Jump to content
BulForum.com

Има ли мъж САМО приятел на момиче?


Има ли мъж Само приятел на момиче?  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Ти си някаква нова звезда обаче :Д. А защо става така, че едно момиче може да премести едно момче от стълбичката за връзки на стълбичката за приятели, ама vice versa не става?

При мъжете всичко е толкова просто... просто всички са на една стълба и постепенно се качват/слизат, какво толкова? :P

Link to comment
Share on other sites

Тук нищим въпроса "Защо повечето жени не са като теб?" в такъв случай.

Link to comment
Share on other sites

А защо някой не изчисти и термина приятел?Щото аз мисля, че тука май се употребява по онзи "ала-бала" начин "един приятел това, един приятел онова", а всъщност за цял живот човек има не повече от 5-6 (даже е доста това) приятели, другото са познати.Пък ако е жена наистина ти е приятел...то между това и половинката ти (съпруга ама не искам да казвам и брак) ви дели просто лягането заедно.

Link to comment
Share on other sites

Приятел - това е човек, който винаги е готов да пие с теб. С приятелите можеш да се напиеш и да повръщаш цяла нощ. Приятел е този, който може често да взима колата на баща си и да плаща бензина, с който да обикаляте и да сте гъзари. Приятел е този, с който ще направите партия да се напушите. Приятел е този, който е от същия отбор, от който си и ти. 

Link to comment
Share on other sites

Приятел е този, който е от същия отбор, от който си и ти.

Ето защо "приятел" може да ти бъде само човек с пишка! :)

Link to comment
Share on other sites

Ето защо "приятел" може да ти бъде само човек с пишка! :)

 

Поради същата причина, поради която е обида да наречеш някой приятел "п♛тка" :)

Link to comment
Share on other sites

E то това е основополагащата разлика между мъжа и жената.

 

Мъжа е пу*ка с патка, жената е патка с пу*ка...

Link to comment
Share on other sites

Сексистко, но добро... :D

 

Аз сигурно по-назад в тая тема съм казал, че няма, но като се замисля, има мадами с които, естествено, още искам да си легна, но определено излизането с тях ми е адски приятно, макар да знам, че поне за момента, нищо не може да се получи.

 

P.S. Ебаси дългото изречение се получи, ама не виждах къде да го прекъсна... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз сигурно по-назад в тая тема съм казал, че няма, но като се замисля, има мадами с които, естествено, още искам да си легна,

 

но определено излизането с тях ми е адски приятно, макар да знам, че поне за момента, нищо не може да се получи.

 

P.S. Ебаси дългото изречение се получи, ама не виждах къде да го прекъсна... :)

 

Taka biva li ? :D

Link to comment
Share on other sites

Сексистко, но добро... :D

 

Аз сигурно по-назад в тая тема съм казал, че няма, но като се замисля, има мадами с които, естествено, още искам да си легна, но определено излизането с тях ми е адски приятно, макар да знам, че поне за момента, нищо не може да се получи.

 

P.S. Ебаси дългото изречение се получи, ама не виждах къде да го прекъсна... :)

 

Е тогава не се броиш :) И аз имам приятелки момичета, но + други отношения с тях, така че не влизам в категорията само приятел :) А и ти щом искаш да си легнеш с тях пак...

Link to comment
Share on other sites

А и ти щом искаш да си легнеш с тях пак...

Абе вие само в легнало положение ли го можете, та все гледате да си лягате... :lol:

 

А иначе това с приятелството става, но до време - ако има физическо харесване, рано или късно нещата се задълбочават. Ако говорим за чисто платоническа "любов", най-вероятно отсрещният изобщо не те вълнува физически...наистина познавам не много привлекателни момичета, с които обаче е доста приятно да си общуваш на духовно ниво. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен ако питате зависи изцяло от тва до колко са израстнали и двамата души и дали коча може да си държи патката в гащите и като цяло да общува с момиче без да си мисли как да и влезне в гащите. Същото важи и за мацката :P Та така, ако типчетата са достигнали тва ниво на менталното си развитите при което могат да общуват с човек от другия пол без да имат задни помисли, няма нищо което да попречи да са супер добри приятели :rolleyes: За мен си бих казал, че от най-близките ми хора, повечето са момичета :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ако питате зависи изцяло от тва до колко са израстнали и двамата души и дали коча може да си държи патката в гащите и като цяло да общува с момиче без да си мисли как да и влезне в гащите. Същото важи и за мацката :P Та така, ако типчетата са достигнали тва ниво на менталното си развитите при което могат да общуват с човек от другия пол без да имат задни помисли, няма нищо което да попречи да са супер добри приятели :rolleyes: За мен си бих казал, че от най-близките ми хора, повечето са момичета :)

 

bulforum иска да ти каже нещо: Най-близките ти приятелки те желаят :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

bulforum иска да ти каже нещо: Най-близките ти приятелки те желаят :lol: :lol: :lol:

ХАхАхХАхХАх на опашка моля, тряаа да има ред и в тая работа :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...