Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

с Челси игра цял мач и рядко докосваше топката

Именно, просто не играят с него.Още от първия му сезон в МЮ.Каквито и интервюта да дават, и колкото и да си приказват ,че го уважават и т.н., чисто и просто съотборниците му, не играят с него.Факт.Факт е и това че, поне според мен, е последния сезон на Бербатов в Манчо.От километри си личи, че лятото ще бъде продаден.Макар и на загуба.

Link to comment
Share on other sites

Именно, просто не играят с него.Още от първия му сезон в МЮ.Каквито и интервюта да дават, и колкото и да си приказват ,че го уважават и т.н., чисто и просто съотборниците му, не играят с него.Факт.

+1

Link to comment
Share on other sites

Принципно не харесвам Бербата, но той не им в виновен за нищо , ама абсолютно нищо. Дъвчащия, нито се опита да го наложи и внедри в отбора, нито го пускаше достатъчно за да се наложи.

Ако питате мен, Съра е виновен , явно вече изкуфява яко.

По добре да бъде продаден и да играе някъде, от колкото да търка пейката на ония дъртак!

Вие вижте какви уникални смени направи за да задържи резултата с Байерн! Изкуфялник!

Единствено ме е яд, че няма английски отбор на полуфинал. А Ман е време да слезнат на земята...

Link to comment
Share on other sites

Именно, просто не играят с него.Още от първия му сезон в МЮ.Каквито и интервюта да дават, и колкото и да си приказват ,че го уважават и т.н., чисто и просто съотборниците му, не играят с него.Факт.Факт е и това че, поне според мен, е последния сезон на Бербатов в Манчо.От километри си личи, че лятото ще бъде продаден.Макар и на загуба.
+1

 

Съра умее във важните мачове да направи всичките грешки, които не е правил през сезона...

Link to comment
Share on other sites

Време е за пенсия. Или поне ако не иска, да го направят като Пената с някакъв пост по привличане на млади таланти в отбора. Види се, че тактически проваля отбора. Ся някои ще ревнат "Да ама само 2 мача", да ама той е треньор на Юнайтид. Така може да губи мачове в Арсенал и да е вечно треньор - или някой друг не толкова титулуван отбор.

Link to comment
Share on other sites

Време е за пенсия. Или поне ако не иска, да го направят като Пената с някакъв пост по привличане на млади таланти в отбора. Види се, че тактически проваля отбора. Ся някои ще ревнат "Да ама само 2 мача", да ама той е треньор на Юнайтид. Така може да губи мачове в Арсенал и да е вечно треньор - или някой друг не толкова титулуван отбор.

 

 

Ако сър алекс не беше го направил толкова титулуван отбор щеше спокойно да може да прави такива грешки.... Сам си е виновен :D:D:D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бербатов е виновен за загубата на БарЦелона - очаквам тия заглавия утре в БГ пресата за спорт.

 

Инак, Интер... заслужават момчетата. Познавам само един техен фен - съжалявахме се до скоро, аз за Реал, той за Интер. Време беше тоя титулуван клуб да откачи една Шампионска.

 

Само дано до реванша не им вземат лиценза от Итал. федерация за уреждане на мачове :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам Интер ли играха много силно, или Барса много слабо, но резултатът е напълно заслужен. Все пак оставя реванша отворен, но на каталунците ще им е много, много трудно, тъй като допуснат ли гол мачът според мен свършва ; )

Link to comment
Share on other sites

Браво на Интер.Дано не вземат Бербо че на това темпо на игра ще му трябва инхалатор и яко спринцовки с адреналин :D

ПС:Интер били наддавали заедно с Милан за Бербатов.

Link to comment
Share on other sites

Сега с тия медийни спекулации сигурно и в Локо Пловдив, в някой Сибирски гранд, в пакистанското първенство, това, разбира се, след като изредят половината по-именити европейски отбори.

 

Браво на Интер! Мауриньо, показа, че разбира от футбол!

Link to comment
Share on other sites

Тея индианци Байрен много са се надъхали, може да вземат и да направят нещо... Сега видях, че в събота са били 7 : 0

Link to comment
Share on other sites

От "очевидния" още на 1/4-финалите финал United-Barca, та на Inter-Bayern. Макар и да ме е яд, че моят отбор отпадна, аз лично съм удовлетворен от разнообразието.

Link to comment
Share on other sites

Или по-скоро си удовлетворен, че и Барса се гмурнаха... Което пък не значи, че ако в момента пипнат Юнайтед няма пак да ги тупат като черга.

Link to comment
Share on other sites

Поклон за Специалният. Треньорът с главна буква.

 

А това, че пуснаха пръскачките, чупиха му колата и цялостното отношение... :dry:

Link to comment
Share on other sites

Евала на Моуриныо ! Показа голяма класа и като фен на Юнайтед няма как да съм по-доволен , че Барса отпаднаха :D От друга страна евала и на Пике , тва централен защитник да отиграе ситуацията по начин , по който Ибрахимович и Меси едва ли биха направили говори и за неговата класа ;]

Link to comment
Share on other sites

Или по-скоро си удовлетворен, че и Барса се гмурнаха... Което пък не значи, че ако в момента пипнат Юнайтед няма пак да ги тупат като черга.

 

В случая на днешния мач, точно това значи. Преди това обаче отпаднаха доста други отбори като Chelsea, Arsenal, Real, пък и United, които са редовни в по-предните кръгове. Разбира се, не се радвам за отпадането на United, но определено предпочитам нов шампион. Колкото до това кой кого би бил днес, това е безсмислено. И двата отбора са аут и няма нужда да бъдат обсъждани. Bayern и Inter някак си са заслужили да се поприказва малко и за тях с представянето си. Нека им отдадем заслуженото.

Link to comment
Share on other sites

Нека им отдадем заслуженото.

Ами хайде, калитари срещу бетоновози... Много смотана шампионска лига тази година, особено пък снощния мач - snoooore! Моуриньо каза на Мота да бие шамари, за да може да останат с човек по-малко и да няма кой да ги плюе за окопаването. Един вид са нямали друг избор. Е, хитър е маймуната, няма как да не му признаем.

Link to comment
Share on other sites

Това с пръскачките беше цигания, тоталното доказателство, че Барса не могат да губят. В този мач мога да отлича един единствен човек - Пике. Меси се издъни, Шави се издъни, повечето футболисти на Барса показаха тотално незнание какво да правят срещу добре затворил се отбор. В един момент се забеляза, как Барса загубиха всякакви идеи и грохнаха психически. Ето тогава стана очевидно присъствието на Пике - тоя човек показа невероятно желание и воля за победа, каквото, като че ли липсваше на съотборниците му...

 

Доволен съм, че Барса отпаднаха. Миналата година не заслужаваха да играят на финал, но след невероятното съдийско рамо в Лондон - отидоха. Днес се зачудих дали пак няма в последния момент да се измъкнат (гола, според мен си беше чиста засада) но не успяха. Очаква се сериозно тактическо надиграване на финала. И ван Гаал и Мауриньо са печелели финал на ШЛ, и двамата искат да го направят отново.

 

И к'во - май отпаднаха всички отбори, с по-сериозна фенска маса във форумите ни :D

Link to comment
Share on other sites

Ужасно скучен мач! Направо приспиващ на моменти ... чак ме хваща яд като се сетя, че изразходвах 105 минути за да го гледам ... :wacko: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Тия интер са убийци на футбола (същите като Челси при Мауриньо). Такива отбори не заслужават да играят и на 1/8 финал. Аз дори не помня дали минаха центъра цял мач

Link to comment
Share on other sites

Че за какво да минават. Все пак водят с 3:1 ;)

Барса играха супер слабо според мен.

Да не говорим за гола на Барса....

Интер заслужено продължава!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...