Jump to content
BulForum.com

Автомобилни новини


Светлия

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Да ве, и за тва mx5 никой не купуваше и новата и тя не е една от най-чаканите коли.

Айде да не си говорим глупости. Пред това ще избера произволна е30-ка с мотор от 2.5 нагоре.

 

IMG_20150401_073658.jpg

gif upload

 

Дори тоая бангия дето взех на скоро я предпочитам пред онова 0.6

Link to comment
Share on other sites

Дори да я искаме няма да се вредим, това е лимитирана серия от 660 бройки, какъвто е и мотора и модела на колата - 660cc/модел

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ей това е да си мафиот....Енцо, Вейрон, Ферари Калифорния, Ферари 599 ГТБ....и за десерт RR Phantom с 800 000 паунда в багажника. :Facepalm:
 

Великобритания разпродава колите на избягал мафиот

В рамките на операцията тогава са били конфискувани три от къщите на Сурин в Лондон, две в графство Кент и средствата в множество банкови сметки.

 
4b80640d32920653f1600387a20f0d9e_big.jpg
 
b7cb43ebf09fe778f05114ced24463b1.jpg

 

baf517b09436fbfa5c39e7ceacbff42b.jpg

 

6a2586d1fb078a1952ff3c4e1a51a8d9.jpg

 

aa83f4a06080b9e3df8952661a444a8d.jpg

 

 

 

d103173447a3e19f77ea3b20dcae8cd6.jpg

 

7c844ce800113f68b0274135a1fbbf2d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тея сигурно са карали с 70-80 през цялото време! А пък 1.6 HDI на Пежо е всичко друго, но не и икономичен двигател.

Link to comment
Share on other sites

Мм да 1.6 дизел-а ще се окаже доста добър :D http://fakti.bg/avto/148933-honda-postavi-svetoven-rekord-po-ikonomichnost

Карах известно време една чисто новичка служебна фиеста 1.4tdci две врати постна като базова румънска дачия...Та тая количка на кротичко каране гореше 3,5 литра нафта....Пълен резервоар-1150-1200 км...Като знам Японците как правят мотори и точно Хонда(най-големия производител на двигатели в света) тоя разход е напълно постижим...

Link to comment
Share on other sites

Който търси икономичност да си купува смарт

Що пък Смарт точно, не може ли Тесла? Хем е далеч по-икономична от въпросния движещ се фотьойл на 4 колела. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що пък Смарт точно, не може ли Тесла? Хем е далеч по-икономична от въпросния движещ се фотьойл на 4 колела. :lol:

Е ти пък Тесла, не може ли Porche 918 Spyder и той гори към 3 литра комбиниран, че има и изцяло електрически режим  :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що пък Смарт точно, не може ли Тесла?

Е ти пък Тесла, не може ли Porche 918 Spyder ...

 

Не може, щото Смарта струва колкото 4-те гуми на Теслата или колкото предния капак на Поршето, пък и може да си го паркираш перпендикулярно на пътя без да пречи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що пък Смарт точно, не може ли Тесла? Хем е далеч по-икономична от въпросния движещ се фотьойл на 4 колела. :lol:

Кви пари е тоя тролей при вас. Тука 6 ли, 9 ли хилядарки връщат ако купиш тролей. Мен това не ме блазни. Трябва да измислят нещо за истинските коли д ги еВа
Link to comment
Share on other sites

Трябва да измислят нещо за истинските коли д ги еВа

 

Измислили са - подаряват Смарт за жената като бонус. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кви пари е тоя тролей при вас. Тука 6 ли, 9 ли хилядарки връщат ако купиш тролей. Мен това не ме блазни. Трябва да измислят нещо за истинските коли д ги еВа

При вас са по-надалавера. Някъде към $77 хилки вървят при нас, като провинцията ти връща $5 заради това, че е тролей. Онзи ден влизах в една, оставена за демонстрация в мола. Доста си е луксозна вътре с много пространство и футуристично табло с огромен екран, но за тия пари на този етап и аз бих си взел нещо друго, една X5-ца xDrive35d напомпана с екстри ще ми легне с няколко хилки по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като стана дума за тролеи, ето един много подходящ за Чефо. :grin:

 

 

0520691001437656045_486222_600x458_actua
 

 

Студенти от университета в Щутгард постигнаха нов световен рекорд за ускорение от 0 до 100 км/ч.

Участниците в проекта Green Team Formula Student успяха да спринтират до 100 км/ч за 1,779 секунди, подобрявайки предишното най-добро постижение с 0,006 сек.

Невероятният резултат е постигнат от този едноместен електрически болид, чиято мощност е само 136 к.с. Задвижващи обаче са и четирите колела.

Болидът разчита на четири електромотора и 6,62-киловатов пакет батерии.

Забележителното е, че возилото тежи само 160 кг, като съотношението мощност-маса е 1,6 кг/kW.

Само за сравнение, Bugatti Veyron Super Sport разчита на съотношение мощност-маса от 2,08 кг/kW, докато Porsche 918 Spyder – 2,5 кг/kW.

Link to comment
Share on other sites

Абе знае ли човек.... Принципно от Щутгарт бая АВТОМОБИЛИ (не реплики на Мазда) са се появили.... Естествено обаче форОмните собственици на гробници гледат отвисоко и се подиграват... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми какво е? Шосеен автомобил ли е или е някав скапан прототип и ми го сравняват с шосейни МПС-та... за къв ЧЕП тва е новина!? Ок, ако беше спряла статията до " спринтират до 100 км/ч за 1,779 секунди, подобрявайки предишното най-добро постижение с 0,006 сек." ок ... ама след тва е пълна тъпотия.

 

А кво излизало от щутгарт ... кво пък ни интересува тва все едно тия от университета са под шапката на някой от концерните от Щутгард?! Няма нужда и тука да четем разни псевдо превземки с аплом съобщени "НОВИНИ". 

 

Link to comment
Share on other sites

Казва се ЩутгарТ. ТТТТТТТТТТТ

 

И оттам са тръгнали едни неща с марка МЕРЦЕДЕС БЕНЦ... Вероятно по подобен начин.... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...