Jump to content
BulForum.com

СТАВАЙТЕ, РОБОВЕ!


trifo

Recommended Posts

А защо си мислиш, че в Пловдив не е така?

 

Щот той НЕ живее в София, но позволи му да знае кое как е. Интересно, че и за финансофия статус на ЯХУ пак бях лайк. Явно, че освен от алкохол разбира и от наркотици... :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Ебах тая тема къде отиде...Абе а кво стана с протестиращите? Снощи ей тъй, за огледа завъртях около НС и забелязах около 8 тактически грешки при разполагането на загражденията...Дайте ми 10 идиота и ще сменя правителството бахти...

А може би са умишлени тези тактически грешки...

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Да бе да! И жандармерията умишлено ще допусне да й излязат в гръб...Пък и не само това.Ай стига.Умишлени...

Link to comment
Share on other sites

Еми видяхме как ги бяха направили на 14 януари...дори загражденията не бяха закачени едно за друго,за да може по-лесно да бъдат издърпани от хулиганчетата.

Link to comment
Share on other sites

Да, и аз чух и четох за това, но по дяволите, защо сега? След като пуснаха газа? Прилича ми на След дъжд качулка! Ето инфо за аналога в Словакия, които обаче си пуснаха молбата навреме! И аз мисля, че това е само някакъв политически ход в стил: Ето, нали това искате всички и нали за това викате там отвън? ЕС няма да разреши! Отново!

Link to comment
Share on other sites

Да заместиш газта с ...АЕЦ, е все едно да заместиш с бензин горивото за дизеловия си автомобил.

 

Нек си има газ, нек си има АЕЦ! От много глава не боли. Ама не и да ги заместваш взаимно.

Link to comment
Share on other sites

в същото време стана известно, че нашите "професионалци" от МВР са действали срещу един заподозрян точно както либийските им колеги са обработвали медиците !! един чех го набеждават, че убил съдружника си, също чех, и го праят дроб сърма от разпити и убеждаване, 1 седмица му отказват достъп до адвокат и свиждане. човека прави "самопризнания", влиза в съда и там се оказва, че по време на убийството е бил в Китай!! доказват го паспорта, данните в китайската митница, снимките и стенограмите от официалните му бизнес преговори в Китай, които били дадени на нашия съд в София....великани сме!!!!

Link to comment
Share on other sites

Я, тази тема съм я позабравил...

 

А защо си мислиш, че в Пловдив не е така?

 

Ами нямам такива впечателния през последните години, но пък не бих се изненадал изобщо... При нас си знам е най-лесно жени да си поръчаш :devil

 

Щот той НЕ живее в София, но позволи му да знае кое как е. Интересно, че и за финансофия статус на ЯХУ пак бях лайк. Явно, че освен от алкохол разбира и от наркотици... :ghost

 

Момък, живял съм повече в София почти колкото ти си живял изобщо... Да не говоря, че цялото ми семейство продължава да живее там, но както и да е, с теб дискусията е напълно излишна.... Ако ти ходиш там 1-2 пъти в годината да разгледаш "големия град" и да си купиш нещичко, при мен далеч не е така. От наркотици разбирам дотолкова, доколкото гледам малките какви ги вършат, а щом тази НГ посред дансинга на Ялта непознати танцуващи ми тикнаха в носа някакво шишенце да дишам нещо, което така и не разбрах какво беше (предположиха младежите с мен, че е препарат, който рязко вдига кръвното и те "събужда", аз като лаик така и не разбрах, на мен ми вонеше на ацетон), явно работата е тотално разхайтена. Отделно както споменах "шмъркат като разпрани" в тоалетните, половината опашка за това чака. Затова ако на човек му се пикае пита кой за какво е и минава отпред като по-спешен. Разбира се това са заможните младежи и повечето чужденци, които си позволяват да харчат доста нашироко. Не ми се мисли как действат хашлаците по гетата...

 

---------------------------

 

По темата - продължават ли протестите или всичко си утихна безрезултатно както обикновено се получава?

Link to comment
Share on other sites

...
И в Пловдиви в София и във Варна е така ...

Иначе са ти тикнали попърс да дишаш :) То е легално и се продава по секс шоповете...

Link to comment
Share on other sites

И в Пловдиви в София и във Варна е така ...

Иначе са ти тикнали попърс да дишаш :) То е легално и се продава по секс шоповете...

 

Ето нещо ново научих :bgrin: Какъв му е смисъла на това, защото освен силна воня на ацетон друго не усетих...

 

И ти изтръпва главата от него и 30 секунди не знаеш какво става!

 

Аз че бях на бая Бушмилс бях, но нищо не усетих...

Link to comment
Share on other sites

Я, тази тема съм я позабравил...

Ами нямам такива впечателния през последните години, но пък не бих се изненадал изобщо... При нас си знам е най-лесно жени да си поръчаш :devil

 

Момък, живял съм повече в София почти колкото ти си живял изобщо... Да не говоря, че цялото ми семейство продължава да живее там, но както и да е, с теб дискусията е напълно излишна.... Ако ти ходиш там 1-2 пъти в годината да разгледаш "големия град" и да си купиш нещичко, при мен далеч не е така. От наркотици разбирам дотолкова, доколкото гледам малките какви ги вършат, а щом тази НГ посред дансинга на Ялта непознати танцуващи ми тикнаха в носа някакво шишенце да дишам нещо, което така и не разбрах какво беше (предположиха младежите с мен, че е препарат, който рязко вдига кръвното и те "събужда", аз като лаик така и не разбрах, на мен ми вонеше на ацетон), явно работата е тотално разхайтена.

 

Струва ми се, че нещо не ти достига форумното признание щото демонстрираш крещяща нужда за такова. Хубаво си сложил града в кавички, иначе щях да помисля, че в момента някой ти е тикнал нещо и ти си решил да го пробваш.

 

Добра идея е като се опитваш да ме контрираш (и да определяш кой е "лайк") е да го правиш с по-лека форма на позиране. Щото може да се залъгваш, че не е така, но в крайна сметка и двамата знаем, че е така. Така и не разбрах каква беше връзката между тревата, това, че съм бил лайк и партито в Ялта. Както и да е. Разбираш ги...

Link to comment
Share on other sites

"предположиха младежите с мен, че е препарат, който рязко вдига кръвното и те "събужда", аз като лаик така и не разбрах, на мен ми вонеше на ацетон"

сигурно е било попърс :)

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо ново научих :bgrin: Какъв му е смисъла на това, защото освен силна воня на ацетон друго не усетих...

 

 

 

Аз че бях на бая Бушмилс бях, но нищо не усетих...

Ами води се афродизиак ама повече за жени... Освен това си пише да не се вдишва директо от шишето, а да се отвори в стаята в която правите секс... При директно вдишване (както се употребява повече) ускорява пулса и кръвоснабдяването на мозъка
Link to comment
Share on other sites

И к'во сега...не разбрахме най-важното - някой свалил ли е поне една мадама с тоя попърс или мадамите вече и те се научиха да не кълват на попърси, а на някои цветни хартийки, с предпочитания към зеления нюанс... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ибал съм ва, свине, пак на ебане и пиене го ударихте.

 

Днес пак има протест, от 15:00 започва.

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се, че нещо не ти достига форумното признание щото демонстрираш крещяща нужда за такова. Хубаво си сложил града в кавички, иначе щях да помисля, че в момента някой ти е тикнал нещо и ти си решил да го пробваш.

 

Добра идея е като се опитваш да ме контрираш (и да определяш кой е "лайк") е да го правиш с по-лека форма на позиране. Щото може да се залъгваш, че не е така, но в крайна сметка и двамата знаем, че е така. Така и не разбрах каква беше връзката между тревата, това, че съм бил лайк и партито в Ялта. Както и да е. Разбираш ги...

 

Не идържам повече: Thief, опитай да го произнесеш това, така както си го написал. Ако не, поне го препиши! :angry1

 

Той попърса е за след като е клъвнала. :D

 

Аааа, тя клъвна, ама Бушмилса му дойде предозиран и направи едно сложно съчетание с Туборга накрая та й се наложи да почака....два-три дни :lol: :) :laughing:

 

Айде по темата, щото ако аз съм един модератор на модераторите....

Преди малко чух по радиото, че и днес ще има протест в София, но по сайтовете още няма нищо. ПОПРАВКА

Ама ТОВА как съм го пропуснала!?

Link to comment
Share on other sites

thief намекнах, че си лаик в тази област, за ради тази колосална глупост, която написа:

 

Нали знаеш, че от тревата се започва. Малко са юнаците дето скачат директно към тежката дрога.

 

Между другото за мен лично някой да ме нарече лаик или невежа по отношение на наркотиците си е чист комплимент (и слава богу личен опит с тях нямам - само близки наблюдения), но ти си явно комплексиран на тази тема и се засягаш импулсивно. Сакън някой да не ти каже, че си лаик и не разбираш... И това не само тук се видя. На мен лично изобщо не ми правиш никакво впечатление с изявленията си, стига да не нарушаваш Правилата. И тъй като този разговор е тотално извън темата, пиши ми ЛС ако си решил отново да ми обясняваш позьор ли съм и т.н.

 

----------------------

 

И к'во сега...не разбрахме най-важното - някой свалил ли е поне една мадама с тоя попърс или мадамите вече и те се научиха да не кълват на попърси, а на някои цветни хартийки, с предпочитания към зеления нюанс

 

Пламене тепърва научихме какво е попърс бре! Сега остава някоя мома да обясни ефекта от него :laughing:

 

----------------------

 

Наско, вземи иди попрегледай пак config.sys-a на загражденията с цел тактически планове за щурм и разкажи какво се случва и колко хора има...

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, нали знаеш, за комплекси заговарят хората, които са най-запознати с тях. Колосална глупост е, че леките наркотици предразполагат човек към тежките (тове е, което имах предвид, ти ако си разбрал друго е отделен въпрос) ? Щеше да е добре да беше малко по-осведомен, не за друго, ами защото това е феномен - емпирично тестван, изследван и доказан.

 

Тя темата отдавна се вкисна. Така, че най-добре (ако държиш на чистотата в темата) е да я разчистиш, а не да напишеш 2 страници есе без връзка с темата и да съветваш да пишем на пм.

 

Датоник, айде малко по-грамотно, че и аз не идържам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колосална глупост е, че леките наркотици предразполагат човек към тежките (тове е, което имах предвид, ти ако си разбрал друго е отделен въпрос) ?

 

Това е напълно вярно, но НЕ включва тревата като стартов лек наркотик. Осведоми се ти самия малко, че по твоята логика над 50% от софийската (и не само) младеж вече трябваше да е на хероин.

 

Тя темата отдавна се вкисна. Така, че най-добре (ако държиш на чистотата в темата) е да я разчистиш

 

Умишлено не го правя аз, защото винаги се намира някой умник, който да постанови, че го правя за собствена изгода и злоупотребявам с "положението" си. А ти ако не си забелязал във всеки мой пост има нещо по темата, дори и да е малко.

 

---------------------------------

 

Наско форумци от bgmamma ли са основния контингент??? Те много ораганизирани бре! И упорити. Това е похвално. Само дето така и не се намира кой да ги подкрепи... И едва ли причината са работните дни, защото се обзалагам, че заведенията по същото време са фраш...

Link to comment
Share on other sites

Нещо за четене преди сън .Мисля че трябва жълтите павета да станат червени, за оцветяване трябва да използваме всички които са минали през парламента през последните 70 години.

 

 

Много сме търпеливи мамка му,оцелили са държавата оцелили са времето ,оцелили са и хората.Съдя по себе си ,каквато съм "мърда"! Какво ще оставим на децата си ?Тоалетна със червени и сини тръби,фалшива гордост и истинска завист(можеби отличителните черти на характера ми,пък и не само на моя).Бих добавил и задграничен паспорт и кофичка със солен морски пясък за да си заврат главата там когато имат нужда .

 

"Псуемте животе",водката свърши...и аз "свърших",и държавата свърши.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...