Jump to content
BulForum.com

Има ли мъж САМО приятел на момиче?


Има ли мъж Само приятел на момиче?  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ходил съм вече, стига ми толкова.

След огромен стрес и излагане на тялото на много високи количества адреналин, се получава нещо странно, при всякакво настроение тялото отделя повече адреналин от колкото е нужно/нормално, това се случва за да се подготви тялото ти за дадената ситуация.

Помага само стоенето буден, за да ми се приспи и да се успокоя... това ми е диагнозата.

На няколко човека съм разказал какво ми се е случило, е стига толкова.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Има само приятели от мъжки пол на момичетата, убедена съм :D

Link to comment
Share on other sites

Има само приятели от мъжки пол на момичетата, убедена съм :D

Даа..., и един мармот завива шоколада в станиол, нали?

Link to comment
Share on other sites

Пф. Откъде намирате толкова време за толкова големи глупости.

 

За имането - има. Въпросът е, че май още не сте си изяснили какво точно означава 'приятелство'.

 

Edit: Брех. Впечатлена съм.

Link to comment
Share on other sites

Приятелство е да има към кого да се обадиш като ти потрябва нещо.Като тука е разликата между бакалията и приятелят е,че се намесват "чувства" и "емоций" притрябва ли ти нещо свързано с тези две /и не само/ странни състояния на мислещият мозък то можеш да ги получиш единствено от приятел.

 

Аз имам две женски истински приятелки(колко странно звучи само) с който мога да водя разговор какато с мъж /включително и на тема п***и/.

 

По склонен съм да не се съглася,че има "Най-добър" приятел или "по-добър" приятел.За мен или е приятел или не е - по-добър / най-добър таратанци...

 

Ограничено е да се твърди.че няма "такова животно" само защото не си го срещал!

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Има що да няма ? Аз имам две женски истински приятелки...колко патетично звучи само...

 

Ихааа......3-ка значи, за завиждане си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Питал съм ветеринари, отговора беше, че болката била като да разкъсаш мускулни влакна при мъжкия.

Е да им имам и животинският секс. :blink:

Хубаво е, че говориш с джипито си на тема секс. Но кажи ми - той как е разбрал?!
Ех, младежи и младежки...бая хляб трябва да изядете...
Еле, хубаво, че е батко ни да ни каже. За къде сме иначе...

Боже, прибери си, моля те, вересиите... Или ги прати поне 'сичките във СКАТ...

Ограничено е да се твърди.че няма "такова животно" само защото не си го срещал!
Цялата тема - в едно изречение.

 

***

 

И ЗА БОГА - НЯКОЙ ДА УБИЕ ЗЛОБИЛ! НЕ МОГА, ИСКАМ РЕЗЕРВЕН КОРЕМ!!

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

напълно подкрепям!

Аха, познавам един човек като него, по-точно бившият на сестра ми, бих казал даже че злобила изостава.

Сега по темата, то и в обратният смисъл пак не се получава.

Едно момиче смятам че не може да харесва момче само като приятел.

Момчето не може да харесва едно момиче и да са просто приятели, освен ако няма някаква дистанция между тях или нещо което да възпрепятства появата на други чувства.

:)

Link to comment
Share on other sites

Момчето не може да харесва едно момиче и да са просто приятели, освен ако няма някаква дистанция между тях или нещо което да възпрепятства появата на други чувства.

:)

 

Нещото може да е просто уважение,което пък е само един от ключовете отключващи идеята за едно добро приятелство.

Link to comment
Share on other sites

Нещото може да е просто уважение,което пък е само един от ключовете отключващи идеята за едно добро приятелство.

опааа! какво искаш да кажеш? Мъж щом иска да :censored2: (осъществи съвместни дейности със силно сексуален характер) с някоя жена, значи не я уважава?

и това го казва човека с неограниченото мислене....

 

За верността на твоя пример трябва да разчитаме само на твоята честност и откровеност. Ограничено ли е да се твърди, че щом ти си им САМО приятел, то това е така, без да се взима под внимание и мнението на другите участници във връзката? само питам.

Link to comment
Share on other sites

Не съм чел темата от - до, ама не съм видял някаде из мойте скромни два поста да съм засегнал темата за каквито и да е било съвместни дейности със силно сексуален характер (съкратено СДСССХ) за това и не мисля изобщо да коментирам такива.

 

А може ли да МИ се вярва ако кажа, че и другите участници в връзката споделят моето мнение ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Според мен лично има. Аз имам приятелки към който нямам влечение, или нещо от този сорт.

Като имам в предвид че всияки те са симпатяги или красиви (това според човек). Просто се познаваме много време, споделяме си излизаме си и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Естествено, че има! Като се замисля - най-близките ми приятели са момчета - едва ли всички са влюбени в мен...

Плюс това, колкото и да ми е тъжно да го призная, мъжете са много по-добри приятели от жените поради много причини.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има! Като се замисля - най-близките ми приятели са момчета - едва ли всички са влюбени в мен...

Плюс това, колкото и да ми е тъжно да го призная, мъжете са много по-добри приятели от жените поради много причини.

Има мъж само приятел на момиче, но в определен период от време момичето не може да не е изпитвало нещо към момчето. Пък ако още имат чувства си намират някой който изглежда като теб - височина, телосложение, цвят очи и подобни. Тук няма смисъл да се споменават приятелства по изгода и подобни, защото явно не това е целта на темата.

Link to comment
Share on other sites

Ами логично все пак.Ако не е имало привличане( сексуално ) в някакъв момент от коя да е страна, то значи намираш въпросния човек за непривлекателен.

Link to comment
Share on other sites

За всички твърдящи че няма никакво привличане и прочее предлагам да пробват следния тест (ако им стиска):

 

Остават само 2ма (предполагаемо момче и момиче между които няма привличане) някъде насаме и изпиват по 2-3 чаши вино (колкото да паднат задръжките) после ако не сте се изчукали елате ми се обадете.

Link to comment
Share on other sites

За всички твърдящи че няма никакво привличане и прочее предлагам да пробват следния тест (ако им стиска):

 

Остават само 2ма (предполагаемо момче и момиче между които няма привличане) някъде насаме и изпиват по 2-3 чаши вино (колкото да паднат задръжките) после ако не сте се изчукали елате ми се обадете.

Обаждам се!

Докато въпросното момиче беше студентка в УАСГ многократно съм й ходил на гости в кретенски град, като съм спал у тях, неведнъж съм пренощувал в квартирата й, а веднъж се случи точно описаното от теб - половин бутилка вино, след което сме спали в едно легло, без да се случи нищо.

 

Ценя приятелите си и държа на тях.

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз се обаждам - с един приятел сме пили и няколко пъти е спал у нас, когато съм била сама, но не съм се замисляла да правя каквото и да било.

Сигурно не винаги се получава мъж да е само приятел (защото от 2 години с най-добрия ми приятел сме повече от такива), обаче никой не може да ме убеди, че мъжете (или поне не всички) гледат на жените само като на сексуални обекти. Теорията на afx с женските и мъжките стълбички е много добра, но все пак не мисля, че важи за всеки.

Link to comment
Share on other sites

Обаждам се!

Докато въпросното момиче беше студентка в УАСГ многократно съм й ходил на гости в кретенски град, като съм спал у тях, неведнъж съм пренощувал в квартирата й, а веднъж се случи точно описаното от теб - половин бутилка вино, след което сме спали в едно легло, без да се случи нищо.

 

Ценя приятелите си и държа на тях.

 

:lol: слабичко е било виното...

Link to comment
Share on other sites

Антарес, к`ви са тея вина мина, че даже не е била и цяла бутилката. Трябваше да вземеш от дядомраз къти сарк-а или кардю-то (и без това не са му харесали) и тогава ще си говорим... :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: слабичко е било виното...
О, ама да бе, разбира се! Първо ще се окаже, че виното е било слабо. После - че е било малко. След това - не съм й сипал нищо във виното. После, че не сме били чисто голи в леглото. Може би не съм я стимулирал достатъчно. И като затапя всичко това, сигурно ще се прибегне до изтърканото "ама какъв мъж си ти бе".

Разбира се, от девет извора вода ще докараш, само и само да не ти мине през главата богохулственото сквернословие, че може би не винаги си прав... И че не всички хора са направени по Твой образ и подобие...

Link to comment
Share on other sites

:lol: слабичко е било виното...
Или прекалено силно.

 

И като затапя всичко това, сигурно ще се прибегне до изтърканото "ама какъв мъж си ти бе".
Цъ, напълно достатъчно е с това да се почне.

 

 

По темата: към всяко момиче/жена с които съм имал или имам приятелски отношения, в един или друг момент съм имал повече от приятелски желания, но в повечето случаи са били моментни пориви.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...