Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Батко Алекси само дето не си заби една чекия по едно време. Постоянно се пори да вие, а Борето :D нешо е почнал да се заразява от него.

Специалния много специално го подаде на Челси,допадна ми.

Link to comment
Share on other sites

Барселона и те мачкат здраво :) Надявам се тази година пак финала да е Ман Юнайтед - Барса само че този път да ги думнем :)

Link to comment
Share on other sites

Много силно играха Барса снощи.

И аз се надявам да им върнем за миналата година. Направил съм си две тениски за тоя финал... :D

 

shirtfinal3.th.jpg

 

ManUtd FTW!!!

Link to comment
Share on other sites

Лион - Бордо

Байерн - МанЮ

АРСЕНАЛ - БАРСЕЛОНА

Интер - ЦСКА Москва

 

Двата ми любими отбора се изправят отново един срещу друг, този път обаче доста преди финала. Реално който и да продължи, ще съм доволен, макар че предпочитам Арсенал да продължат. Това на този етап изглежда почти невъзможно, но хей, стават изненади.

Интер продължават без проблеми, а МанЮ са направо на финала. Първите мачове са на 30 и 31 март.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Байерн ще остстранят Манчо, на които им е вече време да си замниат. Арсенал малко вероятно да се справят с Барселона, най-много да направят някви голови мачове с тях и да отпаднат заради голове на чужд терен или нещо такова. За мен Интер са си почти сигурен четвърт-финалист, а Бордо май без проблеми ще сгъне Лион.

Според мен е вероятен един финал Бараса - Бордо или Барса- Интер. Аз общо взето от тука нататък стискам палци на Бордо и Арсенал и квото стане.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Байерн ще остстранят Манчо, на които им е вече време да си замниат. Арсенал малко вероятно да се справят с Барселона, най-много да направят някви голови мачове с тях и да отпаднат заради голове на чужд терен или нещо такова. За мен Интер са си почти сигурен четвърт-финалист, а Бордо май без проблеми ще сгъне Лион.

Според мен е вероятен един финал Бараса - Бордо или Барса- Интер. Аз общо взето от тука нататък стискам палци на Бордо и Арсенал и квото стане.

 

Къде е сега баце Краси Минев да се изрепчи, че като го няма Реал, хеле пък и Милан...каква е тая ШЛ :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен Байерн ще остстранят Манчо, на които им е вече време да си замниат. Арсенал малко вероятно да се справят с Барселона, най-много да направят някви голови мачове с тях и да отпаднат заради голове на чужд терен или нещо такова. За мен Интер са си почти сигурен четвърт-финалист, а Бордо май без проблеми ще сгъне Лион.

Според мен е вероятен един финал Бараса - Бордо или Барса- Интер. Аз общо взето от тука нататък стискам палци на Бордо и Арсенал и квото стане.

 

Само да не стане така,че Лион да "сгъне" Бордо и Юнайтед да са на финала,че и други отбори си заминаха рано-рано,въпреки претенциите им. :)

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че Байерн притежава необходимите качества да острани Юнайтед. Фиорентина е едно, Юнайтед е друго. Но... не коментарите ни, а мачовете ще покажат :)

 

А от сегашните отбори, според мен отбора, който може да спре Барса е Интер. Но това са само празни предположения, при всички положения мачовете ще са много интересни :)

Link to comment
Share on other sites

Фиорентина е едно, а Манчестър друго, ама единственото с което те разполгат е Рууни и само на тва разчитат. Все ще се паднат с отбора, който като го опази и те ще увиснат. СПоред мен именно този германски отбор начело с Ван Гал ще успят да направят това и да спечелят.

Интер вече бяха в една група с Барса и направиха точно едно голямо нищо.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Байерн ще остстранят Манчо, на които им е вече време да си замниат. Арсенал малко вероятно да се справят с Барселона, най-много да направят някви голови мачове с тях и да отпаднат заради голове на чужд терен или нещо такова. За мен Интер са си почти сигурен четвърт-финалист, а Бордо май без проблеми ще сгъне Лион.

Според мен е вероятен един финал Бараса - Бордо или Барса- Интер. Аз общо взето от тука нататък стискам палци на Бордо и Арсенал и квото стане.

 

Мда крайно време им е, аз дори не знам какво прави отбор, който в предния кръг победи Милан с 4:0, в Шампионска лига...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мда крайно време им е, аз дори не знам какво прави отбор, който в предния кръг победи Милан с 4:0, в Шампионска лига...:wacko:

 

Извинявай, ама Милан са много далече от това, което бяха и това че "великия" Манчестър ги отстранява за първи път говори достатъчно какво е състоянието на отбора от Милано, а и като цяло за италианския футбол в момента.

 

Също така ми се ще хората, които направиха малоумни прогнози, че съперниците на Барса до финала ще са най-леките какво ще кажат сега, след като потокът на Манчестър е определено дооооста по-лесен. По същата логика сега и аз трябва да почна да говоря за световни конспирации и тем подобни тъпотии...

Link to comment
Share on other sites

Манчестърчетата биха Милан със темпо и нищо повече, Милан в момента е далеч от онова, което беше, иначе Манчестър винаги са им били абонати на тях и на Реал.

На Юнайтед винаги се е падал лесен поток.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сигурно ще потвърдя максимата "жалко, че кадърните политици и треньори са по форумите", но определено смятам, че беше сериозна грешка да вкара двама нападатели... Полузащитата се пропука и логичното се случи... Ще видим реванша :/

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не бях виждал някой да надиграе МанЮ по такъв категоричен начин. Победата за Байерн беше най-логичното нещо тази вечер, а начинът, по който стигнаха до нея, си е едно мини отмъщение за онзи финал :) А и Рууни май се контузи. Реваншът ще е изключително интересен, това е сигурно.

 

Мачът на французойките също беше на ниво. Вратарят на Лион ми направи много добро впечатление. Два гола преднина никак не е зле, но все пак правилото за гол на чужд терен отново може да се окаже решаващо след една седмица.

Link to comment
Share on other sites

Евала на Швабите!!!

Играха много яко и заслужено спечелиха!

Според мен съдийството беше на ниво , ако изключим, че според мен имаше и дузпа за германците...

 

И им го сложиха много добре в 91-вата минута biggrin.gif Точно когато Ман бият.

А Руни е няма такова куче... без него не знам какво ще направят Ман-а.

 

P.S. Как ги виждате мачовете днес?

Link to comment
Share on other sites

 

P.S. Как ги виждате мачовете днес?

С премрежен поглед и бутилка бира в ръка. :lol:

 

Иначе по темата...Барса отнася Арсенал, като земетръс Хаити, а Интер се измъчва с ЦСКА и печели с един гол.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък всички си мислите, че Байерн са играли много добре и здраво? Да владееха повече топката, но според мен бяха мудни, безидейни, неефктивни. Според мен головете им паднаха с късмет освен това. Рибери го изпълни толкова некадърно тоя фаул,добре че стана рикушет.

Link to comment
Share on other sites

ЗЗащо пък всички си мислите, че БАйерн са играли много добре и здраво? Да владееха повече топката, но според мен бяха мудни, безидейни, неефктивни. Според мен головете им паднаха с късмет освен това. Рибери го изпълни толкова некадърно тоя фаул,добре че стана рикушет.

 

 

Не знам, явно сме гледали различни мачове.... :P

Манчестър ли имаха повече положения ? Те ли бяха по ефективни ?

Въобще не съм съгласен с теб ;) Мача за мен си беше 100% за немците, които играха напълно противоположно на думата "мудно".

 

Но не съм спец... може и да сте прави :D

Link to comment
Share on other sites

А уе мача си беше за хикс.Рууни го нямаше никъв, слаби Парк и Нани, халфовата линия на Манчо, ми се стори прекалено изтеглена назад и близка до защитата.Всички пасове към Руун, бяха с центрирания по въздуха...което е странно, имайки предвид високата защита на Байерн.А Рибери само търчеше нагоре-надолу и се чудеше кв'о да прави, просто беше много добре блокиран.Силен мач за Фърдинанд.Като цяло нищо интересно от двата отбора.И трите гола си бяха с голяма доза късмет.Особено първия на Байерн.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...