Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2009/2010


Stenli

Recommended Posts

Отвоно ше кажа евала на Арсенал , за това , че при резултат 3:1 за Барса , при положение че Арсенал са открили , продължиха да се борят а не се оставиха напълно. Лео Меси показа класа , която е много възможно да донесе и тази година титлата на Барса както са тръгнали нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

С толкова контузени Арсенал пак не играха никак зле, че даже и доста по-хубаво от първата среща, в която им трябваше половин полувреме за да се осъзнаят за какво става въпрос. Ако бяха удържали малко повече време преднината си или пък Бентнер или Росицки си бяха вкарали положенията, мача може би щеше да завърши с по-преличен реултат за Арсенал. А пък Силвестър е под сяква критика, на моменти ми се струваше, че щеше да е по- добре ако вместо него беше излезнал Кембъл.

Link to comment
Share on other sites

Както е тръгнало ще има повторение на финала от миналата година :lol:

 

edit: явно съдиите са решили, че футболистите на Манчестър могат да играят хандбал 2ри мач 2ра несвирена дузпаblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Надиграха ни след тоя фатален червен картон.

Link to comment
Share on other sites

Другата година повече. Този червен картон... ама Рафаел си е виновен. Да знаеш, че имаш вече 1 жълт и да не помислиш какво правиш. :(

Link to comment
Share on other sites

Най-жалкото е, че интригата за шампион си се поуби. Дано някои ме опровергаят с добра игра, а не със слаба на Барса...

Link to comment
Share on other sites

Ами в крайна сметка германците са си германци. Никакво отказване до последно и накрая постигане на целта.

Link to comment
Share on other sites

Както е тръгнало ще има повторение на финала от миналата година :lol:

 

edit: явно съдиите са решили, че футболистите на Манчестър могат да играят хандбал 2ри мач 2ра несвирена дузпаblink.gif

Оф Красимире сега и торта трябва да ти давам тц тц и това всичко заради тъп червен картон ,и леки,но фатални грешки на Сър дядо Фърги.И стига с тея дузпи бе аз такава не видях :)) :P

Link to comment
Share on other sites

.И стига с тея дузпи бе аз такава не видях :)) :P

Хахахахха, фнимавай да не та репортна на някой админ, че тогава лошо :lol: Дузпичка си имаше, не помня на кой му се удари в ръката, а и не ми се търси. Както и да е, мачът беше готин, а аз го бях предвидил за 2-2, ако си спомняш, но Манчо вкараха 3 гола. :D

 

 

 

Относно евентуалния победител в турнира смятам, че традицията няма да се наруши и едва ли Барса ще спечелят, може би Байерн или Интер ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая дузпа май само ти си я видял, а червения картон си беше пресилен! Ама нали съдиите подкрепяли Манчестър и трябва да се търси под вола теле, дори когато е точно обратното и ни режат... Сигурно и гола на Дрогба не беше от засада а?

Link to comment
Share on other sites

Не, по-скоро само вие не сте видели играта с ръка, след като корифея на коментаторската мисъл Сокачев каза, че защитникът е играл с ръка в наказателното полеwacko.gif В първия мач с ръка игра Невил, но вчера не мога да си спомня кой го направи :>

Link to comment
Share on other sites

Не, по-скоро само вие не сте видели играта с ръка, след като корифея на коментаторската мисъл Сокачев каза, че защитникът е играл с ръка в наказателното полеwacko.gif В първия мач с ръка игра Невил, но вчера не мога да си спомня кой го направи :>

 

 

Update-ни първия post ако обичаш biggrin.gif

 

Браво на Швабите!!!

Според мен имаше дузпа за Байерн, но както и да е. Важен е резултата.

Кой какво е свирил.. обикновенно е без значение :)

Link to comment
Share on other sites

Че без Руни за за никъде... и аз съм на това мнение, но Бербата в 80-та минута ( май тогава влезе ) едва ли имаше някакъв шанс ;)

Просто според мен той си заминава, така или иначе....

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

и леки,но фатални грешки на Сър дядо Фърги

 

Когато той реши да обърка нещата, няма кой да го спре!

Тва да имаш само един гол пасив от 1-я мач, да имаш гол на чужд терен, да поведеш с 3:0 на собствен и да отпаднеш.....помагайте, че нещо ми е беден речника!

Link to comment
Share on other sites

Ами в крайна сметка германците са си германци. Никакво отказване до последно и накрая постигане на целта.

И къде видя германци, които да са в основата на победата.Щото аз не видях.

Което е нормално за съвременния футбол де, ето примерно Арсенал.

 

Манчестър без Руни са за никъде. Бербатов за нищо не става

А дали някой му дава възможност да покаже, че става за нещо.

То се видя и този огромен риск, който поеха с Рууни кв'о се получи ..... едно голямо нищо.Просто беше на терена и тв'а е.

Link to comment
Share on other sites

От гледна точка на съра, резултата никога не е бил 3:0. За двете минути, през които водеха дори не могат да се прегрупират като хората.

Link to comment
Share on other sites

Нани игра с ръка. Не спираше точен удар или нещо подобно, затова не са я свирили. Като цяло за сблъсъка: МанЮ бяха по-добри; но адски грешно си изиграха картите (не знам чия е вината - на старчето или играчите), а Байерн се възползваха от всичко по най-добрия начин. Като почитател на Юнайтед, не мога да отрека, че немците си заслужиха класирането. Тя "сградата" си беше тръгнала да се срутва още отпреди това.

Link to comment
Share on other sites

Тая дузпа май само ти си я видял, а червения картон си беше пресилен! Ама нали съдиите подкрепяли Манчестър и трябва да се търси под вола теле, дори когато е точно обратното и ни режат... Сигурно и гола на Дрогба не беше от засада а?

Да бе разбира се, вашите картони винаги са не на място и пресилени. И двете нарушения на Рафаелчо си бяха за жълт картон.

 

И къде видя германци, които да са в основата на победата.Щото аз не видях.

Което е нормално за съвременния футбол де, ето примерно Арсенал.

В случая имах предвид отбора, но и от друга страна все пак в мача играха 6 или 7 германци,а тва май не е чак толкова лошо излгеждащо.

И с Руни контузен и с Руни неконтузен, все тая и в двата мача се чеса мъдята и не направи нищо.

Link to comment
Share on other sites

Пуйол е с червен, така че не съм много сигурен дали ще е само 1 мач :)

 

 

Правилото не е ли мача в който е изкарал картона и следващия?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...