Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

Батков доказа още веднъж, че от футбол разбира колкото аз от ядрена физика.
Знаеш ли какво е атом? Знаеш ли какво е ядро? Знаеш ли, че ядрата взаимодействат с нещо си там? Имаш, предполагам, някаква поне бегла представа. Ето - разбираш повече от ядрена физика, отколкото Батков от футбол.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

28ми август. Не знам кой ще го предава в България. Като наближи сигурно ще рекламират, ама още е рано.

Link to comment
Share on other sites

Пак малко прекалявате с оплювките. Явно е, че Левски играха слабо и че трябва реваншът да е много различен, но в крайна сметка азерите не са чак толкова зле, колкото си го мислим ние. Това им е най-силният отбор, който някога са имали, и са амбицирани да направят нещо. Нашите не са кой знае какво в момента и затова може и изненадата да стане. Мисля си все пак, че след две седмици Левски ще е в по-добра кондиция, а и домакинството ще има значение и нещата ще си дойдат на мястото.

Link to comment
Share on other sites

Лично според мен баку изобщо не са толкова слаб отбор, колкото си мислят Левски. Ся не е някъв силен отбор но не е и за подценяване въобще.

Link to comment
Share on other sites

Лично според мен баку изобщо не са толкова слаб отбор, колкото си мислят Левски. Ся не е някъв силен отбор но не е и за подценяване въобще.

 

На предната страница като казах че ще ги опукат, друга песен пееше :D

 

Едва ли ще паднат. Миналата година Черно Море играха с този отбор и с лекота си го биха и отсраниха.
Link to comment
Share on other sites

Аве не съм поддръжник на Левски, ама дано бият, та да вдигнат малко коеф-та на страната, а и да не стане пак за резил родния футбол ...

А ще го дават ли по някоя телевизия - че го няма в програмата на Канал 1 ?

Link to comment
Share on other sites

е кога са играли първи кръг бе? :blink: започнаха от втори кръг срещу Сант Жулия, а сега беше третия с Баку и следва четвърти за влизане в ШЛ. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Абе не са толкова смешни и случайни възможните отбори с едно или две изключения. Да отсраниш Партизан, Славия Прага и дори БАТЕ които изобщо не са чак толкова случаен и слаб отбор, което доказаха и с игрите си в Шампионската лига миналия сезон.

А пък конкретно за Ред Бул Залцбург, те изобщо не са с малки очаквания този сезон след купищата пари изсипани там и с добрите си игри до тук..

Петък ще стане ясно какви ще са шансовете, въпреки че сега Левски могат да играят много по-спокойно и свободно след като вече имат гарантирано място в Европа до Декември и може да има надежди за поредна приказка. :)

Link to comment
Share on other sites

ей, тия бате направиха един свястен сезон и вече ги направихме отбор с история в eвреотурнирите :D...

Според мен БАТЕ са си напълно случаен отбор, просто миналата година имаха добър сезон.

Такъв са имали и Левски, и много други неизвестни за европа отбори...

 

евентуалните съперници на левски са си направо смешни в сравнение с останалите отбори, които ще играят за влизане в групите:

 

Поставени отбори:

 

Арсенал

Лион

Спортинг Лисабон

Панатинаикос

Щутгарт

 

Непоставени отбори:

 

Фиорентина

Атлетико Мадрид

Селтик

Андерлехт

ФК Тимишоара

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...