Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

И аз съм на мнение, че Интер са по на далавера от цялата тази сделка, но монетата си има и друга страна - Ето'о не беше за Барса. Нееднократно през годините е казвал, че атмосферата в отбора не му харесва, беше споделял, че масажиста му е най-добрия приятел в Барса и други подобни изказвания. По-универсален играч е, според мен, много ми хареса как игра снощи. Ако двамата с Милито се сработят добре, както и с останалата част от отбора, Интер могат да станат сериозен евро-фактор. За италианската им доминация няма какво да говоря...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply
Мнението е като гъза - не навсякъде е редно да си го вееш...

 

Ако той не е приятен на кого? Щото аз нямам проблеми с коментаторите, не знам за останалите.

И... абе човек, ти да не си хомосексуалист? Търсиш приятни мъжки гласове?

 

Това за мнението е просто некоментируемо и крайно не на място.

 

Ако той не е приятен на процент от зрителите. Ти може да нямаш, но мен ме дразни. Един такъв заспал беше, сякаш говореше, колкото да мине, а не колкото да каже нещо.

 

Странни са критериите ти за хомосексуалист. Всеки който не се задоволява с общоприетите норми е хомосексуалист? На вас може и да не ви прави впечетление дали гледате TELESYNC на някой филм, дали слушате през 20см пластмасови тонколонки за компютър с изходяща мощност 300W, дали ви коментира по телевизията човек със сасипани гласни струни, на който му е нужна една от онези машинки, които улавят вибрациите в гърлото, за да изкарат звук, но на мен ми прави и не ми е приятно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Извън темата

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_420812515

 

Българските фенове на Арсенал ще подкрепят отбора в Атина

 

От Топспорт.бг

Очаква се около 100 човека да пътуват до Атина

 

 

Официалният фенклуб на Арсенал в България организира екскурзия за всички свои членове за гостуването на Олимпиакос.Топчиите ще се изправят срещу гръцкия първенец в мач от групите на Шампионската лига на 9 декември. Това е второто посещение в Атина на българските "артилеристи”, които подкрепиха своите любимци срещу Панатинайкос през 2004г в среща от същия турнир.

 

Фенклубът на Арсенал наблюдава и осминафиналния сблъсък на лондончани с отбора на Рома тази пролет, спечелен с дузпи от тима на Арсен Венгер. Головият спектакъл с Фенербахче в Истанбул и срещата със Стяуа в Букурещ също се проведоха при българско присъствие.

 

От Arsenal Supporters Club Bulgaria съобщиха, че посещението в Гърция ще бъде най-мащабното събитие, организирано от български фенклуб на чуждестранен отбор.Очаква се близо 100 фена да пътуват до Атина, за да подкрепят своите любимци от трибуните на „Георгиос Караискакис”.

Link to comment
Share on other sites

Гледам играчите на РУБИН КАЗАН тази вечер са постигнали велики резултати! Вероятно са ползвали играчи на виден български столичен отбор :laughing:

 

Арсенал май пак са вкарали два бързи гола... Ливърпул да не би да са проспали мача?

Link to comment
Share on other sites

Арсенал май пак са вкарали два бързи гола... Ливърпул да не би да са проспали мача?
Не, Джерард, Масчерано, Торес и Каут са ходили до Испания - получили факс, че Виляреал ще ги купи за 80 милиона евро. В момента случая се разследва от Скотланд Ярд, Интерпол, ООН, НАТО и извънземните. Хикс обяви, че това е световна конспирация срещу Ливърпул, в основата на която са талибаните.

 

Ред: OMFG RaptoR-e, глей заглавието :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Еба'си умрялата Шампиоснка Лига, братче. Тия пичове по една купчина мангизи да взимат и да не могат един интересен мач да направят...

 

Абе, тоя Роналдо, не ви ли прави впечатление как плоско рита - топката хвърчи винаги направо, без фалц и без да се върти.

Link to comment
Share on other sites

Абе, тоя Роналдо, не ви ли прави впечатление как плоско рита - топката хвърчи винаги направо, без фалц и без да се върти.

 

Кристиано? Той е толкова прехвален, колкото и камилата Роналдиньо. Ама аз като казвах как Роналдиньо е моментен играч/жонгльор в другата тема, всички ме плюеха.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз пък не мисля, че е добър. Колкото пъти съм седнал да гледам, толкова пъти съм го видял да скача около тая топка и да я губи в моменти, когато е трябвало да подаде на някой.

Link to comment
Share on other sites

Важното е,че вкарва голове и отбора печели! :)

Честито на всички фенове на Реал. :D

 

Абе Милан,да не би да вярват и в Шампионската титла... :D :woot

 

HALA MADRID

Link to comment
Share on other sites

Ред: OMFG RaptoR-e, глей заглавието :rofl:

 

Вервай ми, както не съм спал в момента (освен на кбд с леко и ерудирано подпиране) се счупих от смях....

 

Веднага мое се вкара емоция за говедцата от PARTRIDGE FAMILY - COME ON GET HAPPY

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Раул дебне ли дебне...

 

 

Dida FTW!

 

Раул дебне,Дида кекав,и в крайна сметка пак Милан бие.

Лягам си доволен.Голям мач стана.

Link to comment
Share on other sites

Историческа победа! Супер слаб отбор на Милан срещу "галактическия" отбор на Реал в Мадрид, отменен гол сумати грешки на Дида, и всичко това не стигна дори за равен на Реал!!!

Link to comment
Share on other sites

Наистига голям мач!Поздравявам феновете на Милан.За съжеление загубихме...

Иначе динамичен и хубав мач с голове...

Груби грешки в защита,бековете отидат в атака и забравят да се върнат...Видяхме един различен Милан,който не личеше,че е в криза.

Отново честито.

Link to comment
Share on other sites

Историческа победа! Супер слаб отбор на Милан срещу галактическия отбор на Реал като гости, отменен гол сумати грешки на Дида, и всичко това не стигна дори за равен на Реал!!!

:laughing: В първенството 8 мача, 6 гола, а тук 4 чисти и то срещу големия кандидат за титлата... Май без Роналдо Реал не могат да се оправят, а не Ютд.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: В първенството 8 мача, 6 гола, а тук 4 чисти и то срещу големия кандидат за титлата... Май без Роналдо Реал не могат да се оправят, а не Ютд.

Роналдо и да беше, Гатузо и Амброзини щяха се погрижат за него, даже по-добре след като са играли 2 пъти срещу него като беше в Ман Ю . Никакъв го нямаше тогава, и сега щеше да е така. На печелившите балеринки - честито :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Отчающ Реал М. Както преди 4 и половина години така и сега. Все отчайващ. Вкарват някакъв гол - какъв да е - и се помислят за безсмъртни.

 

Честито на Милан, но определено това беше един мач на грешки, а не на майсторство - не им омаловажавам победата.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо и да беше, Гатузо и Амброзини щяха се погрижат за него, даже по-добре след като са играли 2 пъти срещу него като беше в Ман Ю . Никакъв го нямаше тогава, и сега щеше да е така. На печелившите балеринки - честито :laughing:

Всъщност го казах нарочно, заради една друга тема, а и това е единствения "обясним" факт, с който могат да се оправдаят...Че много им липсва.

Link to comment
Share on other sites

МАМКА МУ! Приспа ми се и на полувремето си легнах :/ И между другото сънувах, че Милан бият с 3:4 :lol: Баси, к'во съм изтървал...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...