окото. Виж, ако беше нещо от типа на фонтана от Desperate housewives, който си бяха сложили едни гейове в двора (мисля в 4 сезон), щях да съм против, но за това не съм :)

 

Не че се заяждам де ама... нормално е да ти харесва , предполагам нямате такива модернистични "работи" в Хисар...... повечето хора които не са от Пловдив им харесва..... шаренкото с много лампички..... :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Не се ядосвайте на "архитекта", видял е възможност да вземе пари за нищо, и се е възползвал. Не се сърдете и на феновете му! Те са добра поука, показват колко е смешно да се правиш на интересен безогледно и винаги. А и са крайно нужни, на него и на подобните на него. В края на краищата какво щяха да правят тези, които нямат талант, ако ги нямаше тези, които нямат вкус.

 

А за разбирането и неразбирането на "изкуството" ... ето ви един приятен виц.

Седнали, значи двама модернси художници, мръсни, потни, омачкани и кирливи, в съответната мръсна кръчма. Пият, пушат, пият пушат, и, естествено, ги е яд на простаците, които не харесват техните мацаници, а, като по-прости, си падат по Микеланджело, например. По едно веме единият от тях, след петата ракия, гневно, по драгневски, възлкиква:

-Пошлост! Тесногръдие! Еснафщина! Закостенял свят! Направо ми иде да се кача и да се изсера на масата!

Другият го поглежда тъжно, с очи, в които се чете тъга по тънещия в невежество човешки род, и тъжно му казва:

-Недей, братко ... Никой няма да те разбере.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да се махне!

Всеки път като мина покрай нея на три бири и ми се иска да се изпикая върху нея, защото шумът и видът и ми напомнят за мокрите стени едно време в градските тоалетни.

Link to comment
Share on other sites

За тва са дадени 94 000 лв А копаха и 2 години докато го направят и ся пак е селско... Понеже не се връща всичката вода в него а излиза и навън и тече къде й падне.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много ми хареса писмото на Черни към кмета...

 

"Уважаеми господин Кмете,

Със съжаление научих, че вестта за моето посещение Ви е наскърбила и Вие сте ме обявили за персона нон грата в управлявания от Вас град. Искрено се надявам, че пловдивчани са достигнали до такава степен на безпроблемно съществуване и живеят така хармонично и охолно, че едниственият им проблем в живота им е черният парцал, който съм сложил в багажа си.

Всъщност, аз идвам в Пловдив, да внеса яснота в така коментирания казус. И да дам някои предложения, които ще ни помогнат да преодолеем недоразуменията. Очевидно това, което Вие нарекохте „турски кенеф" е наскърбило Вашите патриотични чувства. Не съм имал точно такава цел, но вече е късно да обяснявам какво съм искал да кажа. По-важното е как да излезем от тази ситуация.

Имам чувството, че Вас и вашите съграждани е обидило най-вече изображението на дупката на тоалетната, която при повече фантазии маже да се свърже с т.н. анално отверстие. Несъмнено това отверстие и дупката на тоалетната са свързани в една система. За съжаление късно се усетих, че в страни, където доминира символно истинската мъжественост, дупката като ентропичен елемент обижда гражданите.

Затова имам едно предложение. Отткрих в интернет един интересен паметник - това, което пловдивчани наричат „Рендето". Разсъждавайки защо с Ваше съгласие е вдигнато „Рендето", а сте против „Дупката" и „Парцала" стигнах до извода, че обяснението е във фалическата същност на пластиката, издигната на Вашата улица.

Готов съм, ако ми я предоставите, да я демонтирам,пренеса до Брюксел за моя сметка и да я издигна отново на територията на Европарламента. Така европейците ще се досетят, че истинският символ на българщината трябва да стърчи нагоре - като устремен към небето здрав пенис. Ако на някои не му е ясно, ще закача най-отгоре и Вашият трибагреник. Какъв по-добър символ на Вашата красива страна от един корав пенис, или както разбрах, че му викате „х♚й". Единственото, което ще си позволя да направя от естетическа гледна точка е малко да го сплесна.

С уважение: Давид Черни"

 

:lol:

 

P.S. Взето от http://podtepeto.com/article.php?id=1150

Всъщност, цялата статия е добре написана...

Link to comment
Share on other sites

Така европейците ще се досетят, че истинският символ на българщината трябва да стърчи нагоре - като устремен към небето здрав пенис. Ако на някои не му е ясно, ще закача най-отгоре и Вашият трибагреник. Какъв по-добър символ на Вашата красива страна от един корав пенис, или както разбрах, че му викате „х♚й". Единственото, което ще си позволя да направя от естетическа гледна точка е малко да го сплесна.

 

Много готино и тънко ни се е присмял повторно :punk

 

 

 

Относно рендето: На мен не ми харесва чисто визуално.Но много ме забавлява факта как пловдивчани са измислили прякора рендето на нещо което склутура нарича пластика.А и много много пластичност не виждам в този скрап можеха да го направят в малко по-гладки форми като пак казвам,че това е мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Много жалко изказване. Много ниско падане. Дано не го виждам само аз.

ЕДИТ: "Жалък" не е достатъчно. Това е много жалък опит да се търси публичност.

Link to comment
Share on other sites

Много жалко изказване. Много ниско падане. Дано не го виждам само аз.

ЕДИТ: "Жалък" не е достатъчно. Това е много жалък опит да се търси публичност.

 

Ами можеби и аз щях да мисля като теб, ако изобщо знаех кой е този човек и малко предистория. Така ми изглежда просто като едно злобно писмо. Малко като на Скорпиона тренировките по дискусия дето си ги прави във форума.

Link to comment
Share on other sites

Това е онзи, който изобрази България като кенеф.

Не знам защо да е злобно изказване. Аз го приемам като подходящ отговор на еснафското ни градоначалство...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

По принцип хората на изкуството стоят над неща като цупене, заяждане на дребно и т.н......с което тоя кенефаджия доказва, че няма нищо общо с изкуството.

Link to comment
Share on other sites

По принцип хората на изкуството стоят над неща като цупене, заяждане на дребно и т.н......с което тоя кенефаджия доказва, че няма нищо общо с изкуството.

Абсолютно съм съласен с теб! В това "Писмо" се говори предимно за българите, България и националните символи, а не конкретно за нашият кмет или ситуацията от които уж, бил засегнат "маестрото". Този пич с удоволствие бих го черпил две ракии за упойка, преди да му демонстрирам възможностите на националния символ.... (ама без байряка - щото може да му дойде в повечко, колщото и голям гей да е)

 

Ами не знам и за този случай с кенефа.

Абе..., не знам какво пушиш, но ще трябва да минеш на нещо по-леко!

 

Edit:

Нищо не пуша. При това положение какво да правя?

 

Може би ще е добре да започнеш.....

Link to comment
Share on other sites

Абе..., не знам какво пушиш, но ще трябва да минеш на нещо по-леко!

 

Нищо не пуша. При това положение какво да правя?

Link to comment
Share on other sites

Абе тва ренде няма ли да го разкарат най-сетне? Не стига че е грозно и не се връзва със стила на главната ами освен това е и опасно. Лятото на 2 пъти заради въпросното ренде трябваше да се приберем набързо за да сменим малкия който успя да се цамбурне вътре и стана вир вода. И пак добре че не успя да се нареже нещо (щото го хванах в последния момент, ако беше паднал кой знае какво можеше да стане). Водата тече по главната като вадичка.. въобще по-тъпо нещо трудно могат да измислят ама кой съм аз да критикувам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...