Jump to content
BulForum.com

Има ли мъж САМО приятел на момиче?


Има ли мъж Само приятел на момиче?  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

По темата: към всяко момиче/жена с които съм имал или имам приятелски отношения, в един или друг момент съм имал повече от приятелски желания, но в повечето случаи са били моментни пориви.

 

Ето за това говорех. И няма такъв момент с "не ме привлича" освен ако наистина не е 100+ кила въпросната девойка.

 

Иначе разума обикновено надделява особено ако имаш сериозна връзка тогава е друго, но просто приятели да си останете - има рискове "ерЕтичните" мисли да надделеят в подходяща ситуация.

 

Та това ми беше мисълта да покажа на всички дето твърдят че няма и не им и минава през ума да погледнат "с друго око" на приятеля/приятелката дето са само приятели и нищо друго.

 

 

ПС: Нали знаете вица за онзи джентълмен който замръкнал в някакво село и почукал на някаква врата и хубаво девойче му отворило и го поканило но той се извинил че няма къде да отиде да спи и помолил да отиде да спи във хамбара, тя го поканила още 1 път и казала че има свободно легло но той казал че е джентълмен и отишъл да спи в хамбара. На сутринта като се събудил видял 10 кокошки и 3 петела да се разхождат отвън и попитал защо са 3 петлите. Отговора на девойчето бил - ааа той само 1 е петел, другите 2ма са джентълмени :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply
Ето за това говорех. И няма такъв момент с "не ме привлича" освен ако наистина не е 100+ кила въпросната девойка.

 

Иначе разума обикновено надделява особено ако имаш сериозна връзка тогава е друго, но просто приятели да си останете - има рискове "ерЕтичните" мисли да надделеят в подходяща ситуация.

 

Та това ми беше мисълта да покажа на всички дето твърдят че няма и не им и минава през ума да погледнат "с друго око" на приятеля/приятелката дето са само приятели и нищо друго.

ПС: Нали знаете вица за онзи джентълмен който замръкнал в някакво село и почукал на някаква врата и хубаво девойче му отворило и го поканило но той се извинил че няма къде да отиде да спи и помолил да отиде да спи във хамбара, тя го поканила още 1 път и казала че има свободно легло но той казал че е джентълмен и отишъл да спи в хамбара. На сутринта като се събудил видял 10 кокошки и 3 петела да се разхождат отвън и попитал защо са 3 петлите. Отговора на девойчето бил - ааа той само 1 е петел, другите 2ма са джентълмени :lol:

Хахаха.

Е, няма как да не се съглася с Дядомраз :D

Link to comment
Share on other sites

Една скорошна случка... едно момче киснеше постоянно след една приятелка. Питах я тя има ли нещо към него, тя твърдеше, че са само приятели. Накарах я да поговорят за отношенията си. Тя му сподели, че го чувства само като приятел и нищо повече... От тогава май не поддържат никакъв контакт.

 

 

 

 

Спрайт има нещо да ти каже... твоят най-добър приятел те желае :lol:

Link to comment
Share on other sites

А , мъжът приятел на хубава лесбийка мислиш , че няма някакви други помисли ли :devil

Link to comment
Share on other sites

Само приятели момче и момиче НЯМА!Рано или късно природата се обажда и си иска своето.А ако не се обади...просто момичето или момчето е грозно(или и двамата)...it's as simple as that :D

Link to comment
Share on other sites

обаче никой не може да ме убеди, че мъжете (или поне не всички) гледат на жените само като на сексуални обекти. Теорията на afx с женските и мъжките стълбички е много добра, но все пак не мисля, че важи за всеки.

Ако не се гледахме едни други като сексуални обекти... нямаше да правим секс... тоест нямаше да има деца... тоест е против всякакви природни закони самата мисъл че можеш да бъдеш "приятел" с някого :D по-скоро близки хора си разменят продукти и услуги... каквито са и законите на бизнеса :D

Теорията със стълбичките е желязна :P

 

Само приятели момче и момиче НЯМА!Рано или късно природата се обажда и си иска своето.А ако не се обади...просто момичето или момчето е грозно(или и двамата)...it's as simple as that :D

мхм :P въпреки това обаче грозните хора се напъват да правят грозни деца. :wtf: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само приятели момче и момиче НЯМА!Рано или късно природата се обажда и си иска своето.А ако не се обади...просто момичето или момчето е грозно(или и двамата)...it's as simple as that :D
На базата на какъв опит го изръси това? Защото аз говоря с факти, подкрепени от 11 годишното ми познанство с визираното момиче.

Дай ми опровергаващ пример. Щото от мъдростите ти излиза, че имаш по-дълготрайни наблюдения...

 

А за грозотата - нито аз съм грозен, нито тя. Други глупости?

Харе Кришна strikes again...
Link to comment
Share on other sites

Има няколко вариянта когато е възможно:

 

1. Имате си половинки на които държите повече и тъй и тъй се виждате я в работата я другаде но нищо повече като дори да има привличане всеки си има не едно ами 2 на ум...

2. Единия го е срам да си признае а другия не го харесва

3. Единия използва другия за нещо (примерно колежка в университета да ти дава лекции) после втория се отблагодарява някак и така

4. (изключително малко вероятно) Споделяте еднакви интереси и се събирате да гледате мачовете и да пиете бира докато гледате като в този случай другия се приема служебно че е от същия пол

 

Обаче ей така приятели без да са обвързани и 2мата не мисля че е възможно. Единия със сигурност има "задни мисли" в 99.999% от случаите ако ще и да не иска да си признае.

 

ПС: Пешо е изключение което потвърждава правилото :lol:

Link to comment
Share on other sites

ПС: Пешо е изключение което потвърждава правилото :lol:

Да и не само: споменава името на Кришна без повод :D и затова ще бъде наказан с още 11 години самозаблуда и подтискане на неща които Природата вече е повелила :P

Link to comment
Share on other sites

а би трябвало като верен последовател да знаеш, че точно кришна не наказва и не отмъщава никога, щото е от добрите, а си има други богове за тази цел.

 

а скорпа, толков асърдито защитава тезата си със собствения си пример, че сякаш съжалява за нещо пропуснато. мъничко поне? хич ли не го е яд че е такова положението? тези стройни разсъждения колко е хубаво да са само приятели са доста добре измазани, за да са моментно хрумване. такъв стабилен градеж обикновено е плод на дълга обработка, ошлайване и самоубеждаване. или пък не са, а антаресчето е гений и сътворява подобни структури от нищото за секунди.

мдааа. и има силни сърбежи по плешките.

Link to comment
Share on other sites

а би трябвало като верен последовател да знаеш, че точно кришна не наказва и не отмъщава никога, щото е от добрите, а си има други богове за тази цел.

Да но миналия месец Кришна освободи част от служителите си. Криза! :D

Link to comment
Share on other sites

Да но миналия месец Кришна освободи част от служителите си. Криза! :D
А доста от останалите са в неплатен отпуск.
Link to comment
Share on other sites

Гледам някои твърдят, че такова нещо като приятелство (даже и от един пол) без нищо друго съществувал - и аз така вярвах преди години, НО ще ви кажа - който го вярва значи не е живял достатъчно дълго и не е попадал в реални стресови ситуации...

 

Околната среда променя личността до неузнаваемост... Колко от вас са се затваряли в една стая(3 на 3 метра) с достъчно храна, псилогически стрес - ужасно много работа за повече от 10 дни без да кажат нито една дума на никой, Без интернет и Без телевизия. Пробвайте и вижте какъв е резултатът - имайте предвид, че околната среда в такъв случай сте си само вие и никой друг :)... след няколко такива периода, буквално си препикавате ценостната система :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Мой приятел ми прати статия, за съжаление изразяваща бруталната истина по отношение на несподелената любов .. Няма нищо по -болезнено от нея и неизбежният момент с "Гледам на теб само като на приятел" .. Една статия за всички, които са били, още са или са на път да станат "най -добрият приятел" ..

Ето я и статията:

Много те харесвам. Наистина. Ти си толкова мил и сладък, и изслушваш всичките ми проблеми, правиш ми комплименти. Но… ами наистина не мисля, че можем да станем гаджета. Ще е ужасно да позволим на секса да разруши страхотното ни приятелство, от което аз получавам всичко, от което се нуждая, а ти не получаваш нищо от това, което искаш. Не мислиш ли?

 

Знаех си, че ще ме разбереш. Ти винаги ме разбираш…

 

 

Автор: Кимбърли Пруит, публикувано в "The Onion"

 

Ние сме чудесни приятели, нали? Аз мога да ти споделя всичко, а ти знаеш, че винаги можеш да дойдеш при мен да ме слушаш как мрънкам и се оплаквам от работата си или колко грозна се чувствам тая сутрин. Ти не би искал да разрушиш такова приятелство, само за да ми бъдеш гадже и аз да те гледам с желание и копнеж в очите, нали? Разбира се, че не. Ако станем гаджета, това само ще усложни чудесната ми връзка с теб.

 

Просто… ти си ми най-добрият приятел и на мен би ми било много неприятно, ако това трябва да се промени само заради нещо, което ти отчаяно желаеш. Така де - вероятно може и да можем да излезем на няколко срещи, да се натискаме по пейките и така поне да оправдаем шестгодишния платоничен кошмар, в който ти живееш, но после какво? Как след това ще можем да сме пак приятели така, че аз отново да се възползвам от това, че ме харесваш, за да ти се обаждам винаги, когато имам нужда да си поприказвам с някого? Тази част от приятелството ни е толкова важна за мен.

 

Не. На нас ни е писано да бъдем много, много добри приятели и да да се виждаме само когато аз нямам гадже, но ми е нужно мъжко внимание, което да подхранва крехкото ми, но обсебващо его.

 

Всичко може да се промени, ако вкараме романтика в приятелството ни. Спомни си колко ужасна беше последната ми връзка - помниш ли как ти звънях в 3 сутринта да ти се оплаквам, че ТОЙ не отговаря на есемесите ми? Този, с когото се забих на прекрасното парти за рождения ми ден, което ти организира? С него правихме невероятно страстен секс всеки ден в продължение на четири месеца, а сега дори не си говорим. Боже, ще умра, ако такова нещо се случи между нас….

 

Освен това, можеш ли да си представиш да се видим голи? От толкова време те познавам, че ти си ми нещо като брат… с който на два пъти се целувах, като бях пияна и после никога не говорих с него за това. Ще е ужасно конфузно. И ако правим секс даже веднъж, после всеки път като идваш с мен да пазарувам, като ме изведеш да ядем сладолед или да ме разсееш след като съм имала напрегнат ден в работата, ти ще ме гледаш с оня поглед тип “виждал съм циците й“. Леле, не мога да се сетя за нищо по-неловко от това!

 

Така или иначе, на теб изобщо нямаше да ти хареса да съм ти гадже. Аз ще ти правя разни драми, ще имам нужда от много внимание и бавно ще осъзнавам колко те обичам. А и ако ти бях гадже, никога нямаше да мога да ти кажа за всичките тъпанари, с които ходя и да се преструвам, че не виждам колко ти е неприятно да слушаш за тях. Нека никога да не губим това - то е същината на нашето приятелство.

 

Но не унивай - ти си толкова забавен, умен и сладък, всяко момиче, освен аз, ще е истински щастлива да си й гадже. Ще намериш някоя, вярвай. И когато я намериш, аз внезапно ще почна да флиртувам с теб и да ти се натискам пред нея, за да може тя да ревнува и да не ти вярва, като й казваш, че сме само приятели. Обаче когато тя те зареже, ние отново няма да сме нищо повече.

 

Само най-добри приятели, завинаги.

Link to comment
Share on other sites

ХААХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХА ИЗБИ РИБАТА !!!

Link to comment
Share on other sites

Мммммдаааа, признавам - и аз съм бил в такава ситуация. Риба съм, к'во да се правя :)

 

Дето се викаше "риба да бях - с тиган щяха да ме ловят" :]

Link to comment
Share on other sites

Е то ако е за тва и аз съм бил , даже донякъде все още съм , ама така написано няма как да не те бутне от стола от смях :D

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми се е случвало до колкото си спомням. Или ако се е случвало, е било някаква слаба степен и даже не я помня.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...