Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

Просто Барса играе трудно срещу силно сгъстена отбрана и срещу отбори с много добра такическа дисциплина и максимално затваряне на всяко пространство и умела игра на контри. Така беше срещу Челси, срещу Шахтьор и сега срещу Рубин.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Барселона нямаха нито един силен съперник до финала на Шампионската лига миналата година - минаха тънката лайсна. Юнайтед ги напънаха - не влезе... Барселона - отбора, който играе мега силно с постоянно владеене на топката, постепенни атаки и невероятни пасове ... вкара 2 гола от контра атака :D готино нали? Грешна тактика, груби грешки в защита - това бяха МанЮ на финала, Юнайтед, който не бяхме свикнали да гледаме миналия сезон.

Не мразя Барселона дори напротив, като отбор са ми симпатични, имат много класни играчи. Обаче всичките тия супералативи за отбор играещ в това слабо испанско първенство с тази монотонна игра, която напоследък наподобява все повече Италия по динамика. Да не говорим, че Челси много повече заслужаваха да играят финал, ако изобщо някой все още си спомня несвирените дузпи за Челси когато все още водеха с 1:0... изравняване 1;1 в последните минути и GG!

И продадоха Ето'о - един от най-резултатните и ефективни нападатели, който освен всичко им донесе и купата с този гол срещу Юнайтед :)

Link to comment
Share on other sites

2005-2006 играха финал с Барселона ;)
и един път на финал е вечно на финал :laughing:

Именно...

 

Барселона нямаха нито един силен съперник до финала на Шампионската лига миналата година - минаха тънката лайсна. Юнайтед ги напънаха - не влезе... Барселона - отбора, който играе мега силно с постоянно владеене на топката, постепенни атаки и невероятни пасове ... вкара 2 гола от контра атака :D готино нали? Грешна тактика, груби грешки в защита - това бяха МанЮ на финала, Юнайтед, който не бяхме свикнали да гледаме миналия сезон.

Не мразя Барселона дори напротив, като отбор са ми симпатични, имат много класни играчи. Обаче всичките тия супералативи за отбор играещ в това слабо испанско първенство с тази монотонна игра, която напоследък наподобява все повече Италия по динамика. Да не говорим, че Челси много повече заслужаваха да играят финал, ако изобщо някой все още си спомня несвирените дузпи за Челси когато все още водеха с 1:0... изравняване 1;1 в последните минути и GG!

И продадоха Ето'о - един от най-резултатните и ефективни нападатели, който освен всичко им донесе и купата с този гол срещу Юнайтед :)

Който и да сложиш на върха на атаката на барса ще вкарва много голове. Ако не си забелязал и Ибрахимович го прави.

Не съм сигурен кой имаше по-слаби съперници.. Лион, Байерн, Челси или Интер, Порто, Арсенал... Май Барса, но само защото на финала играха срещу мега слабите Юнайтед :bgrin: , които ги напънаха точно 10 мин.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера защо пак се заформя спор, който водихме преди 6-7 месеца? Knoppix, малко си закъснял с хейтването, а за напъването на финала явно си гледал някой друг мач. щом и най-заклетите фенове на Манчестър (от форума) признаха, че на финала имаше само един отбор прави си сметка. И понеже много обичам статистиките ще изкоментирам тезата за слабите първенства в Италия и Испания, като ще дам брой титли от първенствата през последните 20 години.

 

Италия = 6 титли

Испания = 6 титли

Англия = 3 титли

 

закво ми говорите?!

Link to comment
Share on other sites

Барселона заедно с Челси бяха най-добрите отбори в Европа през пролетта. Испанците наистина извадиха късмет срещу Челси, но то без него почти няма начин. Манчо издишаше още срещу Порто, беше по-слаб и от Барса, и от Челси, че и от Ливърпул. С късмет в жребия се добраха до финала, ама там всичко лъсна.

Link to comment
Share on other sites

Барселона заедно с Челси бяха най-добрите отбори в Европа през пролетта. Испанците наистина извадиха късмет срещу Челси, но то без него почти няма начин. Манчо издишаше още срещу Порто, беше по-слаб и от Барса, и от Челси, че и от Ливърпул. С късмет в жребия се добраха до финала, ама там всичко лъсна.

 

Хахаха с късмет стигнали хахах Май от толкова български футбол нещо тотално си се увредил...

Link to comment
Share on other sites

С късмет в жребия. На четвъртфиналите играха с Порто, на полуфиналите с Арсенал. А в другия поток бяха Ливърпул, Челси и Барса. За мен отпадаха с който и от трите отбора да се паднат на каквато и да е фаза, бяха в по-слаба форма и от трите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Сър Алекс пак нападна съдията :

Иска дузпа за нарушение срещу Патрис Евра по време на мача с БешикташМениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън отново нападна съдията, този път след мача с Бешикташ, загубен с 0:1. Легендарният специалист обвини французина Стефан Ланоа, че не е свирил дузпа в полза на «червените дяволи" за нарушение на Ибрахим Каш срещу Патрис Евра.

 

"Това е чиста дузпа. Аз бях прав да протестирам. Това ръководене от страна на съдиите ме притеснява. Как можеш да не дадеш такава дузпа, като тази? Това е подобна дузпа, като тази, която не ни дадоха срещу ЦСКА Москва", каза мениджърът на Манчестър Юнайтед.

 

Бешикташ прекъсна четиригодишния период на Манчестър Юнайтед без загуба на «Олд Трафорд".

 

"Мачът бе много труден за нас. През второто полувреме те играха много дефанзивно, постоянно се спираше играта, докато техните футболисти лежаха на терена", сподели още сър Алекс./БЛИЦ

Link to comment
Share on other sites

Готов е да наследи Гонзо в "Левски".

 

___________________

 

Не го казвам за това имало ли е или нямало дузпа. Въпроса е в това въобще работа ли му е на треньора да се пени след всеки провален мач за съдиите ;)

Link to comment
Share on other sites

Не го казвам за това имало ли е или нямало дузпа. Въпроса е в това въобще работа ли му е на треньора да се пени след всеки провален мач за съдиите ;)

Ами те са свикнали в премиършиш като нещо не върви и да се свири дузпичка и си мислят, че ШЛ ще е същата хава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Готов е дедо не само за "Левски" ами и за "ЦСКА", че даже и за "Славия" - да замести малката Вуца.

 

http://gong.bg/view_article.php?article_id=104689 е го нА! С хубаво повторение и "огромното му недоволство" от рефера.

Link to comment
Share on other sites

Ми той трябва да е много нагъл, ако настоява от такова положение, в което е повече от очевидно, че няма дузпа, да я иска.

Милан бая се отърва от загуба от Марсилия.

Link to comment
Share on other sites

Ами те са свикнали в премиършиш като нещо не върви и да се свири дузпичка и си мислят, че ШЛ ще е същата хава :laughing:

 

:laughing: :lol:

 

Друго си е дузпичка в 94-тата мин, ако нещата отиват на зле :D

Link to comment
Share on other sites

Уф, ся Манчестър ви е на топа на устата :lol: Много сте ми забавни. Имам чувството, че повечето хора, пишещи тук, не са почитатели на даден отбор, а омразници на едиколко си други. Що храчки се изляха срещу Барса, срещу Реал, срещу Милан, срещу Манчестърци...

Изглежда не може да се радвате на успехите, да страдате от неуспехите на вашите отбори, ами се радвате на неуспехите и всячески се стараете да омаловажите успехите на отборите в черния списък. Това... не бих казал, че говори добре за вас. Независмо дали са обективни или не храчките, които така щедро леете...

Link to comment
Share on other sites

Уф, ся Манчестър ви е на топа на устата :lol: Много сте ми забавни. Имам чувството, че повечето хора, пишещи тук, не са почитатели на даден отбор, а омразници на едиколко си други. Що храчки се изляха срещу Барса, срещу Реал, срещу Милан, срещу Манчестърци...

Изглежда не може да се радвате на успехите, да страдате от неуспехите на вашите отбори, ами се радвате на неуспехите и всячески се стараете да омаловажите успехите на отборите в черния списък. Това... не бих казал, че говори добре за вас. Независмо дали са обективни или не храчките, които така щедро леете...

Да, значи и ти си съгласен. Щото не виждам да оспорваш казаното ами само това, че въобще го правим.

 

Аз да ти кажа съм в най-голяма степен фен на хубавия футбол и като тръгне някой да ми го разваля с реване по съдии, с игране 11 човека отзадЕ :D и някакви такива крайно неприятни за гледане неща не си кривя душата.

Link to comment
Share on other sites

Да, значи и ти си съгласен. Щото не виждам да оспорваш казаното ами само това, че въобще го правим.

 

Аз да ти кажа съм в най-голяма степен фен на хубавия футбол и като тръгне някой да ми го разваля с реване по съдии, с игране 11 човека отзадЕ :D и някакви такива крайно неприятни за гледане неща не си кривя душата.

 

Първо ако ми кажеш, че Ман Юнайтед са отбор който играе с 11 човека отзад - направо почвай да гледаш някакъв друг спорт :wacko: Второ за съдията ако не видя репортера го попита за самата ситуация не тръгна да реве сам, просто каза неговото мнение. Тва че тия цървули от гонг са го преиначили за да стане по-интересно и гръмко заглавието е съвсем друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

Въобще нямам предвид в горния си пост точно конкретен отбор, а конкретно поведение като цяло. Не знам защо си разбрал, че говоря за Юнайтид!?

 

А гледали ли се кой е фаворит за букмейкърите тази година? Че аз така на пръв поглед не виждам ясноизразени фаворите (не съм преглеждал коеф.).

Link to comment
Share on other sites

host, за конкретната ситуация - въобще не споря. Легнах си на полувремето и не съм гледал мача, така че не знам. Не съм си и правил труда да гледам повторения и т.н., просто защото не ме вълнува чак толкова, факт е, че за Манчестър играха тинейджърите с двама-трима титуляра и е факт, че Бешикташ са ги били.

Просто ми прави впечатление, че хората се насират да злорадстват, когато Ливърпул отпаднаха от турнира, при всяка спънка на Сити, на многомилионния Реал, на Барса - въобще - по-голямо внимание се отделя на това на Вуте да му е зле. Те това имАх предвид...

 

 

Ред: Абе тоя Занети на колко години е ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...