Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

Какво ви е чудно...драскат "ГЕРБ" на пропорционалната и вместо преди това да видят кой за какво се бори и какъв е, направо си драскат и на мажоритарната (че по-лесно) пак за "ГЕРБ"-ерче.

 

Сериозно, аз обмислях за СК да гласувам ама като видях кои са им топ 5 в листата...шшш.Костов, ти пак всичките лапачи ги "сбра", бре.

Разбирам, човека може да има качества като икономист - това младото момче и то може да е добро в нещо (за СДС говоря) - ама тия Зелени, Земеделци и т.н....алоу?Тях кой ги иска в НС?Мозер за какво ми е и тя?

 

Компромиса е смърт за истината и морала, то че ги няма в нашето НС (и като цяло в политката), да..., но поне малко от малко.Не така грубо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Хората си гласуваха 3 за партия и с 3 за мажоритарен, защото пак и ГЕРБ.

 

Виж какво, пиши бавно, прочети поне два пъти това което си написал (ако може и на глас - още по-добре) - ще се учудиш като откриеш колко поправки можеш да направиш и колко по-разбираемо ще стане мнението ти. Най-важното - не забравяй, че ние не сме в главата ти. Това че на теб ти изглежда ясно, не го прави задължително ясно и за околните. Едва след второто четене натисни Add Reply. На мен поне това ми помага много.

 

А, и още нещо - не се казва "в момента преобладавам във Варна"... освен ако не си участник в Комиците по бТВ.

Link to comment
Share on other sites

Така, незнам каво почнахме да сравняваме Пловдив със София и Варна, но Варна е ужасно място за живеене. Едно лято я крепи Варна цяла година и то, благодарение на Златни пясъци, Албена и т.н. и т.н. Пътищата ужасни, пълно с бездомни котки и кучета и хора мислищи се за най-великите. Мога да кажа и положителни неща за нея - добър П.Р. в сравнение с последните години с Пловдив, силна трупировка, която дърпа с много икономиката им и инвестициите им. Толкова за Варна. Сега за София ще кажа само една фраза, която за мен е предостатъчна - София не е България, за да се наливат почти всички инвестиции да в нея, а и все пак сравняваме столица с областен град малко ми е странно освен ако нямаме развитие примерно, като в САЩ, Канада или др. държави.

П.С. И в София и във Варна съм живял, даже в момента преобладавм във Варна, така че мнението ми е лично придобито, а не ми е натрапено. За Пловдив мога да кажа, че хората се уплашиха от кризата и намалиха разходите си, като това сви оборота на собствениците на фирми и от там съкращения, намаляне на заплати и т.н. Но това е в почти цяла България така.

 

По темата - преди няколко страници за ПР-а на Кошлуков. Еми да, по.често се явяваше в медииното пространство отколкото Менда. Та тя има изключително слаба реклама и според мен ако не беше от ГЕРБ просто отпадаше. Илия Баташки и Емил Кошлуков почти на всеки стълб и билборд. :blink: От къде толкоз пари наляха уж сме били в криза :laughing:

 

 

Тук пък защото за мажоритарен имахме големия избор. Ако имаше някой друг, който наистина да заслужава ок, но тези - не.

На ти сайта й като искаш да я гледаш http://www.menda.bg/ Може да й пишеш и във фейсбук ;)

 

Истината е, че тези, които дадоха най-малко пари, получиха най-много гласове.

Link to comment
Share on other sites

Мартин Заимов

Мартин Димитров

Каролев би бил един добър кмет на София или финансов мнистър - като знам как ръководи личния си бизнес, бих му доверил столицата или държавата.Богомил Шопов

 

Неупотребени още лица.

 

Честно казано - бих подкрепил партия с идеите и платформата на Pirate Party или Технологичната партия съществувала за кратко в САЩ. Но поради липса на такива у нас... Синята коалиция на тези конкретни избори.

 

А аз под секрет да ти кажа, като знам синковеца му от колко училища е гонен и как не може да "ръководи личния си нос", не бих му поверил на Каролев и хамстер.

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че тези, които дадоха най-малко пари, получиха най-много гласове.

Явно живеем в различни държави. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно живеем в различни държави. :lol:

Става дума само за Герб като партия, затова е в множествено число, ако не си се сетила. Очевидно е, че най-малко пари се пръснаха от тях. Това го доказват и статистиките. Ако го отречеш, значи наистина сме в различни държави...

Link to comment
Share on other sites

Явно живеем в различни държави. :lol:

Явно си го каза доста ясно ......

 

 

 

 

 

но нали се сещате защо дадоха най-малко пари ....

Link to comment
Share on other sites

А колко парички дадоха за застъпници и гласове?!

 

Иначе, не е лошо като някои партии 200 милиона за кампания :)

 

__________________________

 

За Каролев - той е опортюнист и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

[off]

Гледам tedy защитава бат' Мухобойко със същите плам и страст като собственика на един интернет доставчик в една друга тема. Дали има някаква връзка? :lol:

[/off]

Link to comment
Share on other sites

Аз лично харесвам Каролев. Но нещо ме изнерви на последък, с изявите си с жълтата фанелка на НДСВ в някакъв диспут - държеше се като клоун.

С какво се занимава принципно ?

Защо се е наточил срещу Искров ( The Big Boss-а на БНБ ) ?

Link to comment
Share on other sites

Става дума само за Герб като партия, затова е в множествено число, ако не си се сетила. Очевидно е, че най-малко пари се пръснаха от тях. Това го доказват и статистиките. Ако го отречеш, значи наистина сме в различни държави...

Ама ти верно да не падаш от небето. То не бяха концерти, митинги, организираха тренспорт за хората до София, само да могат да отидат да видят грозната мутра на бойко, отделно плакати, агитация, а това струва много пари, клиповете по телевизиите. Най-малко пари за кампания дадоха от ДПС, защото на тях не им е нужна, те няма защо да се рекламират, но явно ти прекалено много вярваш на това което дават по телИвизора

Link to comment
Share on other sites

Ама ти верно да не падаш от небето... Най-малко пари за кампания дадоха от ДПС, защото на тях не им е нужна, те няма защо да се рекламират, но явно ти прекалено много вярваш на това което дават по телИвизора

 

Не знам кой къде живее и кой вярва на телевизора само... като гледам какво си написал особено.

 

А иначе на Доган всичко му е безплатно: и рекламните клипове по турските телевизии, и ромите които гласуват срещу скромни суми, и автобусите с екскурзианти от Турция (ми чИ те хората са си дошли на ескурзия просто, по собствено желание), и плакатите и срещите по всички села и махали в България и въобще всичко.

 

И сега някой да не си помисли, че се шегувам БЕЗПЛАТНО му е наистина: защото именно ние големите умници му ги плащаме, с това, че не гласувахме до скоро, с това, че му позволихме да приватизира земеделието изцяло (с всичките далавери и кражби, които правеше там), туризма (частично), с всички обръчи от фирми, които даже не му пука да си признае, че има и т.н. Точно такива умници като нас му плащаха до сега, надявам се.

 

Edit: И да добавя, защото гледам съм забравил:

с това, че му позволихме да превърне Кърджали (град и област) в частно феодално владение, където нищо, ама нищо не става, ако той не го е одобрил. Имам доста приятели оттам и имам доста информация от първа ръка за каква гавра с българите става дума. Между другото повечето от тях вече не живеят в Кърджали...

Link to comment
Share on other sites

Баташки изби рибата с кампанията си, но най ме е яд, че за голяма част от гласуващите няма разлика между пропорционално и мажоритарно гласуване което позволи доста боклук да влезне в НС.

Link to comment
Share on other sites

Е за това отношение говорим > http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2280351 като става въпрос за "различен тип работа и отношение към нея".

 

Ето го и неправилното > http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2280791 "бяха проведени честни и демократични избори" на майка ти ****

Това е г-н Доган ама просто не му е в партията.

Link to comment
Share on other sites

знаех си, че в рапа има перспектива. особено в естественото му звучене на български.

ама късно разбрах каква.

 

някъде публикуват ли се окончателни списъци на избраните депутати? и с адреси по регистрация и от кой район са избрани, примерно?

щото забелязвам из цивилизованите страни, че дори премиерите не ги е срам да си казват къде живеят и не се прибират с охрана от работа, а с метрото. някой да е видял ББ в метрото?

 

олеле. оставял софия с безупречна инфраструктура и трафик - имала си и велоалеи и метро. и лично той ги е построил, като всеки път :). ще спра да чета за известно време, за да му дам шанс на човека да се докаже, щото явно досега не е успял.

Link to comment
Share on other sites

велоалеи?!? велоалеи?!??! ахахахахахаххахахаа!!!

 

ще ви ги снимам да ги видите... както винаги се разчита на това, че хората няма да разберат за какво става дума. Като е казал велоалеи вие какво си представихте? Алеи?! Чушки. Две черти с блажна боя по тротоара. С билборд между тях, или колчета против паркиране, или разбити плочки, или огромен гьол. Е те тва е алеята. Колите спрели върху нея няма да ги коментираме. Отделно - пешеходците да не летят? И те трябва да вървят по тротоара... пардон, по велоалеята... Ама това хора като наш tedy няма да го видят, ще чуят на Бриджид Бардо гръмките приказки по телевизора само, и после ще разправят - еее, на видяхте ли сега?! Направил велоалеи в София! Той самият така каза!

 

Всичките му са такива...

 

Бахти кухите приказки. Не е като да не сме виждали велоалеи - примерно във Виена.

 

Всъщност хората вече са ги снимали - ето ви "велоалеята" от НДК до Руски паметник.

 

http://4.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-.../s640/Velo2.jpg

 

http://4.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-.../s640/Velo3.jpg

 

http://4.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-...600-h/Velo4.jpg

 

http://4.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-...600-h/Velo5.jpg

 

http://2.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-...600-h/Velo7.jpg

 

http://1.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-...600-h/Velo6.jpg

 

http://1.bp.blogspot.com/_QhdZluECkRk/Sjk-...600-h/Velo8.jpg

 

Ето ви матряла на в-к Труп за откриването на нови 8 километра велоалеи в София:

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=159102

 

Насладете се на бойкови приказки от хиляда и една нощ, после пак погледнете снимките - не, не е възможно да говори за тези алеи, нали?! Заговор има тука! Някой му е прекопал велоалеите та да го изложи!

 

не виждам всички снимки, може би има ограничение в броя снимки на пост - за това ето ви линка да се насладите сами:

 

http://psabev.blogspot.com/2009/06/blog-post_17.html

 

После се замислете дали като ви каже Добър Ден, да не погледнете небето...

Link to comment
Share on other sites

велоалеи?!? ...

 

Форумния експерт по всичко. Смях будиш в мен само и не защото не си прав или нещо друго, ами защото от всичко разбираш и то по много, а и след подобни километрични постове с несвързани мисли, дори и да си гений ще станеш за смях.

 

И ако все пак искаш да кажеш нещо на някой тук, не имитирай комунистическата школа - 1000 думи и никакъв смисъл или идея зад тях. Все пак Станишев вече си имаме.

Link to comment
Share on other sites

Като няма какво да отговорим за велоалеите на Бойко и дай да кажем нещо за ov3rm4n :) Ето това е школа - комунистическа - като те притиснат, ти ги попитай "А вие защо бесите негри, а?". Ти си живата илюстрация на тоя виц :) Кой е смешния сега?

 

Говори си. Аз дали съм смешен или не - нали се сещаш, че няма голямо отношение по въпроса?! Бойко си остава въздух под налягане.

 

Когато говорят фактите, по-добре е да замълчите. Разглеждай снимки и се радвай на героя си, ама тихичко...

Link to comment
Share on other sites

Обаче ме кефите как като плюете си намирате, или по-точно подбирате и информацията, с която да подкрепите "фактите"...

 

„През центъра се минава изцяло по трасе, защото на този етап нямаме възможност да направим подобна алея,"

 

Много е лесно да се генерализира всичко. Спрете се вече, ще се удавите в собствените си плюнки. Изчакайте поне година и след това критикувайте!

Link to comment
Share on other sites

Ти от къде знаеш кой поства?Може и да е "вожда" на БСП :ghost :ghost :ghost

 

__________________________

 

Много постове са се натрупали докато напиша :D

Нищо.Аз все пак тая надежда, че най-експертния експерт, най-доказалият се професионалист, най-добрия икономист, най-умния дипломат е сред нашите редици.Той който винаги може да каже колко е голям чуждия...експертено-управленски потенциал.Гения способен да маха минуси пред цифри, да храни гладни с речи по телевизора и да не усеща болка при анален секс с Доган.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...