Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

Севиля

Глазгоу Рейнджърс

Щутгарт

Униреа Урзичени

една от най-слабите групи в историята на ШЛ...Севиля мачка безпроблемно.Рейнджърс заради онзи финал за УЕФА се намърдаха във втора урна, но това не трябва да заблуждава - абсолютни некадърници са и няма да прескочат групата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Днес нещо Ибрахимович не ми харесва как играе.. Поне от това което гледах не се вписва към стила на игра на Барса.. Прекалено егоистичен е.. Малко като Роналдо

Link to comment
Share on other sites

Има нещо такова... А и като цяло мача е пълна скука,хич не се напъват.

Link to comment
Share on other sites

Толкова тъп мач скоро не съм гледал. Едвам го изтраях и след толкова еднообразие се надявах поне да се стигне до дузпи.

Link to comment
Share on other sites

След красивите игри от последните мачове на Барса, мисля че вчера не се получи нищо...

 

Дано поне шоуто се върне в играта, щото иначе ще станат и те като Реал..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Цюрих не играха лошо, но играха по жалък начин смените им. Тъп и гаден симулант е оня дето влезе (не му знам името), майче номер 8. А съдията е пълен смях. Чист гол на Игуаин спря, а колко нарушения срещу Кака не свири, да не говорим за измислената дузпа или корнер за 2-рия гол на Цюрих.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми играта на Реал,поне през по-голята част от мача.

Несъществуващата дузпа явно даде импулс на Цюрих и се наложи да тръпна 15 минути... :bgrin: :sayjin :pirate

Очаквам победа на 30ти срещу Марсилия в Испания.

Link to comment
Share on other sites

Уау, Милан са били Марсилия като гости... Тоя Пипо... Баси... на 100 години стана човека, а продължава да е спасителя в ръжта...

Link to comment
Share on other sites

Кой беше щастлив, че Диема ще дават ШЛ вече? Гледах само репортажите. Толкова аматьорски гафове, само по ПОТ сигурно могат да се видят. Гласовете на коментаторите са доста неприятни. Даже не ги слушах какво говореха. На единия мач, до средата нямаше звук от мача, а само коментатор. Като дойде звука, коментатора не се чуваше и се чу как намаляват звука от стадиона, защото коментатора продължи да си говори и лесно можеше да се разбере разликата. Преливането между различните репортажи също беше под всякаква критика. Рязко и с ШУМ! А последния мач между Атлетико и Апоел беше върха на айсберга, сигурно защото беше последен и бяха решили да го омажат. Качеството беше като от на стрийминг телевизия. ВИЖДАШЕ се компресията на картината и се появяваха пиксели и размазвания като станеше нещо по-рязко и бързо. Както и сами се досещате, това не е новинарска емисия, а футболен мач, та резки и бързи действия имаше в изобилие. СРАМ!

Link to comment
Share on other sites

Гледал само репортажите, ами що не си затраеш? Нивото на излъчения сигнал (при мен на N3 цифрова) беше изкл. добро, много, много по-добро от БТВ и ТВ2. Дадоха ВСЕКИ ЕДИН ГОЛ още по време на мачовете. Коментаторите не им харесваш гласовете... уникален довод - при това не си ги и слушал.

 

Не забравяйте какво имахме до скоро "колегата Смукачев" и неговия изнасилен фалцет при всяко положение за неговият отбор (Пуул, Реал, Барса и още много други, не ги помня - но всичките са от "неговите"). Да не говорим за напълно неадекватните коментари и новини около мача, получени само от собствената му медия в общия случай.

Link to comment
Share on other sites

Според мен качеството беше добро, както и възможността да си избера кой мач да гледам, а не който БТВ решат , демек - Ман Ю , Барса и т.н.

Едно е да имаш възможността да гледаш 3 мача LIVE, друго е един. Кога друг път е било това?!

Много съм доволен, че минаха на Диемите...

А като гледаш Премиършип , к'во ? Опит, няма ли ?!

Link to comment
Share on other sites

За какви пиксели става дума?Картината ми не се размаза нито веднъж,а звук имах постоянно.

Доволен съм от Диемите.Кога БТВ са давали головете от другите мачове в реално време?Само не ми казвай да чакам репортажите в 1 през ноща и да слушам госта им как се плюнчи 2 часа.

Ами коментаторите Смукачев и Делов?Някой даже ги беше цитирал в една тема,какви неудачници са.

Link to comment
Share on other sites

Кой беше щастлив, че Диема ще дават ШЛ вече? Гледах само репортажите. Толкова аматьорски гафове, само по ПОТ сигурно могат да се видят. Гласовете на коментаторите са доста неприятни. Даже не ги слушах какво говореха. На единия мач, до средата нямаше звук от мача, а само коментатор. Като дойде звука, коментатора не се чуваше и се чу как намаляват звука от стадиона, защото коментатора продължи да си говори и лесно можеше да се разбере разликата. Преливането между различните репортажи също беше под всякаква критика. Рязко и с ШУМ! А последния мач между Атлетико и Апоел беше върха на айсберга, сигурно защото беше последен и бяха решили да го омажат. Качеството беше като от на стрийминг телевизия. ВИЖДАШЕ се компресията на картината и се появяваха пиксели и размазвания като станеше нещо по-рязко и бързо. Както и сами се досещате, това не е новинарска емисия, а футболен мач, та резки и бързи действия имаше в изобилие. СРАМ!

 

 

Гледал само репортажите, ами що не си затраеш? Нивото на излъчения сигнал (при мен на N3 цифрова) беше изкл. добро, много, много по-добро от БТВ и ТВ2. Дадоха ВСЕКИ ЕДИН ГОЛ още по време на мачовете. Коментаторите не им харесваш гласовете... уникален довод - при това не си ги и слушал.

 

Ми щото не искам да замълча може би? Що трябва да си трая? Репортажите не са ли част от предаването, че да не ги гледаме? Довода за коментаторите е повече от уникален, защото коментатора е един глас, а ако той не е приятен за какво друго е? Да бръщолеви някакви си работи, половината от които са написани на един лист? Как ще се почувстваш ако ти сложат една лелка, с мазна коса, изключително наднормено тегло и тениска, да ти води централната емисия на новините? И ако обичаш прави разлика между "слушал" и "чувал", защото си ги чувах, много добре при това.

 

За какви пиксели става дума?Картината ми не се размаза нито веднъж,а звук имах постоянно.

Доволен съм от Диемите.Кога БТВ са давали головете от другите мачове в реално време?Само не ми казвай да чакам репортажите в 1 през ноща и да слушам госта им как се плюнчи 2 часа.

Ами коментаторите Смукачев и Делов?Някой даже ги беше цитирал в една тема,какви неудачници са.

 

Аз съм написал за какви пиксели става дума. Болднал съм го горе, може да го прочетеш отново. Да се съдереш, не можеш да ме убедиш, че аз съм чувал само коментатора в дадения момент, а ти си чувал и коментатора и звука от мача. Физически невъзможно при положение, че гледаме една и съща телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Барселона като играят срещу някой отбор който им затвори играта както трябва, почнат да ги парират качествено и им намерят цаката стават мега тъпи мачове. Барселона през цялото време само нападат нападат ама безрезултатно, и по-важното винаги по един и същ еднотипен и еднообразен начин, на който отборът отсреща все някога се нагажда. Няма никва по-голяма фантазия в играта им и нещо малко по-нестанандатрно и раздвижено, което да опитдат да направят като виждат че по този начин играта не върви и биват разгадавани и добре пазени. Вече няколко пъти на мач на Барселона ми идва едва ли не да заспя от тъпотия.

Link to comment
Share on other sites

Ми щото не искам да замълча може би? Що трябва да си трая? Репортажите не са ли част от предаването, че да не ги гледаме? Довода за коментаторите е повече от уникален, защото коментатора е един глас, а ако той не е приятен за какво друго е? Да бръщолеви някакви си работи, половината от които са написани на един лист? Как ще се почувстваш ако ти сложат една лелка, с мазна коса, изключително наднормено тегло и тениска, да ти води централната емисия на новините? И ако обичаш прави разлика между "слушал" и "чувал", защото си ги чувах, много добре при това.

 

 

 

Аз съм написал за какви пиксели става дума. Болднал съм го горе, може да го прочетеш отново. Да се съдереш, не можеш да ме убедиш, че аз съм чувал само коментатора в дадения момент, а ти си чувал и коментатора и звука от мача. Физически невъзможно при положение, че гледаме една и съща телевизия.

 

Сигурно си на Булсатком , тези в Розенхоф са на тях и там имаше проблем с картината и вероятно е от оператора , телевизята няма вина затова,какво по прекрасно от това да можеш да си избираш мач ,като не ти се слуша коментатора махаш звука и готово , по добре е отколкото да гледаш мача на репортаж който чакаш до 2 през ноща защото мача ще го дават на запис :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си на Булсатком , тези в Розенхоф са на тях и там имаше проблем с картината и вероятно е от оператора , телевизята няма вина затова,какво по прекрасно от това да можеш да си избираш мач ,като не ти се слуша коментатора махаш звука и готово , по добре е отколкото да гледаш мача на репортаж който чакаш до 2 през ноща защото мача ще го дават на запис :unsure:

 

Не съм на Булсатком. Ама защо никой не чете? Картината беше лоша само на ПОСЛЕДНИЯ репортаж. ВИДИМО лоша. На рекламите си беше наред. На предните мачове също. Компресия около логото на телевизията - нямаше. На мен ми е по-кеф да гледам репортажите, отколкото да гледам мача. Там коментаторите не могат да се сменят с превключване на канала.

 

Днес всичко им беше наред. И звука беше постоянен, и картината не се компресира мистериозно, и преходите между репортажите бяха нормални. Даже и 2-та дразнещи коментатори от снощи ги нямаше. Бяха други, които имаха по-приятни за слушане гласове.

 

И защо ми се струва, че никой от тези, които са ме изкритикували не е гледал репортажите снощи? Защо говорите на изуст тогава?

Link to comment
Share on other sites

Барселона като играят срещу някой отбор който им затвори играта както трябва, почнат да ги парират качествено и им намерят цаката стават мега тъпи мачове. Барселона през цялото време само нападат нападат ама безрезултатно, и по-важното винаги по един и същ еднотипен и еднообразен начин, на който отборът отсреща все някога се нагажда. Няма никва по-голяма фантазия в играта им и нещо малко по-нестанандатрно и раздвижено, което да опитдат да направят като виждат че по този начин играта не върви и биват разгадавани и добре пазени. Вече няколко пъти на мач на Барселона ми идва едва ли не да заспя от тъпотия.

 

Освен за тъпите мачове Барселона са виновни и за глобалното затопляне и изчезването на китовете :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми щото не искам да замълча може би?
Мнението е като гъза - не навсякъде е редно да си го вееш...
а ако той не е приятен
Ако той не е приятен на кого? Щото аз нямам проблеми с коментаторите, не знам за останалите.

И... абе човек, ти да не си хомосексуалист? Търсиш приятни мъжки гласове?

 

Иначе, Dunc, Барселона разполага с такъв отбор, че само един целящ красотата самоубийствен отбор би се хвърлил да се надиграва с тях и да загуби. Доказаха го миналата година и Юнайтед и Реал и куп други отбори. Правилната тактика за игра срещу тях бе демонстрирана от Челси - стабилна защита. Интер взеха своето - не загубиха. Не можаха и да победят, въпреки, че имаха шансове. И като неутрален фен не мога да се съглася с определения като "еднотипно" и "лишено от фантазия" за играта на Барса.

Беше ми страшно интересно да наблюдавам един срещу друг 'разменените' Ето'о и Ибрахимович. Като цяло много харесвам Ибра, но в този мач Ето'о се раздаде докрай и според мен се представи на далеч по-високо ниво.

 

Иначе... тия Арсенал са егати суисидния отбор. Имам чувството, че могат да бият всеки, и едновременно с това да загубят мач срещу тренировъчни конуси... Това е отборът, способен за две минути да загуби всеки мач. Евала, все пак, че успяха да обърнат. Чух, че коментаторите говорят нещо за втория гол. Не го гледах. За какво става дума?

Link to comment
Share on other sites

Ибра,та Ибра е и?Цяло лято по всички медии вървеше мнението,че едва ли не БарЦелона са направили мега силния избор за централен нападател.

От Интер ми е неприятен,той може да изпусне на празна врата на метър от гол линията...Да,може да вкара от супер трудна ситуация,красив гол,но случеите като първия изобилстват в кариерата му.

Статист,снощи даже цял мач не се изпоти за разлика от другите 21 играча.

И не на последно място "перфектната му оставаемост" 3 мача-3 гола,даже била по-добра от тази на К.Роналдо. :pirate Тази размяна си беше чиста набутвация от страна на Барса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...