Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

От тука и четирите отбора не мога да ги понасям. Барселона изтегли много лек жребий. Радвам се за Бордо, че изтеглиха такъе лесен жребий и ще имат голяма възможност дапреминат напред, защото са ми симпатични доста.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply
И нека познаем, "най-големия" Европейски отбор ОТНОВО минава по тънката лайсна...

Разбира се, световната конспирация отново е на лице :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Лион не са лоши, никак.. ама мисля, че е КРАЙНО време да минем 1/8 финалите ... 300 милиона и ако пак ни нагъзят ще стане чудесно

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Rumbata

Защо тази седмица ще се играят само 4 мача, някакъв нов регламент ли има?

 

 

Да, следващата седмица са другите 4.

Link to comment
Share on other sites

Отново срам насред Лион. Някав гол тип "махалата", и после обучение как да играем на контра... Не знам. Аз ли бъркам отбора, Реал ли им липса самочувствие - ама не просто високопарни приказки ами да излязат и сдъвкат на терена опонентите, па може и никой да няма вече респект от Реал :cry

 

Това 1-0 тази вечер при гостуването на Олимпик направо ме отчайва. Дано реванша да е друго нещо.

 

____________________

 

Гледал съм само 2-рото полувреме ама май първото пак сме били за изхвърляне... тц, тц, тц...

Link to comment
Share on other sites

Абе и двамата. Аз съм много доволен от победата, защото мисля, че Милан спокойно можеха да бият леко първото полувреме. След късметлийския гол имаха много положения за 2:0-3:0-4:0, които трябваше да убият мача. След късметлийския гол на Scholesy пък работата се обърна. Като цяло бих казал, че най-справедливият резултат би бил равен, така че аз съм изключително доволен. Просто не виждам как Milan ще бият с два гола разлика на Old Trafford. Никога не казвай никога, разбира се, но преднината на United е добра след първия мач.

Link to comment
Share on other sites

Като гледах как играят Милан и Юнайтед първото полувреме се зачудих дали не са им сменили екипите. Единия отбор играеше със самочувствие и спокойствие, присъщо на отбор с титла и финал от ШЛ за последните две години, а другия - припряно, плахо, все едно се изправя срещу по-класен гранд. През първото полувреме изтръпвах всеки път, когато Роналдиньо излиза 1:1 срещу защитник, защото просто си личеше, че защитата не може да му се противопостави... При тази среща на двата ми любими отбора очаквах интересен мач, очаквах интрига, но видяното надмина всичките ми очаквания. Страхотен мач! И гола на Рони и този на Сколс бяха късметлийски (този на Сколс е един от най-смешните голове, които съм гледал), но показаното на терена наистина ми хареса. Евала на Леонардо, за постигнатото, отбора определено има бъдеще! И... ще очаквам с огромен интерес реванша. Уви, мач между тези два отборе повече бих се радвал да гледам на финал :)

Link to comment
Share on other sites

Много , много силен мач на Роналдиньо. Напомни за най-добрия си период в Барса. Бе наслада да се наблюдава всяко едно негово отиграване.

А дано днес Арсенал се представят подобаващо и Фабрегас има ден :)

Link to comment
Share on other sites

Ако гола на Скоулс беше смешен - то втория за Порто си е чиста подигравка със футбола... Това не е съдийско рамо. Това си е рамо, бедро, ханш, половин торс и две задни бузи... Баси подигравката...

Link to comment
Share on other sites

Ако гола на Скоулс беше смешен - то втория за Порто си е чиста подигравка със футбола... Това не е съдийско рамо. Това си е рамо, бедро, ханш, половин торс и две задни бузи... Баси подигравката...

Спомням си преди време как Анри вкара подобен гол за Арсенал от пряк свободен удар докато противниковия вратар нагласяше стената. Всичко се връща

Link to comment
Share on other sites

Ако гола на Скоулс беше смешен - то втория за Порто си е чиста подигравка със футбола... Това не е съдийско рамо. Това си е рамо, бедро, ханш, половин торс и две задни бузи... Баси подигравката...

За гола на Порто не бих имал чак такива претенции (все пак ударът беше непряк, така че...), но няколко минути преди това не беше отсъдена чиста дузпа за нарушение срещу Росицки. Както и да е, получи се хубав мач и доста добър резултат (за сега) за Арсенал. :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

О, да! Сега гледах репортажите. Така е, наистина. Ама тоя съдия вече май не може с нищо да ме учуди. След миналогодишния полуфинален реванш между Челси и Барса... не виждам какво повече може да направи...

 

А Арсенал ми направи впечатление, че на моменти бяха ужасно подредени. Много слаба организация. Насери беше пълна дупка, а извадиха Росицки. Нямаше кой да подаде на Бентнер - и го извадиха. Венгер може да е ненадминат в откриването на млади таланти, но като стратег дори династията на Пеневите са по-добри...

Link to comment
Share on other sites

О, да! Сега гледах репортажите. Така е, наистина. Ама тоя съдия вече май не може с нищо да ме учуди. След миналогодишния полуфинален реванш между Челси и Барса... не виждам какво повече може да направи...

 

 

Е ,че съдия1та на Порто-Арсенал да не те учудва с нещо. Точно този гений призна гола за Франция срещу Ирландия, където Анри пошляпна топката с лявата си ръка :D

Link to comment
Share on other sites

Ееее... Барса взимат да ми опротивяват с тия съдийски рамена... Чиста дузпа за игра с ръка, плюс чиста дузпа + удар без топка... Абе тия съдии да не са суеверни?! Да не си мислят, че ако свирят дузпа срещу Барса ще им се случи нещастие :O

А тоя Леман - баси и шарана...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна дузпа. Де**а и съдиите....

 

Това може да се каже и за този мач.

Тук разликата е че съдята според мен беше на ниво с изключение на тази дузпа ;)

Интер играха доста по ориентирано и спечелиха.

Челси ми скъсиха живота.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...