Jump to content
BulForum.com

СТАВАЙТЕ, РОБОВЕ!


trifo

Recommended Posts

Ако ви дам "Молотов"-ки в ръцете, ще ви устиска ли да ги хвърляте?Запалени, естествено.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Ако ви дам "Молотов"-ки в ръцете, ще ви устиска ли да ги хвърляте?Запалени, естествено.

 

Дай автомати :lol: Ко да палим с тия молотовки :laughing: Между другото утре ще е по- весело ;)

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме има избори ,там трябва да покажем какво искаме :excl:

 

Глас народен - глас в пустиня :/.

 

Пак пенсии и туристи ще решават вота.

Link to comment
Share on other sites

Дай автомати :lol: Ко да палим с тия молотовки :laughing: Между другото утре ще е по- весело ;)

 

 

Знаеш ли, ако обясня тук една бърза тактика за действие срещу жандармерията, рискувам няколко неща:

1.Най-малкото - бан/боли ме уя/

2.Арест./Не е голям проблем/

3. Посещение от едни хора, дето си имах работа с тях преди два месеца и хич не са приятни./Не искам пак/

 

Но с молотовките много лесно се разбива кордона на жандармерията, която се разбива на малки групи, при което тълпата е много ефективна срещу тях...Но това е отделен въпрос.

 

Дал съм ви една схема за блокада на площада, ако си размърдате мозъците и другото ще дойде.

Link to comment
Share on other sites

И аз знам една схема:

значи артилерията отляво назад,пред нея пехотата,стрелците с прашки вдясно,централно кавалерията(тук влизат магарета,крави,биволи и всякакви ездитни животни) те произвеждат и мини.

В средата естествено картечниците и на откоси чат чат чат :lol: :lol:

А ордите хуЛи(накратко хулигани)ще притичат изненадващо изотзад на жандармите :ghost

Link to comment
Share on other sites

И аз знам една схема:

значи артилерията отляво назад,пред нея пехотата,стрелците с прашки вдясно,централно кавалерията(тук влизат магарета,крави,биволи и всякакви ездитни животни) те произвеждат и мини.

В средата естествено картечниците и на откоси чат чат чат :lol: :lol:

А ордите хуЛи(накратко хулигани)ще притичат изненадващо изотзад на жандармите :ghost

 

Тъпак :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо доста от хората имате нещо против тези, които казват, че НЕЩО( каквото и да е ) не има харесва и започвате да ги сочите с пръст като такива и онакива!?

 

В интерес на истината преди повече от година и нещо си говорихме с един наистина разбран преподавател, че е нужна мажоритарна система в България, че е нужен по-малък брой на народните представители и че трябва да се престане с това поучаване на обществото, че то е неграмотно, неразумно и всякакво друго.Ако повечето хора искат нещо и си го поискат не виждам какво лошо има.Всички си носим последствията от нашите решения, дали са правилни, хубави, умни и прочие НЕ Е ВАЖНО.Важно е да са си наши, да не сме сърдити на тоя и на оня за едно и за друго.Не искам други, грамотни или не, умни или не, леви, десни или центристи да решавата ВИНАГИ заради мен - при положение, че тези хора нито са направили нещо, което съм искал или желал.

 

Тъжно е, че днес с тези действия така бе обругана честта на българската полиция и жандармерия - и те самите имат вина( редовия състав ), но и техните началници.Наистина не трябваше да става така.

Link to comment
Share on other sites

Тъпак :thumbs-up:

Мерси :woot Радвам се ,че имаш мнение за мен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От това видео онемях: http://vbox7.com/play:9e5296f8

Как да не му отвориш главата на тоя с една тухла..!?

http://vbox7.com/play:6d13ed32 A kak да не им вкараш по няколко тлъсти палки в задниците на тия 'мирно протестиращите" с маските и железата?

Link to comment
Share on other sites

Az predlagam, kato znak na protest, vsichki forumni patrioti, politici, protestirashti i t.n. i t.n., da idem da si napravim po edna chikiq pred parlamenta i da okypem deputatite v bqlo. I posle da gi naebem na ploshtada pred narodnoto sybranie. Vervam che vsledstvie na narodnata mydrost, che eban nehstasten nqma, te shte sa syvsem shtastlivi da ni upravlqvat kakto si mu e reda i shte sme ebahti i progresiralata dyrjva.

Link to comment
Share on other sites

кво се онемяли какво сте учудени всички ся полицайте са виновни...те онея отстрани са си малчали полицайте щото няма кво да правят и бият стига с тея мурафети де...смешно ми става вече че и от агитките отишли тама мале мале ето това е едно голямо задружно стадо!Браво!

Link to comment
Share on other sites

sisncity ти в главата си откри ли разликата между двете видеота?

Не няма разлика виждат се едни и същи "хулигани" които незнаят за какво се борят,за какво живеят...за какво протестират там изобщо защото са мъже ли?!мъже да от класа ама после реват че чичко полицай ги е бил...

Link to comment
Share on other sites

Az predlagam, kato znak na protest, vsichki forumni patrioti, politici, protestirashti i t.n. i t.n., da idem da si napravim po edna chikiq pred parlamenta i da okypem deputatite v bqlo. I posle da gi naebem na ploshtada pred narodnoto sybranie. Vervam che vsledstvie na narodnata mydrost, che eban nehstasten nqma, te shte sa syvsem shtastlivi da ni upravlqvat kakto si mu e reda i shte sme ebahti i progresiralata dyrjva.

 

:lol: Уби ме с тоя пост :laughing:

 

 

Знаеш ли, ако обясня тук една бърза тактика за действие срещу жандармерията, рискувам няколко неща:

1.Най-малкото - бан/боли ме уя/

2.Арест./Не е голям проблем/

3. Посещение от едни хора, дето си имах работа с тях преди два месеца и хич не са приятни./Не искам пак/

 

Но с молотовките много лесно се разбива кордона на жандармерията, която се разбива на малки групи, при което тълпата е много ефективна срещу тях...Но това е отделен въпрос.

 

Дал съм ви една схема за блокада на площада, ако си размърдате мозъците и другото ще дойде.

 

Нали се сещаш какво ще стане, ако тълпата понатисне ченгетата... Помниш предполагам Петър Младенов- това за танковете... Случайно (съвсем случайно) ще има и жертви... Такива с дупки от калашници по тях... Комунистите са си е***и майката братче... Както днес имаше "бомба", утре ще има и "оръжие" в тълпата... Не става работата...

Link to comment
Share on other sites

О, става работата.Стига да се подхване като хората ;)

Жокер - мислете като...терористи, да кажем ;)

 

 

Използвайте тълпата.Полицията.Управляващите.Организаторите. И се получава мирен и кротък протест, завършил с разгром на полицията и пълна анархия.

Link to comment
Share on other sites

sisncity ти в главата си откри ли разликата между двете видеота?

И в двата случая има провокация срещу полицията. Замисли се ти как би реагирал, ако те напсува някой от тълпата 'мирнопротестиращи', преди да се изказваш твърде рязко и със замах.

Link to comment
Share on other sites

О, за терористите забравих - питайте Доган.Или арестуваната фундаменталистка клетка в Пазарджик, освободена 36ч след задържането им.

Link to comment
Share on other sites

О, става работата.Стига да се подхване като хората ;)

Жокер - мислете като...терористи, да кажем ;)

Използвайте тълпата.Полицията.Управляващите.Организаторите. И се получава мирен и кротък протест, завършил с разгром на полицията и пълна анархия.

 

Ама не сме терористи бате... Повечето хора по тези протести са обикновенни хорица, като мен например, дето имат какво да губят. Идеята е да изразим някакво несъгласие, а не да ни изпозастрелят някви малоумни ченгета. Виж пак: http://vbox7.com/play:9e5296f8

Link to comment
Share on other sites

До преди 15 минути вкъщи беше една дружка, с която коментирахме случилото се на площада.Тя - като пряк участник, аз - като алкохолизиран дебил.Момичето е отнесло палка през лицето, без нищо.Непълнолетна е.Минавала е от там за среща с приятели.Аз също не съм терорист и имам какво да губя.Но всичко има граници...Помня 97 и тогавашната мизерия.И съм готов да мятам молотовки по жандармерията/макар че имам приятели там/ и да заредя кошчетата за боклук на "Витошка" с пироксилин и кълцани пирони, за да разкарам тия гадове.Готов съм.И няма да пея песни по площадите, като тогава.Тоя път ще паля фитили.

Link to comment
Share on other sites

Видеото въобще не отговаря с другите, на сниманото място има хора на възраст, няма "хулигани". За сетен път се доказаха полицаите, че са едни от най-интелигентните хора, вместо да застанат с гръб към "хулиганите" те пак си подадоха гъзовете с гръб към "Съединението прави силата" Имаше и реплика по другите видеота " Вас биеше ли Ви некой като пушихте"..и определно ние сме болни, няма две мнения.

Кризата е криза на съзнанието. Криза, която вече не може да приема остарелите норми, остарелите модели, древните традиции.

С оглед на днешния свят с всичкото страдание, конфликти, унищожителна бруталност, агресия и т. н. Човекът не се е променил. Все така брутален, груб, агресивен, присвояващ, състезаващ се. И си е изградил общество по тези правила. и тва не са мои думи, тва е казано преди 50 години и сигурно ще си го прежиевеем.

"Да си добре присобен в болно общество не е признак на добро здраве" е болни сме, ай кажете че не сме...отвъд парламента да отидем се тая..

Link to comment
Share on other sites

Видеото въобще не отговаря с другите, на сниманото място има хора на възраст, няма "хулигани". За сетен път се доказаха полицаите, че са едни от най-интелигентните хора, вместо да застанат с гръб към "хулиганите" те пак си подадоха гъзовете с гръб към "Съединението прави силата" Имаше и реплика по другите видеота " Вас биеше ли Ви некой като пушихте"..и определно ние сме болни, няма две мнения.

Кризата е криза на съзнанието. Криза, която вече не може да приема остарелите норми, остарелите модели, древните традиции.

С оглед на днешния свят с всичкото страдание, конфликти, унищожителна бруталност, агресия и т. н. Човекът не се е променил. Все така брутален, груб, агресивен, присвояващ, състезаващ се. И си е изградил общество по тези правила. и тва не са мой думи, тва е казоно преди 50 години и сигурно ще си го прежиевеем.

"Да си добре присобен в болно общество не е признак на добро здраве" е болни сме, ай кажете че не сме...отвъд парламента да отидем се тая..

бих се съгласил с теб до някаде че сме болни болни сме че това рпавителство не е за нас не е,но колкото полицията е болна неможеш просто да отречеш че и толкова са болни "хулиганите".Имаме нужда от мажоритарен вод да самата личност вот за твоя съсед ако щеш да знаеш койте управлява да знаеш че е отговорен човек с характер а не днес сваляме правителтво и утре се качват 10 пъти по жестоки управници от миналите....

Link to comment
Share on other sites

Цитирам:"Хитлер и Сталин не ни оправиха, че протестите ли?!"

 

Хора....Стегнете се.Има още два дни с протести.Каквото и да става, не се поддавайте на провокации - било от страна на журналисти, ченгета, хулигани.Съвсем сериозно.Защото след това става страшно.

Link to comment
Share on other sites

Ама докато няма кой да ги съди тия урпавляващи няма да се промени нищо!!! Дали ще е царя или сергей или бат бойко или волен ... които и да се качи като управляващ като знае че като краде никои не го наказва пак ще си краде!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...