Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

След като съперникът на българския представител Левски е вече ясен, мисля, че е редно да направим тема за следващия сезон в Шампионската лига. Дали ще станат пак за смях или са си взели поука ще видим на 22 юли, когато е вторият мач реванш със Сант Жулия.

 

И така се фокусираме над 1/2 финалите:

 

Интер - Барселона

 

Лион - Байерн

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Много се надявам да продължат.Омръзна ми да гледам други отбори в началната фаза не играещи много по-различно от 1-вия или втория в Бг - не че ми харесват много, но поне да е български отобора.

Link to comment
Share on other sites

Е срещу тези аматьори до мозъка на костите ако се издънят,по-добре да ги закрият :laughing:

 

Бате бяха съвсем друга бира...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще паднат. Миналата година Черно Море играха с този отбор и с лекота си го биха и отсраниха.

Link to comment
Share on other sites

Андорците в паника - един от титулярите замина на море с гаджето си

Ясно е, че ще бият.. :D

Link to comment
Share on other sites

Що за въпрос пък е това? Черно Море ги удари 9:0 общо миналата година, сега Левски да им се лигави ли? Айде не сме чак толкова ниско паднали. На 17то място сме все пак в ранг-листата на УЕФА.

Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип мястото в ранклистите не винаги най- упределящото, още повече щом стававъпрос за България и български отбор. Видяхме миналата година, ков напраиха Бате после Жилина които уж нито са с претемцийте на Левски нито от тяхната класа, въпреки че после те направиха две ремите с Юве, нещо което Левски едва ли щеше да направи. Наистина обаче тояно този отбор в никъв случай не е проблем за Левски.

Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип мястото в ранклистите не винаги най- упределящото, още повече щом стававъпрос за България и български отбор. Видяхме миналата година, ков напраиха Бате после Жилина които уж нито са с претемцийте на Левски нито от тяхната класа, въпреки че после те направиха две ремите с Юве, нещо което Левски едва ли щеше да направи. Наистина обаче тояно този отбор в никъв случай не е проблем за Левски.

За жалост истината е, че БАТЕ имат по-стойностен отбор от всички български и го показаха. Не е никаква изненада отстраняването на Левски.

Вчера бият и ФК Македония (шампиона на FYROM) като гости с 2-0. Да не говоря как измъчиха Реал на Бернабеу до 80тата минута и за ремитата с Ювентус. Ако бяхме попаднали на тяхното място щяхме най-вероятно да завършим с максимален актив от 1 точка.

 

Колкото до днешния мач очаквам 4-0 с десетина 100% пропуска на Йовов...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че положението в ранг-листата има значение. Кажи ми колко пъти се е случвало представител на 51вия да бие представител на 17тия? Колкото до БАТЕ, те са едно от изключенията, въпреки че то и това не остава незабелязано - само заради тях Беларус скочи със 7 места миналата година. А впрочем мисля, че резултатът е красноречив за това, което говорех.

Link to comment
Share on other sites

Красноречив е в моемнта срещу тоя отбор. Пак казвам да ранкинга има значение, но не винаги е определяш още повече при българския футбол. Знаем колко пъти бъгларските борци за ШЛ Левски и ЦСКА са били тупани от знайни и незнайни отбори, от по- слаби и по силни от тях. Пък и не само за ШЛ, а и за УЕФА.

Link to comment
Share on other sites

Ами за тоя отбор де... Ти за кой отбор говореше? А колкото до издънките на нашите, същото става навсякъде, просто ние особено много обичаме да се оплакваме да плюем по нашите. Предишната победа на Левски беше преди цели три години и то не срещу кой да е, ами срещу Киево. Сега ще се покаже някой да каже, че Киево не е голям отбор, ама като си в Шампионска Лига от третата най-силна страна е Европа, пък мамка му успех си е. Ама тия неща се забравят. Сигурно още има да си говорим за Олимпия Любляна... Впрочем сигурно са малки хората в тоя форум и не помнят тоя срам, ама карай, важното е да се мрънка.

Link to comment
Share on other sites

С Киево случая е малко по- друг, иначе никой не може да отрече успехите когато се очевдини. Още повече лично аз, който по принцип когато стане въпрос за УЕФА, ФИФА, Муфа, ШЛ, нац. отбор и сякви такива се радвам на всеки български упех и в тези случаи спирам да робувам на всяки пристрастия и т.н. Тези неща горе които иазках бяха просто представянето на ситуцията в моемнта според мен и състоянието на спорта ни.

Link to comment
Share on other sites

Състоянието на спорта в България е напълно адекватно на състоянието на държавата. Хубаво е да ни се иска да е по-добре, но трябва да се работи, а не само да праскаме някакви хипер очаквания и после да плюем. Не казвам, че това олицетворява теб. Истината е, че олицетворява мнозинството спортни фенове в България и това не е никак конструктивно.

Link to comment
Share on other sites

О но аз в никъв случай няма хипер очаквания, или пък не съм в няква заблуда. Ясно осъзнава че и държавата и спота са ни в окаяно състояние и тва трудно ше се промени скоо, и точно заради тея неща не тряя много много нашите отбори винаги да се ихвърлят, било то и срешу тakiwa отбори. Щото преди са си патили. По хубаво бъди по- обран и по тих,по -скромен на моемти. Точно заради това го и напраивих горното ми уточнение, че говора от време на време такива неща уж срещу "нащите хора", да не излезне че аз съм някъв злобар дето само плюе.

Link to comment
Share on other sites

Пореден луд късмет за Левски в Шампионската лига

17.07.2009 13:37

13

Сините ще срещнат победителя от Екранас (Литва)/ФК Баку (Азербайджан) в третия предварителен кръг на лигата

 

Левски отново извади луд късмет, като изтегли лек съперник в третия предварителен кръг на Шампионската лига.

 

Сините ще срещнат победителят от двойката Екранас (Литва)/ФК Баку (Азербайджан).

 

В първия мач двата тима стигнаха до равнество 2:2 в Литва.

 

Левски обаче трябва преди това да се разходи до Андора и да изиграе протоколен мач срещу Санта Жулия.

 

Както е известно, шампионите разбиха андорците в първия мач с 4:0.

 

При класиране на Левски в третия предварителен кръг, сините ще са гости в първата среща, която ще е на 28/29 юли

Link to comment
Share on other sites

Левскарите пак с уникален късмет при жребия : Левски - Екранас Литва/Баку Азербайджан :laughing:

 

Отбор от Азербайджан още не е влизал в никакви групи. Има сериозен шанс сега :bgrin:

 

п.п не е ли време и за една тема за Лига Европа и българската следа там?

Link to comment
Share on other sites

Батков доказа още веднъж, че от футбол разбира колкото аз от ядрена физика. Как може да уволниш треньора си по никое време и тепърва да взимаш нов?! Цяло лято явно е бил на паша и не се сети да го направи

Link to comment
Share on other sites

То Батков е пълен смешник ама се бие в гърдите че е голям разбирач и че всичко може. Точно той е пулен селянин и изобщо на кви основателни доводи уволнява досегашния треньор.

Link to comment
Share on other sites

че Кокала е тъп и не става за треньор е ясно,обаче и Батков съвсем е изкуфял явно, трябваше да направи тази рокада още преди началото на подготовката ..а не 5 дена преди най-важните мачове за влизане в групите.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Батков на моменти с тия изпъления може да се конкурира със Селския. А пък ако Левски отпаднат от Баку в следващия кръг и пак уволни треньора толкова ще се смея

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...