Jump to content
BulForum.com

За и против водната пластика


mIRCata

Recommended Posts

сега разбрах що си мълча от одеве и не споделям своето мнение. в друга тема ми изясниха, че филм може да бъде коментиран само от хора с 50 кила евра седмичен доход. тук се твърди, че трябва да съм епилиран гей с костюм и вратовръзка в малоумни цветове, с фалцет и псевдоакцент за да говоря за изкуство. перспективата някой ден да се окаже, че не е правилно да пикая с насочване чрез десен ръкохват, щото не съм медитирал 3 години на сух хляб и малко водица на некой хималайски връх над въпроса какъв точно е правилния захват и за чикия се брои ведна след второто тръскане или и половинките имат значение, както и други такива фундаментални въпроси.... малко ме притеснява.

не ми харесва нито "ренде"-то, нито "оная работа на божкова". едното е мухлясало и е идеална страна за сеитба на най-различни спори из белите дробове на преминаващите, а за другото се харчи за поддръжка повече отколкото за храната в една детска градина на месец, примерно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
тук се твърди...

 

 

още тук почна да издишаш... тук се твърдяло... къде тук? кой го твърди? и нататък цяла купчина тор подпряна на това "тук се твърди..." освен под "тук" да имаш предвид главата си и гласовете в нея... тогава разбирам... латентната хомосексуалност чувал съм е лошо нещо... все избива наяве в ей такива мисловни конструкции... гейове, чикии...

Link to comment
Share on other sites

още тук почна да издишаш... тук се твърдяло... къде тук? кой го твърди? и нататък цяла купчина тор подпряна на това "тук се твърди..." освен под "тук" да имаш предвид главата си и гласовете в нея... тогава разбирам... латентната хомосексуалност чувал съм е лошо нещо... все избива наяве в ей такива мисловни конструкции... гейове, чикии...

Къде тук ли? Ами за съжаление изказа ти не може да бъде разбран от "простосмъртните" и явно всички те разбираме погрешно. Може би още не сме достигнали до мисловния и духовен капацитет, който притежаваш, за да можем да разговаряме с теб. Извини ни за невежествтото и ни прости, ние сме прости душици...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми пречи .. всеки един случаен ден когато реша да се поразходя по центъра , виждам във тва пръскало някой мангал дето се къпе . И искате ли да се хванем на бас че с малко арматура , 10тина ламаринени листа , водопроводни тръби , колена ,тефлонова лента и нужните инструменти , боя и беглите ми заварчески и ВиК познания , ще докарам пройзведение на изкуството близко по форма и безполезност на това за най-много 2/100тни от тея 95 000 лв като в тях ще е включен и труда ми , както и транспорта до главната .

 

Дейноста му ще е същата , но ще бъде ъпгрейдван вариант в който няма да могат да се намъкват разни циганета ...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми пречи .. всеки един случаен ден когато реша да се поразходя по центъра , виждам във тва пръскало някой мангал дето се къпе . И искате ли да се хванем на бас че с малко арматура , 10тина ламаринени листа , водопроводни тръби , колена ,тефлонова лента и нужните инструменти , боя и беглите ми заварчески и ВиК познания , ще докарам пройзведение на изкуството близко по форма и безполезност на това за най-много 2/100тни от тея 95 000 лв като в тях ще е включен и труда ми , както и транспорта до главната .

 

Дейноста му ще е същата , но ще бъде ъпгрейдван вариант в който няма да могат да се намъкват разни циганета ...

 

Добре го каза,аз си мислех и друго за по 1000лв. на месец и аз бих стоял на главната и да пръскам хората с един маркуч или нещо друго.Така 95 месеца и аз ще върша същата работа е няма да е денонощно но винаги мога да си намеря заместник. 95 месеца са долу-горе 8 години и след 8 години главната сигурно пак ще е за ремонт и пак ще може да се намери някаква далавера за мен.

Пък аз мога и да съм по-грозен от ламариненото послание.

Link to comment
Share on other sites

сори за спама, ама като прочетох кво са е случило от одеве просто нямаше как да не го асоциирам с нещо което бях пуснал в рубриката "да се посмеете малко"

http://www.dryndryn.net/forum/viewtopic.ph...958beb14e3e7f2f :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къде тук ли? Ами за съжаление изказа ти не може да бъде разбран от "простосмъртните" и явно всички те разбираме погрешно. Може би още не сме достигнали до мисловния и духовен капацитет, който притежаваш, за да можем да разговаряме с теб. Извини ни за невежествтото и ни прости, ние сме прости душици...

 

още един призван да говори от името на целокупното българско човечество... месански комплекси... или вие всъщност под тоя ник сте групичка? както и да е - простено да ти/ви е, извинен/и си/сте за ограниченията ти/ви.

 

pazu, а какво ще кажеш за гоуф изправен на задна лява гума поставен на мястото на пластиката? безценно, а? и ти раздаваш автографи под него.

 

kodi, ето ти още по-добра идея - ти стоиш на мястото на пластиката, ама без никакви маркучи, просто ще си го извадиш и ще пикаеш по минувачите, ама внимавайки да не е срещу вятъра все пак... безценно... не хиляда ми хиляда и петстотин ще ти дават на месец.

 

малката смещница - не се притеснявай, ти винаги си извън темата. пиши си спокойно. никой не те бръсне за слива.

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми харесва особено тази пластика. Някакси не ми се връзва там, но така или иначе са дадени пари за нея - нека да седи. Стига деструктивизъм.

Link to comment
Share on other sites

pazu, а какво ще кажеш за гоуф изправен на задна лява гума поставен на мястото на пластиката? безценно, а? и ти раздаваш автографи под него.

 

малката смещница - не се притеснявай, ти винаги си извън темата. пиши си спокойно. никой не те бръсне за слива.

Яз на гоуф не се обиждам . Пък и усещам как още след дни новият лаф равностоен на lol! ще е overman!

--

Ти току що я обръсна , зачитайки мнението и :)

Link to comment
Share on other sites

овърмана ме кефи как сам си вярва на глупостите, които пише... :D Дамо само да не си мили, че е забавен.

Не са глупости, но не са и смислени неща... Както и да е, стига сте наливали масло в огъня, аз така гризнах тези 20% и направо се чудя как ви търпят тук. Всеки изказа мнение, let it be.

Link to comment
Share on other sites

Яз на гоуф не се обиждам . Пък и усещам как още след дни новият лаф равностоен на lol! ще е overman!

 

че аз и не те обиждам.

 

Дамо само да не си мили, че е забавен

 

не, не съм забавен - забързан съм. забавен обаче си ти определено. how cute...

 

Пластиката е там и определено допринася за колорита на Главната улица. Нищо лошо няма в съчетаването/освежаването на стара архитектура с нови елементи. Според вас вързва ли се стъклено-металната пирамида пред Лувъра с него самия? Пешо да обясни какъв е стила и плана на Лувъра и как пирамидата го унищожава...

Link to comment
Share on other sites

Кристис и Сотбис...

И тук идвам аз :P.

Защо не мислите глокално питам аз и отговор не искам. Вместо да бутате тази супер яка скулптура-постройка-пластика и прочие, турнете 2-3 тоалетни казанчета с такса 1 лев. Така тъкмо ще можеш да кажеш "Срах на центъра", а пък и после ще можеш да се подмиеш с водното изкуство. А ако има и някой един сапун да ти подаде (така де, все пак сме лято, жега е) да измиеш и мишките - екстра. :)

 

 

 

1232914434dsci0631.th.jpg + bigimg114707622213.th.jpg = winbutton.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

То аз ако гризна 20, той трябва да гризне направо банан...

 

Едит: че аз да не би да те обиждам?

Никак даже, просто аз 'спамнах' веднъж (едно мненийце) и захапах 20%, а вие тука ( и не само в тази тема) вече трябва да сте с бан, както каза ти :laughing: . Все едно, глупав 'спор' водите. Пиите една бира, както посъветва мода :tongue .

Link to comment
Share on other sites

Използвам 5ър, защото това което искам да използвам му се струвало обидно. И аз зачитам неговите чувства.
Koето, между другото е безкрайно забавно. Самият ти стоиш във виртуалната сянка на ника си, а нас обвиняваш в липса на социален живот. Навсякъде като една черна станция обясняваш кой какъв е, раздаваш класификации, а същевременно се напъваш да ни докажеш как говорим празни приказки и сме специалисти по всичко. Демагогия достигнала до най-висше равнище. Такава карикатура, като форумния ти образ и Доньо Донев в силните си години не би могъл да сътвори.
латентната хомосексуалност чувал съм е лошо нещо...
Го казва човекът, който в два или три последователни поста обсъждаше половия ми орган и правеше анализи на половия ми живот...

 

Нека проследим как се разви мнението ти по дадената тема:

фонтана си е екстра. нищо не разбирате и демонстрирате ниската си култура и ограничен кръгозор... за ваше сведение - днес сме 05.08.2009 година... не 1746 или 1815...
Дали ще е така целия ден...
футуризъм?!? футуризъм?! моля те... направи си една справка за този стил - кога е възникнал и най-важното - КОГА Е УМРЯЛ... кой се изцепи, че това е футуризъм?!
Да анализираме и футуризма - как никой освен теб не е миропомазан да разбира от него.
естетиката не е нещо, което се мери на грамове и килограми, не става да влезеш в музея и да кажеш - я ми резни половинка естетика и ми я завии за у нас...
Част от лекция на именит български професор пред студентите в УНСС.
айде да се разберем да не се опитвате да мислите вместо мен?
Опазил господ!
изкопайте си по една типична славянска землянка и се заврете в нея да живеете... в типично класически и старинен стил. ха!
Общински съветник относно градоустройството.
не, защо, всеки си има собствен вкус.
С указ на Великото Народно Събрание червения цвят бе избран за официален за крана на топлата вода!
Така и трябва. Ако орежеш и квалификациите по адрес на пластиката, като примерно "тенекията", "ламарината" и прочие - ще се доближиш съвсем до правилния тон за водене на подобна дискусия.
Човекът, който ни подреди всички до стената и ни разстреля с обобщения сега заговори за тон на дискусията. :rofl:

 

И... затаете дъх - на финала - МНЕНИЕ! И то не кой какъв е, какво не може, за какво не става, а лично негово мнение.

Пластиката е там и определено допринася за колорита на Главната улица. Нищо лошо няма в съчетаването/освежаването на стара архитектура с нови елементи. Според вас вързва ли се стъклено-металната пирамида пред Лувъра с него самия? Пешо да обясни какъв е стила и плана на Лувъра и как пирамидата го унищожава...
Разбира се, неща като "според мен", "смятам", не се срещат в цитата, но след като ни е заял за липсата, може би се очаква сами, мислено да ги прибавим.

 

Ред: Овърмане, нямаше нужда да ни казваш, че нямаш какво да кажеш.

Link to comment
Share on other sites

не, не съм забавен - забързан съм.

Ако беше забързан, щеше да гледаш нещата, които са най-важни за теб...оу, забравих, че да се заяждаш с всчики във форума е привилегия номер 1 в твоя живот...

Link to comment
Share on other sites

още тук почна да издишаш... тук се твърдяло... къде тук? кой го твърди? и нататък цяла купчина тор подпряна на това "тук се твърди..." освен под "тук" да имаш предвид главата си и гласовете в нея... тогава разбирам... латентната хомосексуалност чувал съм е лошо нещо... все избива наяве в ей такива мисловни конструкции... гейове, чикии...

 

не разбрах. ама то е щот съм прост и като такъв може би нямам право на мнение и да ползвам тежки конструкции на изреченията. 'звинявам се ако съм сбъркъл.

и щото понеже се колебая да питам все пак: само латентните хомоескуалисти или каквито и да е такива имат право на мнение относно скулптурите/композициите, разположени на обществени места и тяхното съществуване?

 

с тия многоточия, задъхваш ли се, кво ли?! да не би да бягаш встрани от темата? да не се преумориш, внимавай.

 

 

 

 

_______________________________________________________________

съдейки по прочетеното дотук, доста хора се дразнят от съществуването на тази "композиция" и прекалено малко виждат красота в нея. демокрацията уж дава право на мнозинството да решава подобни въпроси. да видим дали работи.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше забързан, щеше да гледаш нещата, които са най-важни за теб...оу, забравих, че да се заяждаш с всчики във форума е привилегия номер 1 в твоя живот...

абе дали не искаш да кажеш "приоритет" вместо "привилегия"? познаваш ли я тая думичка?

 

ех, mobo, закъсня... Петър ме довърши вече... нищо друг път.

Link to comment
Share on other sites

Централната част на Пловдив спазва определен архитектурен план, придържа се към определен стил, който е по-скоро класически и старинен.

 

това според кой? според теб? ха!

 

Не според него. Според типа и вида на постройките по главната.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...