Jump to content
BulForum.com

Има ли мъж САМО приятел на момиче?


Има ли мъж Само приятел на момиче?  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Правили баш пък животински секс, какви животни имитирахте?

:lol:

Ако си я бутал по леглото само в това няма нищо животинско.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Мисля че всемирното кочовско мнение, което ще се излее по въпроса ти няма да е много меродвано :D

 

И Мъ Хъ О, ако жената може гледа на мъжа като на бройка изобщо, никога няма да е способна на душевните движения, които са нужни, за да го отстъпи на приятелка.

 

[Edit] Ба мааму, Стенли, сега трябва и да се хапем ли? :D Най-лошата тапа на хвалба за ЖИВОТИНСКИ СЕКС е: "Животински? Като лъвовете - за 5 секунди?" :lol: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих отстъпил "бройка" на приятел , като му се ебе ма не може да си намери си има курви , отива и си плаща, надървен к*р съвест няма , плювнал ли съм и на гърба е невъзможно да е пласимра на някой друг. Ако примерно сме си имали вече нещо и не ми се иска бих ама иначе НИКОГА ! Аз съм егоист!

Link to comment
Share on other sites

Не бе човек, аз не говорех просто за секса.Говорим, че го гледаш, че прави само еднократни връзки и платени :D пък викаш да му пратиш нещо за по-сериозно да речем.

Link to comment
Share on other sites

Правили баш пък животински секс, какви животни имитирахте?

:lol:

Ако си я бутал по леглото само в това няма нищо животинско.

 

 

Х–А–ХАА–ХААА

Каза човека с манията по върколаците ..... :lol:

 

:cry

 

 

Ако ти обясня в подробности какво точно ми е разбирането за животиснки секс сигурно завинаги ще се отвратиш от жените и ще чакаш нещастен да дойде твоята избранница "върколак" под лъчите на пълнолунието и викаща те с вой :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всемирното кочовско мнение, което ще се излее по въпроса ти няма да е много меродвано :D

 

И Мъ Хъ О, ако жената може гледа на мъжа като на бройка изобщо, никога няма да е способна на душевните движения, които са нужни, за да го отстъпи на приятелка.

 

[Edit] Ба мааму, Стенли, сега трябва и да се хапем ли? :D Най-лошата тапа на хвалба за ЖИВОТИНСКИ СЕКС е: "Животински? Като лъвовете - за 5 секунди?" :lol: [/Edit]

Недей така "като лъвовете", има такова детско предаване по БНТ или имаше.

Абе да е хапе, ти луд ли си?

Хващаш е с тея две ръце дето ги имаш и докато не почне да къса чершафите с ръце няма нищо животинско.

Ако след това стаята прилича на улична сергия след торнадо, значи си се справил.

:D

Х–А–ХАА–ХААА

Каза човека с манията по върколаците ..... :lol:

 

:cry

Ако ти обясня в подробности какво точно ми е разбирането за животиснки секс сигурно завинаги ще се отвратиш от жените и ще чакаш нещастен да дойде твоята избранница "върколак" под лъчите на пълнолунието и викаща те с вой :lol:

По-добре не влизай в подробности, защото ще взема да стана монах и ще се откажа от такива зверства.

Явно имаш доста мръсни мисли като става въпрос за секс, няма лошо в това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Хващаш е с тея две ръце дето ги имаш и докато не почне да къса чершафите с ръце няма нищо животинско.

Ако след това стаята прилича на улична сергия след торнадо, значи си се справил.

 

 

 

ти пък от къде знаеш :lol:

А ако си с една ръка кво праим ?

Падаме на една страна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Аз съм си нормален за щастие , с 2 ръце и с 2 крака и половина , третия не е напълно развит.... прилича леко на ... абе виждал ли си на малко циганче как му се клатят краката като се вози на каруца.... е нещо такова :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми то като имаш нокти, чаршафите много лесно сдават багажа :D

Аз като ги пера с "Рекс" (за здравина на тъканите) не сдават багажа лесно.

И за хапането, винаги има нещо, обаче според мен той имаше предвид "хапане", а не просто да е ръвкаш.

Излагация е когато ти се схване а ръка, а крак и работата се сецне.

Иначе много спам се навъди.

П.П. ЕЕЕеее, злобиле, отепа ме с тва сравнение.

Сега, ако си с една ръка, изпровизираш, аз съм с две и ги използвам на маххх.

Какво повече да кажа.

:)

Link to comment
Share on other sites

Човеко, аз ти казвам, че горния слой на епидермиса ми беше нарушен :) до кръв захапа :) ( хубу, че беше на ръката не "не където трябва" ).

 

Обаче усещам как почнахме на друго да я обръщаме тая тема...

 

Та приятелство е възможно според мен между мъж и жена стига мъжа да е разрешил момента с минаването( да не му дреме или хептен да не му е идвало на ум ).

Link to comment
Share on other sites

Мене една ми каза че съм прасе ..... явно съм бая потентен....

Ама всъщност тя го каза в комбинация пиян като прасе така че май не се брои :(

Link to comment
Share on other sites

Човек, Мразе, сега вече ме плашиш, недей по този начин.

Иначе виж как го правят кучетата/вълците, да ти кажа не искам да съм вълк.

Питал съм ветеринари, отговора беше, че болката била като да разкъсаш мускулни влакна при мъжкия.

Е да им имам и животинският секс.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Не, това ясно, питам по принцип, за прасешките оргазми, сърчицето колко ще издържи на това темпо, ако е човешко? Прасетата едва ли правят секс през ден :D

Link to comment
Share on other sites

За мускулните влакна...не знаеш колко си прав да не искаш такава болка да изпиташ ;) дано никой от вас не го сполита такава травма.

Link to comment
Share on other sites

Човек, Мразе, сега вече ме плашиш, недей по този начин.

Иначе виж как го правят кучетата/вълците, да ти кажа не искам да съм вълк.Питал съм ветеринари, отговора беше, че болката била като да разкъшаш мускулни влакна при мъжкия.

Е да им имам и животинският секс.

:blink:

 

 

:blink: :blink: :blink: :cry :cry :cry :wacko: :wacko:

 

ЛЕЛЕ МАЙКО НЯМАМ ДУМИ .....

 

в горното ми се съдържат всичките думи които ми дойдоха в главата след като го прочетох това....

по принцип можеш да пробваш да попиташ някой сексолог какво е да правиш реален секс , с човек , с кучета и върколаци май спадаш към една друга категория която има нужда от освидетелстване...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Те и жените разправят като им чупели джама изпитвали няква болка ма само за към 10тина минути от там почвали да се лакомят за още :lol:

 

Е ся ше пробвам да си скъсам някво мускулно влакно за да имам реална представа кво е усещането да правиш секс като куче или вълк ......... :punk

Винаги ме е мъчела тая мисъл дейба

Link to comment
Share on other sites

Просто защото се интересувам от кучетата, преди имах куче, тръгнаха да си вършат работата с женското, обаче мъжкото почна да "квичи" нещо та аз на другия ден попитах ветеринаря за какво се получава така.

:)

Link to comment
Share on other sites

И аз веднъж като е*ах една взе да скимучи нещо та се стреснах и спрях помислих че съм и затиснал крака дейба пък тя някво такова оргазъм била получила та мау шанс да го еа ........

Link to comment
Share on other sites

Пич, недей се обяснява.Само вкарваш филми.Не си жена, та да се обясняваш все едно си сгафил.

 

Ся...да подбараме пак...ти що си ги гледал?Воайорче ли си падаш?

Link to comment
Share on other sites

И аз веднъж като е*ах една взе да скимучи нещо та се стреснах и спрях помислих че съм и затиснал крака дейба пък тя някво такова оргазъм била получила та мау шанс да го еа ........

 

 

Обаче сега вече съм подготвен , а стане нещо такова пак необяснимо и паранорлано веднага отварям лаптопа и почваме да търсим у гуглето кво сме направили..... :lol:

 

 

Ся...да подбараме пак...ти що си ги гледал?Воайорче ли си падаш?

 

 

как смееш да говориш така на форумният супер герой , един върколак никога не воайорства ..... той дебне за своята плячка...... :lol:

бий си 2 шамара зад врата и си кажи 10 пъти на глас повече няма да се подигравам на хора с паранормални способности :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз веднъж като е*ах една взе да скимучи нещо та се стреснах и спрях помислих че съм и затиснал крака дейба пък тя някво такова оргазъм била получила та мау шанс да го еа ........

Хахахахаахах, оле, не, неее, ще се съдера от смях.

Иначе виж Дискавъри за какво става въпрос.

:D

Пич, недей се обяснява.Само вкарваш филми.Не си жена, та да се обясняваш все едно си сгафил.

 

Ся...да подбараме пак...ти що си ги гледал?Воайорче ли си падаш?

Ако имаш куче и искаш да ти роди кученца, трябва да ги наглеждаш какво правят, за да не се схапят и после да има ходене при ветеринар да ти превързва врат на куче.

Щото при тях агресия в секса си е нормално, ако погледнеш клипчето по-горе ще разбереш.

:)

Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип в началото като го написа ти тръгнах само на бъзик ,ама с всеки следващ пост доказваш че нещо определено ти лопа.....както се изразяват с северна българия .... буташ мАсло......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...