Jump to content
BulForum.com

СТАВАЙТЕ, РОБОВЕ!


trifo

Recommended Posts

Дам, както едни полицаи до мен коментариха... "Ако не си изкараш агресията сега, кога друг път ще имаш възможност?" Разликата в агресията е само кой от коя страна седи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Еми 300 човека лесно се бият, я ела набий 10к? Ако не си чел по-назад гримжаура говореше за молотов. Какво ще направят, ще си вземат пожарникарски костюми. Хаха, смешен си паляк. До колкото разбрах има и ранени полицаи от камъни, бил е с каска разбрах. Какво ще правят срещу павета, големи камъни. Ще се пазят ли. Много голям палячо си морски, ходи си карай кораба и мълчи, паляк.

Link to comment
Share on other sites

Еми 300 човека лесно се бият, я ела набий 10к? Ако не си чел по-назад гримжаура говореше за молотов. Какво ще направят, ще си вземат пожарникарски костюми. Хаха, смешен си паляк.

Да.Те като бяка 1000 човека си седяха мирно ченгетата,като разделиха протестиращите на групи,полицаите почнаха тогава да налагат.Щото са толкова и смели,ама тва е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Плюс това не хуловете са предизвикали полицаите. Полицаите и жандармерията са атакували след нареждане от кмета. Това доказва за достойнството им де все пак. След толкова обиди, огради и снежни топки от страна на ултрасите са устояли да не ги бият. Ся гледам в момента клипчето на бтв. Пусната е бомбена заплаха от администратор на сайт, според вас това звучи ли като нещо, на което да не се засмееш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Демоне, сладур...

Да не ме срещаш на живо се моли :wub:

 

Мислиш си, че ще хвърлиш "Молотов" и ще настане касапница :lol:

Гледай да ти не гръмне в лапичките!

Ти имаш ли си представа, кво е да гледаш човек, който умира в очите? Да му събираш мозъка и червата с шепи? Щото аз съм спасил няколко нещастника през краткия ми живот. Интересно ти кво си направил, освен да пиеш бира по парковете? Що говориш без да мислиш бе момче?

 

Всеки може да отнеме живот! (друг е въпроса как ще живееш ти след това) Опитай да създадеш и опазиш такъв. Заради такива дебилчета, като теб, пиша рядко в този ... иначе свестен форум!

Link to comment
Share on other sites

Еми 300 човека лесно се бият, я ела набий 10к? Ако не си чел по-назад гримжаура говореше за молотов. Какво ще направят, ще си вземат пожарникарски костюми. Хаха, смешен си паляк. До колкото разбрах има и ранени полицаи от камъни, бил е с каска разбрах. Какво ще правят срещу павета, големи камъни. Ще се пазят ли. Много голям палячо си морски, ходи си карай кораба и мълчи, паляк.

 

Малко оффтопик:

Момче, жалък си, глупав, неграмотен, и сигурно мачовете са ти единственото културно мероприятие. Такива като теб не трябва да говорят за политика, а да пият евтина бира, докато бичи чалгията. Капиш? Тоя молотов искам да видя как леке като теб ще отиде да го хвърли на полицаите. Ама така, че да те видят, а не по страхливия, анонимен маниер, по който малките келеши правят големите бели. А като те арестуват, да те вкарат при Хасана в Пловдивския, та за 3 месеца така да ти развинти аналното отверстие, че да не си и помислиш повече да се правиш на по-отворен, отколкото ти понася...

 

Съжалявам, ама не се сдържах. Келеш, който се чувства горд, че бил "хул", "ултрас" и замерял куките с павета, направо не знам за къде е...

 

Аз Морския не го познавам, ама съм сигурен, че ако само те стисне лекичко и ще почнеш да ревеш и да обясняваш, че друго си имал предвид. Дейба и интернет побойниците. Време е някой да изхвърли боклука!

Link to comment
Share on other sites

Много филми гледаш, събирал черва и мозъци, сигурно след това си отмъстил за него, като си убил няколко вампира, но няма смисъл да флудим темата с излишни спорове, а да говорим по нея. Вижда се, че не отговаряш на въпроса ми. И не си много умен, щом не проумяваш, че не говорих пряко за себе си. Аз нямам смелостта да взема човешки живот, прав си, но не аз ходя на протеста, сещаш ли се. Има такива, на които не им пука, че са убили жандармерист, който примерно е пребил сина или внука им, или сестра/майка му. Като цяло мисълта ми е, че държавата не може да победи гражданите, поне с палки и щитове.

@асасина, ти не четеш ли назад в темата, бе. Нещо сте ослепели, май а?

Link to comment
Share on other sites

Понеже гледам, че се поразгорещихте искам да припомня овреме:

 

Спазвайте възпитание и благоприличие. Тези, които ги имат знаят как, останалите да си припомнят Правилата. Визирам особено момъка EvilDemon, който пръв сгафи с просташки определения и е на крачка от наказание.

 

----

 

Морски, за тая приказка имаш едно яко наточване на бира от моята машина. Наско като ми гостува пак елате заедно.

Link to comment
Share on other sites

А защо не се извадят клиповете на хулиганите,които предизвикват полицията?Като те имат виждания за полицията през тяхната пропаднала,алкохолизирана,промита,дрогирана,комплексарска фено-футболна призма? :excl:

Да,и полицята не е китка,която трябваше да ги отцепи много по-рано...

Ясно се вижда как тия индивиди с жестове приканват полицията "Ела ми,ела ми" и псувайки "Майка ти де*ба".Тва трябва да си много малумен да го правиш при положение,че срещу теб има хиляди полицаи,с щитове,каски и една педя броня по тях.Ми нали като ти дойде ще ти отвори главата с един удар.И сега разни майки по Милен Цветков се жалват,че децата им са бити,да хулиганите винаги са невинни и винаги са бити.Само,че тия майки да изгледат репортажите от вчера и от днес,да се види кви ги вършеха техните синчета и тогава да говорат...

Link to comment
Share on other sites

Много филми гледаш, събирал черва и мозъци, сигурно след това си отмъстил за него, като си убил няколко вампира, но няма смисъл да флудим темата с излишни спорове, а да говорим по нея. Вижда се, че не отговаряш на въпроса ми. И не си много умен, щом не проумяваш, че не говорих пряко за себе си. Аз нямам смелостта да взема човешки живот, прав си, но не аз ходя на протеста, сещаш ли се. Има такива, на които не им пука, че са убили жандармерист, който примерно е пребил сина или внука им, или сестра/майка му. Като цяло мисълта ми е, че държавата не може да победи гражданите, поне с палки и щитове.

 

Бях 15 годишен, точно се върнах от Русия. Катастрофа на ключово кръстовище в Бургас. Всички в паника, а аз събирам кървава помия и си мисля, че помагам, докато дойде линейката. Човека не го познавам. Разбрах само че е оживял, благодарение навременната намеса на случаен гражданин. До тук с филмите! ОК?

За едно си прав - адски съм глупав!

Никой, никого, никъде няма да убива. Или забравяте за случката в Студентски град, в началото на декември. Много е лесно да си ЛОШ! Тежко и трудно е да си добър, да пазиш и да помагаш. Жандармерията не е държавата! Жандармерията е РЕДЪТ!

Що се отнася до Гримьора и молотовите му - за добро или за лошо, приятел ми е от има-няма 7 години. В момента хърка благозвучно зад гърба ми. И ако има някой в тоя форум, който знае какво е "Молотов" и къде трябва да се хвърли - той е човека. Така че предлагам всички да спрат да разтягат локуми и да свалят правителства, а да си оползотворят мозъците прогресивно!

 

Морски, за тая приказка имаш едно яко наточване на бира от моята машина. Наско като ми гостува пак елате заедно.

Щом спомена вълшебната напитка :)

 

обаче по някое време се появява някоя "мечка"

Ем аз заради мечките си смених аватара. Иначе не се афектирам, дори ми е забавно :D

Link to comment
Share on other sites

В момента хърка благозвучно зад гърба ми....

Как бе...нали каза, че е умрял....то човек да не се зарадва малко... :devil :bgrin:

 

Като оставим настрана черния хумор, случаят с протеста много напомня отношенията в нашия форум....до един момент всичко е ОК, обаче по някое време се появява някоя "мечка", дето започва да провокира с обиди някого (или както нашата банната вече 'мечка' - всички), след което логично отсрещната страна се афектира и тя започва по същия начин...като в целия този спор още по-логично пострадват и някои невинни, имали "щастието" да се набутат между шамарите....така го виждам аз... :inqn

 

П.П. Разбира се там положението не е толкова опростено както тук, а са намесени доста политически и криминални интереси...

Link to comment
Share on other sites

...Гледай да ти не гръмне в лапичките!....
Ааааа, ша ма прощаваш, ама Молотов не гърми, той гори! :) Аз съм си правил :devil

А относно "ултраса": Господин, ултрас :laughing: :laughing: :laughing: , когато прецениш, че е дошло времето да хвърляш Молотов по полицията, ще дойдат ония сърдитите с БТР-ите и сълзотворния газ и така бързо ще ти избият идеята от главата да се правиш на Баски сепаратист, че краката ти няма да смогнат. Щото ей тея като теб бяха много смели, когато полицаите си седяха и нищо не правеха, ама като заудряха по щитовете - първи избягаха! Аз също ходя по мачове и такива смешници ги виждам постоянно, мани ами и познавам някои от тях - докато са в агитката са много силни(Ушев пееерас, Ушев не знам си к'во, ша ви смачкам и т.н.), ама като го изведат от агитката се насира, щото знае какво го очаква в районното. Един такъв миналата година 8 дена го държаха и през повечето време е бил във въздуха от бой, после като излезе беше най-милия. Той боя изгражда, той не е да разгражда! Ама жалкото е че има и по тъпи, за които е въпрос на гордост и чест да спиш в районно и да ядеш бой на почивки...Трагедия!

Link to comment
Share on other sites

Така ли трябва да се отнасят с теб, като гражданин на Р. България, да те бият на почивки. Затова , че им плащаш заплатите на тези свине (полицаи) и трябва да пребиват децата ни ли? Нали си с двете ръце за закона и справедливост, нали има съд , трябва ли да има побоища в районото?! Не си имал работа с тях явно, не са се гаврили с теб за да разбереш какви утрепки са. Не сме единни, славяните никога не са били единни, ако бяхме , нито полиция щеше да остане нито парламент. Надявам се тази държава скоро да я няма на картата, не защото не обичам родината си , а защото сме мърши.

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, ша ма прощаваш, ама Молотов не гърми, той гори! :) Аз съм си правил :devil

 

Лирическо отклонение в кръга на майтапа: И ти ша ма прощаваш ама Молотов се прави със запалима течност. Та съм виждал (не е точно молотов, но е самоделно) метален контейнер с метан и в него стъкленица с хлор. Един грузинец ми го показа много отдавна :lol: Тва събаря сгради, ама оня си му викаше "Молотов". Така че от там ми останала идеята, че гърми... Трудно се приготва у дома :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак почнахте да нападате, аз не съм ултрас, не съм бил и няма да бъда и не ги подкрепям. Но не гледате къде е проблема. Не търсете проблема при ултрасите или държанието на полицаите. А в политиците. Сега гледах шоуто на слави от вчера, сценаристите му пак обсъждаха, много умни хора. Депутатите при бомбена заплаха стояха в сградата, станишев в съветския съюз, кмета нарежда жандармерията бие бабички и деца.

пс. Подкрепям ви, протестиращите.

Link to comment
Share on other sites

Не е трудно - става със всяка лесно запалима и висококалорична течност. С напалм си е класика, ама спряха да го продават в халите, деа... :D

 

А най-добре е - в една бутилка кислородна вода, лакочистител и концентрирана солна киселина(ама няма да ви кажа в какви пропорции, какви концентрации и кое след кое при какви условия, че някой ще реши да си прави в тях и ще остане без пръсти). Ако ви е любопитно какво става - питайте Grimjaur-а... :)

Link to comment
Share on other sites

Храни куче да те лае. Едва ли има по-безсмислено нещо от това да се оплачеш на полицията/арменския поп. Цялата система се ръководи от измет.

Айде стига сте го дъвкали молотов...не че не го заслужават, но народа още не е изгладнял дотолкова.

Link to comment
Share on other sites

Syjalqvam che trqbva da go kaja, no ste smeshni. Pochti vsichki. Proqvihte vsichko koeto mrazq v bylgarite. Da si rejat edin drug gyrlata, da otminavat istinski vajnite problemi, ostavqiki se nqkvi jalki podobiq na protesti da gi zablujdavat, i ne na posledno mqsto da sedqt otstrani i da si gledat seira, misleiki kolko sa umni i predvidlivi i vyrhovni nad vsichko i nad vsichki. I kvo. Utre pak shte idem da bachkame za mizerna zaplata, utre pak shte se sblyskvate s vsuchkata svinshtina v perfektnoto ni ejednevie, utre pak shte sme tylpata, koqto q machkat, lyjat, kradat i ebat poslednite 20 godini. Greshka daje. Ot 45-ta nasam kolko godini sa ?? 73 anyone ?? Syshtoto glupavo stado, zaslepeno v opitite si da e edna glava nad komshiqta. Toq narod otdavna ne e narod. Ostanala e samo plqva. I dokato e taka, shte se radvame che policaite ne sa ubili nqkoi s palkite i shte gledame maznite cigani v parlamenta i shte gledame kak kradat ot jivotite ni. Nishto ne ste razbrali za tolkova godini. Absoliutno nishto. I pak vseki shte izbqga ot istinata, shtoto tq boli. Zdrave da e, nali taka. Koi go ebe. Drugata sedmica 99% ot horata nqma da si spomnqt kakvo se e sluchilo tiq dni. Na nikoi ne mu puka za edna stotinka kakvo se e sluchilo. Vseki tuka pishe da pokaje svoeto prevyzhodstvo pred ostanalite i da pokaje che ima mnenie, che e dobre informiran i moje da sglobqva celi izrecheniq. Nqmalo kompleksi li chuh ?? Lele-kako.

 

P.S. Ako iskate da razberete kolko tochno ste smeshni, poglednete starite patriotichni temi. Imame gi baq iz foruma.

Link to comment
Share on other sites

Направих си труда да прочета целия ти пост. Прав си за нещата, които казваш, но... просто не ти разбрах позицията. Лично аз съм с неутрална позиция, може би за това и виждам твоята, като такава.

 

Вандализма не е начина за решаване на проблем, но и мълчанието не е! Поправи ме ако греша!

Лека нощ от мен.

Link to comment
Share on other sites

Направих си труда да прочета целия ти пост. Прав си за нещата, които казваш, но... просто не ти разбрах позицията. Лично аз съм с неутрална позиция, може би за това и виждам твоята, като такава.

 

Вандализма не е начина за решаване на проблем, но и мълчанието не е! Поправи ме ако греша!

Лека нощ от мен.

Не може и двете да не са :blink:

Link to comment
Share on other sites

Понякога циливизован разговор върши работа, тогава се изключват останалите предложения, обаче политиците само на приказки правят нещо, а делата им не са чак толкова върховни, за това циливизованият разговор рано или късно отпада... просто на гората не им понася повече.

Обаче с провокации за постигане на сблъсък с полицията е глупаво да се мисли, че ще се постигне нещо повече от репортажи по новините след това.

А, правителството едва ли ще падне след подобно неща чрез вот на недоверие от страна на опозицията или каквото и да било, както някои хора мислят, за това не виждам много свелина от цялата работа.

До исканията на протестиращите, всеки ги забрави след случилото се.

П.П. Сега като се проведе мирен протест някой може да научи нещо от всичко станало вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Много филми гледаш, събирал черва и мозъци

 

 

Само да вметна - Морския е член на Аварийно-спасителния отряд, тва би трябвало да ти обясни "колко филми гледа".

Link to comment
Share on other sites

Killerincho, не ти разбрах само позицията каква е!?

Моята е такава - аз развивам себе си, познанията и уменията си. Всяка нова работа ми е на по-висока заплата и/или по-висока длъжност. За момента съм доволен, че се самоиздържам в тази държава. Ако всеки от нас, вместо да се оплаква и комплексира по цял ден, се опита да е по-полезен за себе си, а съответно и за държавата, едва ли щяхме да сме на този хал.

Пак ще ми наскочат някои, ама докато не се научат да пишат, не знам за какво си говорим въобще. Аз ако правех подобни грешки, щеше да ме е срам да пиша, честно ви казвам.

Загледайте се малко в себе си, преди да търсите вината в друг. Някой тук се оплакваше, че имал висше, а работел за 300 лв. Добре де, аз още не съм си взел държавния, ама заплатата ми е явно около 4 пъти по-висока от неговата. Защо така се получава? Кой е виновен?

Докато ние самите не станем по-културни, по-образовани, по-съвестни, по-работливи, никой няма да ни оправи с магическа пръчка. Печалната истина е, че какъвто е народа, такива са ни и управляващите. Ако ви дразни, че са корумпирани - не стимулирайте корупцията! Не давайте подкупи при всеки удобен случай! Ако мислите, че са нагли - помислете си колко пъти за последната година сте прецаквали някого заради собствения си интерес, а понякога дори и без да имате такъв.

Гледайте по-ведро на нещата, усмихвайте се повече, отнасяйте се с хората около себе си така, както бихте искали да се отнасят с вас! Животът ви не е такъв, какъвто ви го налагат, а такъв, какъвто си го направите! Твърдо вярвам в това!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...