Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

Как съм го пропуснал това не знам - сигурно сме писали едновременно, обаче имам питане към теб - смяташ ли че няма накъде по-зле да стане? Последното сериозно ли го мислиш и наистина ли си готова да рискуваш оставяйки се в ръцете на некомпетентни хора. Ще ти дам пример - ако ти се наложи спешно операция на апендицита - смяташ ли че ще е ок да те оперират студенти правейки справки с учебника през половината от времето?

 

И още 1 въпрос - тези "кадърни млади хора" виждала ли си ги и сигурна ли си че са кадърни и в какво са кадърни? Или просто "зелената партия" звучи добре и след като опазването на природата е нещо хубаво и ти го подкрепяш (аз също между другото) значи и партията е свЕстна и заслужава твоя глас?

Да, виждала съм ги, познавам се и с една голяма част от "ръководството" на партията (ако разгледаш сайта им, ще разбереш защо в кавички). Покрай тях се срещнах и с доста хора, не само млади ентусиасти, които ги подкрепят.

Сигурна съм, че са кадърни всеки в областта си, тук трябва да се отбележи, че освен биолози и еколози, сред тях има икономисти, филолози и т.н. И знаеш ли какво ме накара да спра да си казвам "абе няма да се оправи, всичко ни е калпаво"? Това, че нещо се размърда. Ама за първи път, може би откакто съм в някаква осъзната възраст, наистина се размърда. Мисля, че когато се подиграват елемантарно с този народ, все някъде трябва да се зароди това гражданско общество, за което толкова се говори. Когато това гражданско общество не може да направи нищо с граждански натиск, трябва да се намери начин за промени отвътре.

Относно първия въпрос - за лекар се учи много години, но вероятно знаеш, че лидерските качества са до голяма степен вродени. В политиката се навлиза, всеки е тръгнал от някакво място, нали така? И всеки лекар е имал своя първа операция? Ако искаш да се развиваш, го правиш, толкова е просто.

Още един плюс - голяма част от опита, който имат тези хора, са придобили извън България.

 

А, и сега ми изникна още нещо... избирайки други (Атака), не оставям ли "живота" си в ръцете не само на неопитен, ами и некадърен студент без възможност за развитие (Димитър Стоянов)? Такъв, който би срязал нарочно тръбичката с въздуха, за да види какво ще стане?

Как хората рискуваха с Атака?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Знам че ще ти прозвучи странно но идеите които препознах и има в партията ми допадът най-много от която и да е друга партия а хората които срещнах са чудесни (разбираше не всички защото и там има интриги има неразбирателства но винаги ги изглаждаме и се справяме с нещата някак си)

 

Ами тъй кажи че не просто някой ще ти дава на теб ми направо самия ти ще си гребеш с черпака и ще си сипваш в паничката. При това положение партията е без значение, да... За идеите - не знам къде и какво си гледал или просто си заблуден по начало но комунизма/социализма не само е утопична ами и ТЪПА идея, но това вече сме го дъвкали, може да агитираш afx - той ги споделя същите "еволюционни" идеи.

 

 

 

БСП е партия с традиции и идеали които неможеш да срещнеш другаде защото те карат да се почустваш полезен.Аз така го обяснявам за себе си разбира се

 

Така е - другаде такива тъпотии не можеш да срещнеш нито някой е дотам заблуден че да го направи. На друго място няма да намериш хора борещи се за "социално равенство и равноправие" и в същия момент опитващи се да заграбят възможно най-много и живеещи в такъв разкош за които повечето хора можем да си мечтаем. Това ли са идеите за които се бориш? Защо след като Социалистическата партия (Българска Социалистическа Партия, нали така?) се опитва да подобри положението на народа се возят в мега скъпи коли техните функционери? Що не дадат пример и не се возят в 15 годишни лади за да дадат пример откъм икономисване на пари от бюджета за да могат с тези пари да направят нещо за хората гласували за тях? Ей на това ако успееш да си отговориш ела се обади..

 

 

 

Веднага мога да ги съпоставя и не разбирам с какво те е впечатлил Костов днес точно гледахме един такъв материал ако го намеря ще го постна тук да сравним някой неща на двете правителства.Или пък 20 години пловдив е управляван от синя сган това как ще го коментираш да не би града да беше хубав до преди първите мажоритарни местни избори аз не мисля така.

 

Искаш да кажеш че последните години БСП има ключово участие в управлението на Пловдив и само благодарение на тях града е заприличал на нещо иначе щеше да е някакъв кенеф ли? Да нямаш температура нещо че ги пишеш такива?

 

 

 

 

 

 

Да, виждала съм ги, познавам се и с една голяма част от "ръководството" на партията (ако разгледаш сайта им, ще разбереш защо в кавички). Покрай тях се срещнах и с доста хора, не само млади ентусиасти, които ги подкрепят.

Сигурна съм, че са кадърни всеки в областта си, тук трябва да се отбележи, че освен биолози и еколози, сред тях има икономисти, филолози и т.н. И знаеш ли какво ме накара да спра да си казвам "абе няма да се оправи, всичко ни е калпаво"? Това, че нещо се размърда. Ама за първи път, може би откакто съм в някаква осъзната възраст, наистина се размърда. Мисля, че когато се подиграват елемантарно с този народ, все някъде трябва да се зароди това гражданско общество, за което толкова се говори. Когато това гражданско общество не може да направи нищо с граждански натиск, трябва да се намери начин за промени отвътре.

Относно първия въпрос - за лекар се учи много години, но вероятно знаеш, че лидерските качества са до голяма степен вродени. В политиката се навлиза, всеки е тръгнал от някакво място, нали така? И всеки лекар е имал своя първа операция? Ако искаш да се развиваш, го правиш, толкова е просто.

Още един плюс - голяма част от опита, който имат тези хора, са придобили извън България.

 

OK. Ще им прегледам нещата в скоро време и ще изкоментирам програмата им и т.н. Захванах се за клишето "умни млади хора" защото обикновено зад това се крие всичко друго но не и умни млади хора... както и да е - не ми се спори докато не се подготвя малко въпреки че с половината от съжденията ти не съм съвсем съгласен.

 

 

 

 

А, и сега ми изникна още нещо... избирайки други (Атака), не оставям ли "живота" си в ръцете не само на неопитен, ами и некадърен студент без възможност за развитие (Димитър Стоянов)? Такъв, който би срязал нарочно тръбичката с въздуха, за да види какво ще стане?

Как хората рискуваха с Атака?

 

Как - щото на много хора им беше писнало от някои глупости и се довериха на Волен Сидеров... хората много се поддават на популизъм - особено ако с много емоции успееш да ги накараш да действат без да мислят, защото спрат ли се и да помислят малко ще се сетят на какви глупости са се вързали. Имаше една тема тогава дъвках едно момче което се обясняваше как негов приятел най-невинно си ходел с демонстрацията на Атака а полицията го прибрала а той даже не бил от тая демонстрация но видиш ли друг негов приятел бил там и си говорели и си ходели ей така барабар с другите и понеже някакъв си друг човек се уморил да носи знамето и онзи го взел да му помогне щото е добра душа... ей до тука светна ли ти колко глупости станаха накуп и после се оплаква що полицията го прибрала пък той бил невинен и нищо не правел...

Link to comment
Share on other sites

@RiMy_SuN, изброила си шайка биолози, еколози, икономисти, филолози. Не видях "политици". Значи ли че си за експерти в правителството?

Видяхме политиците какво могат. Мислите ли че бат Бойко смята сам да управлява, без експерти? Евалла. Ако това че не можел да раздели сламата ви е довода за плюенето, евалла пак казвам, макар че е турска дума.

Вероятно не знае колко е две по две, наистина как би управлявал този бавноразвиващ се, не знам. Ми той ходи по дънки при срещите си с меркел бе, срамота. И с тениска от 2 лв вероятно. Как не го е срам, какъв политик е той. Ми никакъв. Човека нямал вратовръзка.. браво, голям довод. Аз не съм го видял на официално да е с тениска или нещо различно от сако или костюм. Вярно, вратовръзки не носи. Какво от това? Етикет, глупости. Доган - "такива типове да бъда премиери", и се хили гадно. Това по етикета ли е, директно плюене и обиждане. ББ може да е всякакъв, но ако обижда, или е предизвикан от такива пе****си като тоя гаден турчин, или обижда фино, с усмивка :) . Не го защитавам, но го плюят хора на база на някакви глупости. За боклука в софия, ov3rm4n, знам какво е положението, това че живееш в софия не те прави богопомазан и всезнаещ. И наистина смея да кажа, че може би в Пловдив пложението е малко по-добро. А ако ще вадиш факти какво не бил свършил за София, извади и какво е свършил, колко е коствало, и не забарвиш другите променливи в работата му. Понеже ти знаеш най-добре и си запознат с работата му по всеки параграф. Само споделям, аз не съм запознат с работата му както теб.

Гласувайте си за добре облечени мазници, доказали се в корупцията и разграбването "политици" с по 3 висши. Ваша работа.

А за Harlem и поста му за традициите и БСП от по-горе е направо за бисерите не на форума, ами на Бг пространството!

 

RiMy_SuN, пак добре че си гласувала, всеки глас който не е за БСП и ДПС, намалява процентите им! Не че това ще доведе до нещо смислено като резултат след изборите. За съжаление.

 

DREBNIA - syglasqwam се с теб на 100%.

И не забравяйте - все още има какво да се доразграбва, поне да го разграбва с харизма :bgrin: . Шегувам се де..

Link to comment
Share on other sites

Ами тъй кажи че не просто някой ще ти дава на теб ми направо самия ти ще си гребеш с черпака и ще си сипваш в паничката. При това положение партията е без значение, да... За идеите - не знам къде и какво си гледал или просто си заблуден по начало но комунизма/социализма не само е утопична ами и ТЪПА идея, но това вече сме го дъвкали, може да агитираш afx - той ги споделя същите "еволюционни" идеи.

Аз незнам защо остана в мисълта че съм там за да открадна нещо или нещо подобно и не мисля че е правилно да изтъкваш такива съждения за мен след като незнаеш нито как съм се включил в партийните редици нито какъв човек съм.Не ми допада идеята да ме сравняваш с преобладащата част (за съжаление) от българските политици които крадят и пълнят само своите гуши.Нагледал съм се на такива и на тях не им е лесно ако мога така да се изразя но точно защото ми е омръзнало от такива съм там.

 

Относно идеите на социализма незная защо ги определяш като утопично след като целия свят разбра че суровият капитализъм освен до кризи до друго не води.И престанете да слагате социалисти и комунсти под общ знаменател смешни сте.

 

от мен обаче лека вечер защото ни очакват избори и утре ще се работи но обещавам че ще продължим дискусията да не си помислите че бягам :)

 

А за Harlem и поста му за традициите и БСП от по-горе е направо за бисерите не на форума, ами на Бг пространството!

Това, че твоите политически идеи са морално осакътени не важи за мен.Въздържай се от коментар за неща, които незнаеш какви са.Сам по горе мисля че си призна, че не разбираш от политика, не че аз съм най-големият, а пък и всеки има право на мнение, но не мисля че коментарът ти е някак си стойностен.

Link to comment
Share on other sites

Човек, ти да си чувал за пунктуация? Как мислиш, че ще убедиш някой в твърденията си, след като нямаш елементарна езикова култура?

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че нямам години да гласувам, но с интерес чета мненията ви и се интересувам от политика като цяло. И на мен бб ми изглежда смешен, и ако можех бих гласувал за Костов и не заради политиката която сините водят, а просто защото БСП И ДПС пък и НДСВ са не цирк ами отгоре. И са крадци и фесове и т.н. Според мен най-доброто в случая ще е коалиция м/у ГЕРБ и ДСБ. Но като гледам "Синята коалиция" няма да се закачи в парламента тези избори, така че според мен най-кадърно ще е да се гласува за ГЕРБ. Просто тея червени боклуци и тея фесове трябва да се махат вече. Стига толкоз терор. А и гледам tedy много го хвали бб и ще ви кажа, че това се дължи на омразата към БСП и ДПС.

Link to comment
Share on other sites

:) Интересни мнения си има всеки. Лошото, е че избора в момента е сведен до минимум:

 

1)г-н Борисов + десницата (които и да са);

2)"Доган и компания" (Станишев, Симеонов и пр.).

 

Аз съм за избор 1, ако продължи "Доган и компания" тежко ни.

Вземете поразпитайте какво е да си българин в Кърджали и област ! Всички, които познавам се изселват или вече са се изселили, скоро българите там ще се грижат само за чистотата на ...

И с тази масирана емиграция на българите от цялата страна :), да не се чудим, ако след 10-20 години с референдум си се върнем в Отоманската империя - доброволно и с мерак. - това може и на майтап да го казвам, само обаче да не стане: "Добре, че е майтапа да си кажем истината...!"

 

П.П. И не че ще е големия зор, ако изчезнем от картата - лошо няма, света е голям и кадърния човек навсякъде ще се оправи. Но ще е жалко някак си, пред паметта на Левски, Ботев, Х.Димитър, Петко войвода и т.н. и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Човек, ти да си чувал за пунктуация? Как мислиш, че ще убедиш някой в твърденията си, след като нямаш елементарна езикова култура?

Да езиковата ми култура е ниска може би защото не съм спал като цяло от няколко дена но не за това иде реч...

 

Гласувайте за ББ, абе чак не ви разбирам честно не бил алтернатива ама дай да се пробва нали, за 4 години да ограби и прецака държавата а след това ще му мислим.Замислете се за момент колко пари ГЕРБ вкарват в кампанията си ще ви дам и жокер за месец или малко повече в в.Мариза са наляти 36 000лв. от председателя на ГЕРБ за Пловдив когато дойдат да оправляват ( недай си боже), какво става с тези от които са взели парите мутри и "бизнесмени", ми ще ви кажа връщат им ги с лихва и то доста голяма.

 

:) Интересни мнения си има всеки. Лошото, е че избора в момента е сведен до минимум:

 

1)г-н Борисов + десницата (които и да са);

2)"Доган и компания" (Станишев, Симеонов и пр.).

 

Аз съм за избор 1, ако продължи "Доган и компания" тежко ни.

Вземете поразпитайте какво е да си българин в Кърджали и област ! Всички, които познавам се изселват или вече са се изселили, скоро българите там ще се грижат само за чистотата на ...

И с тази масирана емиграция на българите от цялата страна :), да не се чудим, ако след 10-20 години с референдум си се върнем в Отоманската империя - доброволно и с мерак. - това може и на майтап да го казвам, само обаче да не стане: "Добре, че е майтапа да си кажем истината...!"

 

П.П. И не че ще е големия зор, ако изчезнем от картата - лошо няма, света е голям и кадърния човек навсякъде ще се оправи. Но ще е жалко някак си, пред паметта на Левски, Ботев, Х.Димитър, Петко войвода и т.н. и т.н. и т.н.

Да жалко е а миналия ден "Атака" видя ли какво направиха когато почитахме паметта на Ботев?!

Link to comment
Share on other sites

Няма да те псувам, тъй като ще изям бана. Ама то се вижда, че или си назад във времето или си пълен загубеняк. 4 години бсп не точат нищо, държавата е във възход, нали?

Link to comment
Share on other sites

Ако кампанията на ББ е скъпа, тогава какво да говорим за тази на БПС, която сигурно е десетки пъти по-скъпа...

Link to comment
Share on other sites

Аз незнам защо остана в мисълта че съм там за да открадна нещо или нещо подобно и не мисля че е правилно да изтъкваш такива съждения за мен след като незнаеш нито как съм се включил в партийните редици нито какъв човек съм.Не ми допада идеята да ме сравняваш с преобладащата част (за съжаление) от българските политици които крадят и пълнят само своите гуши.Нагледал съм се на такива и на тях не им е лесно ако мога така да се изразя но точно защото ми е омръзнало от такива съм там.

 

Ами как няма да те сравнявам след като рибата се умирисва от главата. А след като се движиш с такива... нали се сещаш за приказката - кажи ми какви са ти приятелите за да ти кажа ти какъв си. На думи може да си ангелче но от това което ми казваш аз вече си направих изводите...

 

 

 

Относно идеите на социализма незная защо ги определяш като утопично след като целия свят разбра че суровият капитализъм освен до кризи до друго не води.

 

Че ти си бил по-заблуден отколкото си мислех... Я пак - "суровият капитализъм освен до кризи до друго не води" - ахахахахахаха - това ще го пост-на в темата за майтапите... сериозно!

 

 

И престанете да слагате социалисти и комунсти под общ знаменател смешни сте.

 

Ми преди бяха комунисти сега са социалисти - имаше едни деденца се обявяваха за "върли комунисти" но то беше повече заради сеира май....

 

 

 

Това, че твоите политически идеи са морално осакътени не важи за мен.Въздържай се от коментар за неща, които незнаеш какви са.Сам по горе мисля че си призна, че не разбираш от политика, не че аз съм най-големият, а пък и всеки има право на мнение, но не мисля че коментарът ти е някак си стойностен.

 

За едно си прав - всеки си има право на мнение. Виж за политическите ти идеи - и аз смятам че са най-голямата недомислица и че могат да им се вържат само заблудени хора и такива които не разбират нищо от икономика ами си мислят че плановата икономика е осъществима (изказването ти за суровия капитализъм напълно подкрепя последното ми твърдение). Та така - освен че не разбираш много от политика се разбра че не разбираш АБСОЛЮТНО НИЩО от икономика и май от ред други неща.

 

Съветвам те преди да сътвориш поредния бисер, ревностно защитавайки предпочитаната от теб партия да се консултираш с някой по-разбиращ за да не се излагаш отново с подобни изказвания (въпреки че то беше показателно по какъв начин ти и съмишлениците ти разбирате нещата)...

 

 

 

 

ПС: И какво мислиш за кампанията на Нова Зора (ако спечели Бойко - получаваш Костов) - а.к.а. роднините на Станишев?

Link to comment
Share on other sites

Няма да те псувам, тъй като ще изям бана. Ама то се вижда, че или си назад във времето или си пълен загубеняк. 4 години бсп не точат нищо, държавата е във възход, нали?

Псувай бе псувай то такива като теб ги разбират най-много.Държавата е във възход сравнение с предишните правителства и на фона на финансовата криза Икономиката ни е стабилна, а тва че народа е ограничен вече не е работа на правителството. Кажи ми кой ще има по добра политика от тази на БСП че не се сещам.И аз не съм съгласен с някой неща (доста даже), но реалността е тази че тези хора са най-добрия избор от другите за момента.Интересно м ие обаче за кой си ти?

Link to comment
Share on other sites

В България няма партия приета в редиците на Европейската Социлистическа такава ;) така, че май са си просто комунисти. < Дам ама БСП е, объркал съм се.

 

А колкото до бъдещето на комунизма и социализма, щом си хардлайнер/ традиционалист да се чете, да не помислиш, че е обида / може да идеш да поживееш в Северна Корея, Куба или Китай.Там е супер и като икономически възможности, и като ръст на стандарта на живот, и като свобода на личността.Ще ти хареса.

 

Ясно е( за мен ) на всеки човек поне доближил се до някакви размисли( свои или чужди ) относно съвременния свят в който живее, че времето на крайно дясно, крайно ляво и чист център отдавна се разми.Сега живеем в реалност на социалдемокрация, контрастираща с икономическо-държавнически либерализъм.Поне според мен е така.

 

А кои хора какви са...хм...ако аз само завърша образованието си, стана премиер и забавя икономическия ръст на една цяла държава още преди икономическата криза, брат ми застрои почти цялото черномоерие, не остане мой министър не свързан с корупционна схема,...и пак съм най-добър....интересно, интересно.

Link to comment
Share on other sites

Ами как няма да те сравнявам след като рибата се умирисва от главата. А след като се движиш с такива... нали се сещаш за приказката - кажи ми какви са ти приятелите за да ти кажа ти какъв си. На думи може да си ангелче но от това което ми казваш аз вече си направих изводите...

 

 

Че ти си бил по-заблуден отколкото си мислех... Я пак - "суровият капитализъм освен до кризи до друго не води" - ахахахахахаха - това ще го пост-на в темата за майтапите... сериозно!

 

 

Ми преди бяха комунисти сега са социалисти - имаше едни деденца се обявяваха за "върли комунисти" но то беше повече заради сеира май....

 

За едно си прав - всеки си има право на мнение. Виж за политическите ти идеи - и аз смятам че са най-голямата недомислица и че могат да им се вържат само заблудени хора и такива които не разбират нищо от икономика ами си мислят че плановата икономика е осъществима (изказването ти за суровия капитализъм напълно подкрепя последното ми твърдение). Та така - освен че не разбираш много от политика се разбра че не разбираш АБСОЛЮТНО НИЩО от икономика и май от ред други неща.

 

Съветвам те преди да сътвориш поредния бисер, ревностно защитавайки предпочитаната от теб партия да се консултираш с някой по-разбиращ за да не се излагаш отново с подобни изказвания (въпреки че то беше показателно по какъв начин ти и съмишлениците ти разбирате нещата)...

 

 

 

 

ПС: И какво мислиш за кампанията на Нова Зора (ако спечели Бойко - получаваш Костов) - а.к.а. роднините на Станишев?

 

Оле моля те спри!добре от какво възникна тази криза бе разбирачев нима това не е капитализъм и не ми казвай колко разбирам аз от политика защото се занимавам малко повече от теб с това (поне по мой наблюдения) и политическите ми идеи са такива каквито съм избрал и над 20 000 човека от пловдив също изглежда са болни като мен и ти гарантирам че тази цифра може да бъде доста по голяма но затова имаме вина и ние.И ако моите изказвания са бисери то незная как да определя твоите.Още веднъж ще го кажа че ставате смешни с тези си ваши съждения.

Link to comment
Share on other sites

Почетох почетох и не се стърпях да пиша. Бате винаги съм имал респект към мненията ти, но този път няма да се съглася с теб и овърман. Въпреки, че не гласувах за ГЕРБ искам да кажа, че ако трябва да се избира между ГЕРБ и Тройната е**лница, ще избера тази ниско според вас образована мутра. Много по-добре ще е да се живее при богата мутра, от колкото при ненаситни п****си.

Добре де, аз че не съм наясно какво става в момента в България е така, обаче не мога да проумея как така избора да е сведен само между харизматичната мутра ББ и онази тройка там каква беше? Други формации нямат правото да участват ли или какво? Не разбирам, обяснете ми. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

В България няма партия приета в редиците на Европейската Социлистическа такава ;) така, че май са си просто комунисти.

Ако правилно те разбирам не си прав защото БСП е в редиците на ПЕС(Партия на Европейските Социалисти) от както сме влезнали в ЕС.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Не знам защо, но хората защитаващи алианса БСП/ДПС, извънредно много ми приличат на мюсюлмани фундаменталисти - от най-крайните ! Нищо, никога, по никакъв, начин, за нищо на света, до края на света не може да им промени вярванията - насадени по един или по друг начин - и понеже мернах, че някой те укорява за правописа се присетих, че в 99% от случаите - тези крайни фундаменталисти са... неграмотни !!!

Сигурен съм, че ти не си краен фундаменталист, но приликата е поразителна !

Link to comment
Share on other sites

Относно идеите на социализма незная защо ги определяш като утопично след като целия свят разбра че суровият капитализъм освен до кризи до друго не води.
Трябваше с това да започнеш, да ни стане ясно за степента на промиване и да не те занимаваме с другите боклуци :rofl: :rofl: :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Държавата е във възход сравнение с предишните правителства и на фона на финансовата криза Икономиката ни е стабилна, а тва че народа е ограничен вече не е работа на правителството.

 

Така е - държавата е във ВЪЗХОД защото ти го казваш... тая финансова криза няма нищо общо и въпреки нея сме във възход... абе ти къде живееш? Да не би да е на луната или си пушил нещо преди това?

 

И предишната криза когато Беров пък обяви държавата за фалирала също нямаше нищо общо с БСП, просто този път не успяха да се осерат толкова много като предния.

 

А твърдението че народа е ограничен те съветвам да го изтриеш и да се извиниш публично за великата глупост която написа защото такова нещо казано от член на някоя партия дори да не е част от правителството или местното управление просто е недопустимо. Смяташ се за нещо НАД народа ли? Ти си от хората а "народа" е добитъка който следва да работи и да прави каквото "хората" му казват и да не знае много. Точно с такова мислене живяхме 45 години и някои от нас все още помнят какво беше.

 

Сериозно те съветвам не уронвай повече имиджа на партията (или по-скоро не показвай истинското лице на партийните функционери че ще спрат да гласуват бабите колкото и заблудени да са)

Link to comment
Share on other sites

Дам в ПЕС са, значи са Социалисти.Моя грешка :) извинявам се.

Еми комунисти си нямаме в този случай, айде да сформираме форумна партия на комунистите( това не е мръсна дума в основния си смисъл ) :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз че не съм наясно какво става в момента в България е така, обаче не мога да проумея как така избора да е сведен само между харизматичната мутра ББ и онази тройка там каква беше? Други формации нямат правото да участват ли или какво? Не разбирам, обяснете ми. :unsure:

Ако в това което написа не си вложил ирония то мога да обясня накратко:

ББ - сам разбра за него

Не заня защо БСП/ДПС/НДСВ се разглеждат на едно като са съвсем различни това че управляват заедно не значи нищо.

 

Другите избори са:

Атака- Волен Сидеров психично болният националист, който мисля че няма нужда от коментар

 

Синята Коалиция - Аз незная от кога сините могат да са в коалиция

 

И няколко по малки партии като Ред, законост и справедливост и ЛИДЕР, които възникнаха от нищото създадени от хора излезнали от някоя друга партия и прокламиращи своите разбирания за това колко зле са всички и как те са супер яки, ама хората нещо не ги харесват макар да показаха значителна активност, но не достатъчна на Евро изборите.

Link to comment
Share on other sites

Така е - държавата е във ВЪЗХОД защото ти го казваш... тая финансова криза няма нищо общо и въпреки нея сме във възход... абе ти къде живееш? Да не би да е на луната или си пушил нещо преди това?

 

И предишната криза когато Беров пък обяви държавата за фалирала също нямаше нищо общо с БСП, просто този път не успяха да се осерат толкова много като предния.

 

А твърдението че народа е ограничен те съветвам да го изтриеш и да се извиниш публично за великата глупост която написа защото такова нещо казано от член на някоя партия дори да не е част от правителството или местното управление просто е недопустимо. Смяташ се за нещо НАД народа ли? Ти си от хората а "народа" е добитъка който следва да работи и да прави каквото "хората" му казват и да не знае много. Точно с такова мислене живяхме 45 години и някои от нас все още помнят какво беше.

 

Сериозно те съветвам не уронвай повече имиджа на партията (или по-скоро не показвай истинското лице на партийните функционери че ще спрат да гласуват бабите колкото и заблудени да са)

Абе скрии се някъде ве много ясно че е ограничен.Е б**ти овцете чесно вика ми няма да гласувам щото така искам и след това се оплаква еми извинявай тези не минават.Манталите та ни е толкова в гъза че не е истина всеки гледа себе си и не ми викай аз как определям народа защото всеки един от вас се оплаква от това (например в отношението когато сме на зад волана).И как разбра че се определям за НАД народа, че не те разбрах от това че ми пука за народа и че искам да направя нещо един ден за да живеем в по хубава държава.Моля те не ме сравнявай казвам още веднъж с преобладаващият слой от политици аз също не ги искам като теб.

 

@Светлия.Къде видя да защитавам коалицията БСП/ДПС???Нещо не си ме разбрал мисля.

Link to comment
Share on other sites

20 000 привържаници на БСП в Пловдив?!? Толкова малко ли са пенсионерите в града ни?

Проблем с пенсионерите?Ок един ден и ти ще станеш тогава ще те питам какво мислиш.Обещавам следващият път да се избият всички пенсионери преди избори.

 

Аз вече лягам че ще се успя и няма да мога да събера пенсионерските гласове утре, но накрая да не стане така че като ни управляват ББ и Костов пак да се оплаквате и да плюете и когато младите хора с възможности не са на тяхно място, а се бяхтят за жълти стотинки, а аз съм сигурен че много от вас ако се хванат в ръце могат да променят нещата към по добре независимо от коя партия сме но това е въпрос на желние.Лека ви вечер и дано да вървим напред и нагоре от тук на татък независимо кой е на власт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...