Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

...

 

Виждам, че вече се опитваш да кажеш нещо и да си по-кратък и смислен, но каквото и да си сложил в снимките линковете и изобщо в целия си по-горен пост, това което се вижда са превъзбудени, несвързани приказки на най-ГОЛЕМИЯ експерт в България, пък може и поне в Европа. Така, че давай в същия дух и с по-малко злоба, за да те приемат и разберат.

 

 

Ти от къде знаеш кой поства?Може и да "вожда" на БСП :ghost :ghost :ghost

 

Може и да не е, ама приликата е силна. И ТЕ (Комунистите) всичко могат, всичко разбират, винаги и по всяко време, оттук на всеки километър. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

"ние"(вроятно сме извънземна раса) от какво да сме заслепени?От това, че предишния кмет на централен в Плд нищо не направи (почти) за квартала ми?От това, че г-н Софиянски си трая за всичко, че Бойко прекалява с PR-а ами можеше да свърши още работа, но поне се опитва.Че е едно поне да полагаш усилия и друго да лъжеш постоянно без да правиш нищо.Че 5 пари не давам за Борисов, нито за партията му ако не свършат работа?!РАБОТА ИМА ДА СЕ ВЪРШИ.Не да ми снимат сапунен сериал.Това е.

Link to comment
Share on other sites

знаех си, че в рапа има перспектива. особено в естественото му звучене на български.

ама късно разбрах каква.

 

някъде публикуват ли се окончателни списъци на избраните депутати? и с адреси по регистрация и от кой район са избрани, примерно?

щото забелязвам из цивилизованите страни, че дори премиерите не ги е срам да си казват къде живеят и не се прибират с охрана от работа, а с метрото. някой да е видял ББ в метрото?

 

олеле. оставял софия с безупречна инфраструктура и трафик - имала си и велоалеи и метро. и лично той ги е построил, като всеки път :) . ще спра да чета за известно време, за да му дам шанс на човека да се докаже, щото явно досега не е успял.

Е не тва ме уби тотално...

 

Светлия повечето пъти и аз не съм сигласен с ov3rm4n, но тук си е абсолютно прав, къде е смисъла в тия малоумни велоалеи освен в отбиване на номера??? Или май нещо не ти изнася да отговориш?

Link to comment
Share on other sites

Смисъла е в усвояването на едни средства от едни фирми на едни хора...

 

За тия две ленти са купили блажна боя, разредител, мечета и са платили на един циганин - общо едва ли е повече от 100-на лева. На практика. На теория ако видиш фактурите и сметките на фирмата изпълнител, сигурно ще си глътнеш граматиката и ще си помислиш, че тия средства са дадени за последната отсечка на магистрала Тракия...

 

С нищо не е по-различен от останалите.

Link to comment
Share on other sites

...Светлия повечето пъти и аз не съм сигласен с ov3rm4n, но тук си е абсолютно прав, къде е смисъла в тия малоумни велоалеи освен в отбиване на номера??? Или май нещо не ти изнася да отговориш?

 

Смисъла освен този, който дава по-долу Експертът, може и да е всякакъв друг, но тук единствено можем да гадаем, освен overman - той всичко знае.

 

От друга страна досега даже и толкова не е правил някой по въпроса, от трета страна сигурно за всичко в София трябва да се търси сметка именно от кмета, от четвърта страна някой можеше да даде и снимки на велоалеята на "цар" борис III, но нали трябва да е едностранчиво и да можем да подкрепим умоблудствата си с нещо

снимка на велоалеята на "цар" борис III:

 

veloalea1.jpg и линк

 

и от пета страна, г-н кмета си каза, както и по-горе беше цитирал някой: „През центъра се минава изцяло по трасе, защото на този етап нямаме възможност да направим подобна алея,"...

 

 

...С нищо не е по-различен от останалите.

 

Дори и така да е, ти какво предлагаш ? Да те изберем теб, да ама България не е форум нали ? Ааа не теб, ми добре, да си оставим Доган да си приватизира скоро освен Кърджали и цяла България, или може би Станишев или "царчето" ??? Кажи какво предлагаш, защото да плюе всеки може - особено по форуми, че е по-лесно.

 

Аз поне знам, че каквото и да става в България, част от отговорността е и моя, защото гласувах именно за ГЕРБ, мога и да се аргументирам защо, ако има нужда !

Link to comment
Share on other sites

Тва да твърдиш подобно нещо си е чисто лаладжийство...

 

Виждал ли си каква "велоалея" направиха до парк "Лаута" :laughing: Сложиха една табела в началото на тротоара(в края не знам дали има) и вече това е официална велоалея :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, но съм виждал тези по бул. България.

 

Абе каквото и да си говорим - няма смисъл. Нека да изчакаме и всичко ще стане ясно. Дали сме избрали правилната или грешната позиция, не знам, само се надявам да е правилната, но ние поне избрахме нещо, не се плюнчим с дежурната реплика - всички са боклуци и в същото време нищо да не правим...

Link to comment
Share on other sites

...Дали сме избрали правилната или грешната позиция, не знам, само се надявам да е правилната, но ние поне избрахме нещо, не се плюнчим с дежурната реплика - всички са боклуци и в същото време нищо да не правим...

 

Съгласен съм с теб, освен за едно. Коя е грешната позиция и коя правилната ? Единствената правилна позиция е да изберем активна такава, а не както и аз самия до преди последните местни избори, се правех на гордо апатичен отворко, над избори и други подобни - ни се случиха подобни неща в нашата собствена родина: разни "царе", които дори не са българи и никога не са били и никога няма да бъдат - станаха милиардери (поне в имоти), разни нагли агенти - приватизираха няколко пера на цялата държава, а също така и някоя и друга цяла област, разни стари ергени - си правиха експерименти с всички нас - за съжаление всички до един неуспешни и др. и др. и др.

 

Искам да кажа, че същите хора си правеха отново същите криви сметки, интИлигентните българи отново да не гласуваме и да сме гордо апатични, и те още 4 години да се гаврят с нас. Струва ми се и, че Експерта на форума с главно Е, към същото ни призовава - да си трайкаме и да викаме всички са маскари, какво да си губим времето да гласуваме.

 

Е, радвам се, че си направиха криво сметките и гласувахме 60+ процента от хората. Няма голямо значение за кой, по-важното, е че вече имаме АКТИВНА, или поне по-активна позиция от преди, и ако отново някой се подиграва с нас, ще сме и по-склонни към още по-активна гражданска позиция - имам предвид и стачки, и неподчинения и всички други форми с които Работодателя търси отговорност от назначенито от него работници.

Link to comment
Share on other sites

Форумния експерт по всичко. Смях будиш в мен само и не защото не си прав или нещо друго, ами защото от всичко разбираш и то по много, а и след подобни километрични постове с несвързани мисли, дори и да си гений ще станеш за смях.

 

И ако все пак искаш да кажеш нещо на някой тук, не имитирай комунистическата школа - 1000 думи и никакъв смисъл или идея зад тях. Все пак Станишев вече си имаме.

Всъщност, почти само на ov3rm4n чета мненията в тази тема и евентуално част от тези, на които отговаря, защото начина му на изказ ми допада и лесно се чете.

А като видях снимките от "велоалеите"...., просто не мога да повярвам. :>>

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, почти само на ov3rm4n чета мненията в тази тема и евентуално част от тези, на които отговаря, защото начина му на изказ ми допада и лесно се чете.

А като видях снимките от "велоалеите"...., просто не мога да повярвам. :>>

 

Ами нормално, ако правилно си спомням и ти защитаваше тезата за НЕгласуването, щото всички били... Та естествено е да се разбирате и защитавате.

Link to comment
Share on other sites

Ами нормално, ако правилно си спомням и ти защитаваше тезата за НЕгласуването, щото всички били... Та естествено е да се разбирате и защитавате.

 

Май нещо си недочел че ov3rm4n е негласувал и че защитава негласуването...

Link to comment
Share on other sites

Не искам да си представям, ако някоя от новите партии беше взела властта, какво щеше да стане... Примерно Зелените, РЗС или Лидер... Овърман може да е гласувал, но до колкото аз разбрах е гласувал точно за такава "партия". Щеше да се получи като с Кулекув на президентските избори преди години. Сам казваше, "всичко почна на майтап и за малко да стана президент...добре че не ме избраха, че не знам, какво щях да правя"...

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n доколкото си спомням, беше казал, че е гласувал. За сините. Или поне така разбрах.

Колкото до poznai, и той е гласувал. Лично се погрижих за това :bgrin: . Освен ако в последния момент не ме е предал :) .

Link to comment
Share on other sites

Тва да твърдиш подобно нещо си е чисто лаладжийство...

 

Да се твърди, че Станишев откраднал милиарди от ДДС - не е лаладжийство.

Да се твърди, че Бойко откраднал хиляди от велоалея - е лаладжийство.

 

Hellooo?! Има ли някой тук? Или високите ви етажи са слабо населени... Тихо, тихо... Слушай! Чуваш ли? Това е шума от перата растящи по крилата растящи на мощните Бойкови рамене... Никой да не е посмял да говори лошо за него! Ей сега ще ми креснете - Каааак смееш!!

 

Изобщо не сте заслепени, не. Бойко пикае олио и ака халва.

 

Ами нормално, ако правилно си спомням и ти защитаваше тезата за НЕгласуването, щото всички били... Та естествено е да се разбирате и защитавате.

 

О, ясно - ти си от писателите, не от читателите. Е няма лошо ако малко почетеш преди да се юрнеш да пишеш. Че иначе стават картини от една изложба. Мусоргски.

 

Знаеш ли от всичките ти последни постове какво стана ясно? Стана ясно, че си от хората, които като не могат да намерят свестни доводи и аргументи в един спор, започват да атакуват не мнението на опонента, а самия опонент. Това е достатъчно показателно колко силна е тезата ти в спора. Николко. Сега ще ти помогна да ми отговориш - напиши, че съм дебел и имам комплекси, а майка ми е тоооолкова дебела, че като ходи на кино купува цял ред. Това ще убеди всички колко си прав, а аз колко не съм прав. След което просто ще престана да ти обръщам внимание, защото очевидно е че нямаш какво да кажеш по темата. Ако държиш да продължиш с изявите си - отвори специална тема в която да пускаш коментари и остро^Wтъпоумия по мой адрес. Ще събереш добра публика. Но не се възгордявай - не ставаш за Комиците... те са по интелигентния хумор.

Link to comment
Share on other sites

Овърман, все още чакам с интерес да ми подкрепиш с факти и аргументи съждението ти от предните страници за "затихващата пловдивска икономика".Може и на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Да се твърди, че Станишев откраднал милиарди от ДДС - не е лаладжийство.

Да се твърди, че Бойко откраднал хиляди от велоалея - е лаладжийство.

Hellooo?! Има ли някой тук?

Тоя въпрос си го задавй на себе си. Това с ДДС-то тепърва ще се разследва и ще видим дали е само лаладжийство и кои са лаладжиите. След това пак ще си говорим, както ще си говорим и за велоалеите, в момента, в който има възможност да се завършат.

 

Не знам, Овърмане, обаче създаваш впечатление за много песимистично настроен човек. С негативно отношение не се получава...

Link to comment
Share on other sites

Тук виждам два лагера - единия защитава Бойко, другия го отрича.

 

Ако с вярваш сляпо на ББ, имаш сериозна нужда от отрезвяване. Бивш секретар на МВР приближен на НДСВ - определено не е вчерашен. Като прибавим, че по негово време имаше трицифрена сума показни екзекуции...ясна е картинката.

Link to comment
Share on other sites

След това пак ще си говорим, както ще си говорим и за велоалеите, в момента, в който има възможност да се завършат.

 

Не знам, Овърмане, обаче създаваш впечатление за много песимистично настроен човек. С негативно отношение не се получава...

 

Чуй се само. Точно, ама точно така говореше и Сергейчо за магистралите - тогава ак ще си говорим, в момента в който има възможност да се завършат.... Просто едно към едно. И той откри тържествено пет километра недовършена магистрала, като Бойко дето откри осем километра велоалеи - ама те не били съвсем велоалеи, половината от тях са тротоари, ама айде сега.

 

Не бъркай реализма с песимизма. На времето имаше термин за вашето състояние в момента - бодрячество. Ще рече - с нищо неоправдан гол ентусиазъм, предзвикан от нереални и въображаеми успехи и безпочвени надежди за бъдещи такива.

Link to comment
Share on other sites

Ако с вярваш сляпо на ББ, имаш сериозна нужда от отрезвяване. Бивш секретар на МВР приближен на НДСВ - определено не е вчерашен.

 

Мога ли да допълня че ако вярваш на КОЙТО И ДА Е ПОЛИТИК за КАКВОТО И ДА Е имаш нужда от нещо за събуждане защото очевидно вчерашните "бири" още те държат. Всичките се надлъгват един друг и това е тяхната "игра" - въпроса е кой ще спечели повече симпатиите че да успее да се нагуши докато може.

 

И друго - НЯМА ВЧЕРАШНИ и СЛУЧАЙНИ политици. Нито такива без сериозен "гръб" от бизнесмени. Тия глупости "човек от народа", "аз съм един от вас" и прочее да ги приказват на баба си. Всички са хора и майка ги е раждала, но дотам. Някой от вас случайно да може да стане депутат? Да ама друг път. Трябват сериозни връзки и пари. Как се прави партия? Колко струва заплатата на хората работещи във всичките им офиси, колко струва подготовката на една предизборна кампания? Да залагаме колко са цифрите в сумата която е необходима на една партия за да съществува 1 година? Според мен да не по-малко от 8 цифрите и определено първата не е единица... изобщо защо продължаваме да се дъвчем в тази тема?

Link to comment
Share on other sites

изобщо защо продължаваме да се дъвчем в тази тема?

Дедо, отговора би трябвало да е: за да може на следващите избори всеки да напрегне здраво онова нещо, дето се намира между ушите му преди да пусне бюлетината. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Нека видим какво ще направи.

Мен ме дразни в момента следното : Аз това , Аз ще избера , Аз махнах... , Аз ще се справя , Аз построих , Аз ще ги вкарам в затвотра, Аз ще направя правителство и т.н. Това АЗ , АЗ , АЗ много ме дразни , но ако не направи това, което казва, по начин угоден за народа, ( както и за него разбира се ) ще падне от толкова високо , че просто няма да знае къде е. Хиените го чакат и няма да пропуснат възможност - бъдете сигурни. Той говори само в единствено число , което напрактика му гарантира негативите при евентуален провал.

Нека изчакаме. Няма смисъл да се карате за неща, които няма как да промените... дори да гласувате за друг. 40% не са малко. Кфалификации за народа , няма да давам.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е най-любопитно кого точно ще вкара в затвора. В списъка би трябвало да има и министри. Чакъров, Етем... Далаверите са безспорни и при политическа воля могат лесно да се докажат. Изниква обаче въпроса: Ние добре ще смачкаме ДПС, ама с хотелите на Велчев, например, какво ще правим? Или своите няма да пипаме? Много ми е любопитно кой ще оглави МВР и доколко ще има някаква наказуемост.

Link to comment
Share on other sites

Чакъров е пак депутат ;)

 

Ето ги хубавците от Пловдив - пропорционален вот

 

МИР 16. ПЛОВДИВ

ГЕРБ - Иван Борисов Тотев

ГЕРБ - Стефан Иванов Дедев

ГЕРБ - Костадин Василев Язов

ГЕРБ - Величка Николова Шопова

ГЕРБ - Зоя Янева Георгиева

АТАКА - Павел Димитров Шопов

КБ - Стефан Ламбов Данаилов

КБ - Захари Димитров Георгиев

СК - Димо Георгиев Гяуров

 

МИР 17. ПЛОВДИВСКИ

ГЕРБ - Силвия Анастасова Хубенова

ГЕРБ - Николай Петков Петков

ГЕРБ - Георги Георгиев Плачков

ГЕРБ - Илия Иванов Пашев

ДПС - Джевдет Ибрям Чакъров

ДПС - Тунджай Османов Наимов

АТАКА - Явор Божилов Нотев

КБ - Петър Василев Мутафчиев

КБ - Милена Иванова Христова

СК - Йордан Иванов Бакалов

 

http://www.cik2009.bg/?resh=225

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...