Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply
Йовов наистина изпусна феноменално положение сам срещу вратата от 2 метра... ХАХА

Това е негова запазена марка 돐蔻о颞

Link to comment
Share on other sites

EUROIDIOTS again... :D

 

Ебати аз такива голове на Фифа не съм вкарвал :blink: Да са им честити 7 млн евро само от влизането на унгарците - заслужиха си ги - много грамотен тактически и здрав физически отбор.Никой български отбор няма шанс срещу тях ;)

Link to comment
Share on other sites

„Създадохме положения, а те ни вкараха два гола. Ако беше влязло положението в 4-та минута мача щеше да се развие по друг начин"
Играхме добре, но не вкарахме.
„Отборът изглеждаше по-коренно различен начин. Показахме, че имаме отбор. Резултатът не е добър за нас, но нямахме шанс"
Ебаси и смешниците. Ем са ги били, ем са ги ебали, ем пак добре играли... Само Бардон е имал малко доблест да си каже нещата в прав текст.
Когато не вкарваш голове, не ставаш за нищо
Link to comment
Share on other sites

да се посмеем дружно на наградения с орден "Стара Планина" гусин Батков & co

 

 

Батков -

69% владеене на топката и 14 удара. Дори Барселона не надиграва така отборите.

Това е съдба - всеки играе срещу Левски с цел убиване и като за последно"

 

Достанич -

Треньорът на сините заяви, че още не знае какво ще прави Левски в Лига Европа и дали ще играе в успех в груповата фаза.

Йовов- (тоя човек на голлинията да му я дадеш няма да вкара)

"Изиграхме добър мач, но е жалко, че не успяхме да си реализираме създадените положения. Въпреки това с този мач направихме първата крачка за Лига Европа. Това е пътят, по който трябва да вървим. Само трябва да се научим да вкарваме голове"

 

Гонзо-учудващо говори верни неща този път

 

и за накрая най трезво мислещият левскар Бардон (cheer) -

 

"В този мач играхме добре, но не успяхме да реализирами създадените положения. Все пак футболът е игра на голове и който отбор не умее да вкарва, нищо на става от него", заяви Бардон. "Въпреки отпадането не трябва да правим трагедии. Все пак имаме да изиграем шест мача в Лига Европа. Пожелавам успех на Дебрецен, тъй като щом ни победиха в два мача, заслужават да играят в Шампионска лига повече от нас.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тоя Йовов, бижутер ли е, тенекеджия ли е, не знам, но още като му подадат и почвах да се смея преди да е отиграл. Пет пъти не можа да оцели топката за два мача, бе! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ебаси и смешниците. Ем са ги били, ем са ги ебали, ем пак добре играли...

 

Това е ВЕЧНАТА позиция на Говедата! В последните години обаче станаха за смях и на циганите по махалите вече. Сега и Дебърцините им натряскаха 4 парцала, направиха ги за смях пред всички, включително и собствената им публика и ПАК не се признава, че ТОТАЛНО са насрани... Уникати!

Link to comment
Share on other sites

Пропускате най лошото от цялата ситуация, това че си загубиха коефициента..За всичко е виновен Батков, 2006 след като влезнаха в групите си осигуриха не само 7 милиона, а и възможност да атакуват лигата в следващите 3 години от по-добра позиция, щото едно е да играеш със БАТЕ и Дебрецен, друго е с Ливърпул, Динамо Киев или Галатасарай.. С тия милиони от групите мустака просто трябваше да инвестира в нови играчи, вижда се че Топчо, Бобчо и лещата са изхабени отдавна, смени най-добрият треньор в България за нищо, 2 години поред освобождава треньори преди решаващи мачове, въобще този мега олигофрен няма абсолютно никаква представа за футбол, можеше да спечели толкова пари, пък и отборът му щеше да стане редовен участник в лигата..пълна дебилщина

Link to comment
Share on other sites

Ей тва нашия гига мега турбо евро гранд всеки го шиба където го хване , обаче наш Уески продължава да разпроавя колко силен отбор е как постоянно имат мал шанс и как са им виновни топките стадиона врмето, вратата. Пълни смешници. Толкова усери им се събраха, ми кажете си че сте слаби и не заслужавата за нищо вместо да леете някви глупости. А тоя Батков съм го признал за пълен овчар. Няма ли да се намери някой който да земе и да смени и него самия. За мен тоя е на едно ниво със Митьо Селския.

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй сте подхванали темата за Левски, печелене на пари и т.н.Гледах как някой се е*аваше с молдовския ШЕРИФ. Скоро гледах репортаж по ДИЕМА за този отбор. Няма за какво да ги ебаваме, а трябва да се взима пример от тях. Наистина се инвестира в този отбор - модерни спортни бази, фуболисти и т.н. Не е селяния като тук - Уецки влезнаха в групите на ШЛ и какво направиха с парите ? Нищо... Мисля, че на всички ни е ясно, че в България няма да достигне по-силните футболни страни, та дори и държави като Молдова(която не се води като държава с футболни традиции, а ние уж се водим за такава :D).Както и всички знаем, Томов какво причини на ЦСКА.Поне новите собственици ТИТАН изглеждат свястни. Да не говорим за останалите отбори колко по-зле са(като изключим Литекс).Просто не може да очакваме резултати, когато не се инвестира, а наще тарикати дори правят обратното - крадът. Нищо добро не го чака българския футбол, докато не се спре с тази кражба.

Колкото до Левски срущу Дебрецен - единственото, което правиха, е че стигаха до положения.Във всяко друго отношения бяха адски зле - завършваща фаза и дефанзивен план. НАДЕЖДАТА НИ Е В ЛИТЕКС И ЦСКА :)

О да - хвърчащите топки отново нокаутираха Левски :rofl: Преди си казвах: брей, този Гошо Петков много добър.А като го видях как се мяткаше(отскок 2 см) ми ставше жално. Мисля, че и поради тази причина Мъри не го вика в националния.

Link to comment
Share on other sites

Абе Литекс поне щяха да бият Вила а тия падари Левски и тва не могат да направят.Литекс доказаха че са по добри тъй като биха БАТЕ

Link to comment
Share on other sites

Ясни са участниците.

 

Интересно, въпреки слабия си сезон миналата година, Милан са в първа урна. Един италиански, един немски, два испански и... топ 4 в англия е в топ урната в Шампионска Лига  :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...