Jump to content
BulForum.com

СТАВАЙТЕ, РОБОВЕ!


trifo

Recommended Posts

И нищо чудно да са измисляли.Аз също имам източници "от първа ръка" и съм склонен също да им се доверявам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Еми, щом казваш, значи хората, които са ми разказвали какво е ставало са си измисляли! Ще се доверя на теб!

 

 

И нищо чудно да са измисляли.Аз също имам източници "от първа ръка" и съм склонен също да им се доверявам.

 

А защо не допуснем варианта и двамата да сте прави? И царя и народа са имали волята и смелостта да ги защитят - явно!

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен и с това.Ама майната им на евреите, темата е за съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

Мисля.Никой не ги е криел, защото в България не е имало гонения.

Тва е самата истина за чифутите, не е имало гонения тук.

 

Истината за концлагерите и газовите камери са преувеличени също :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля.Никой не ги е криел, защото в България не е имало гонения.

 

Малко офф, ама очевидно не са се престаравали тук. Не е било като в Полша, Австрия и т.н. Живото доказателство за това е днешното правителство- всички знаете, че нацистите са преследвали освен еврейте, цигани, хомосексуалисти, хора с умствени и физически недъзи... Ако се бяха заиграли в България сега кой щяхме да изберем да ни управлява... Щото те там в парламента 90% са такива :D

Link to comment
Share on other sites

Всички училища, във всеки град и село, да бъдат ремонтирани основно и

приведени във вид, отговарящ на статута им, БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ!

 

Отде пара ве, момци?

Тук трябва да защитя държавата... 4 млрд. излишък не стигат за вдигане на заплатите, основни ремонти на сумати училища и за други работи. Плюс това външен дълг имаме, да го еа xD.

Link to comment
Share on other sites

Снощи минах покрай протестирашите - обичайнаата полу-пияна,полкюу-надрусана паплач.Успех...

Link to comment
Share on other sites

Отде пара ве, момци?

Тук трябва да защитя държавата... 4 млрд. излишък не стигат за вдигане на заплатите, основни ремонти на сумати училища и за други работи. Плюс това външен дълг имаме, да го еа xD.

Пари има...Но не се дават на хората,целта им е мачкане на народа и работене за трохи хляб,колкото да не умреш от глад.Всичко се краде,предава на "наши" фирми,наши другари...Най-тъпото искане е обаче мажуритарния вот.Само ще им кажа,че случайни хора няма и тоя вот няма да промени кой знае кво.Стига с тия манупулации за бюджетни излишъци,за милиони приходи...От цялата работа най-лошото е,че и да има избори ще дойдат да крадат други.

Link to comment
Share on other sites

Пари има...Но не се дават на хората,целта им е мачкане на народа и работене за трохи хляб,колкото да не умреш от глад.Всичко се краде,предава на "наши" фирми,наши другари...Най-тъпото искане е обаче мажуритарния вот.Само ще им кажа,че случайни хора няма и тоя вот няма да промени кой знае кво.Стига с тия манупулации за бюджетни излишъци,за милиони приходи...От цялата работа най-лошото е,че и да има избори ще дойдат да крадат други.

 

Много е лесно да се мрънка на готово! Дай тогава твоето решение на нещата, след като отричаш всичко предлоено дотук! Кажи ти как го виждаш?

Link to comment
Share on other sites

Ми лошото е,че не виждам решение,тоест има,но едва ли другарите ще изпуснат лапаницата.Решението е,да спре да се краде и спрените пари от ЕС го доказаха,след като ни даваха средства за икономиката на страната,нашите хора си ги прибраха и ние какво усетихме?Едно голямо нищо.Как може страна като Румъния примерно,където уж бяха по-зле от нас,влезнахме в ЕС по едно и също време и вече средната им работна заплата е 650 евро,а при нас всичко си е по старо му,като за капак стоките от първа необходимост скачат,е на това,ако не му викаш дялкане...Както казах не виждам кой може да дойде,който да не е от същите,дори и да има избори...Разделяй и владей :ph34r: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Какво ще разделяш, не разбрах...

 

Аааа, не може без алтернатива! Вакуум не съществува като решение! Това, което прозира от поста ти е: изтребване на управляващите и техните близки до 9-то коляно! Ама кой ще ги изтреби? Извънземните? Прочистване на мозъците на останалите и после какво? И тогава ще се намери готов модел (примерно румънския), на когото пак ще му открият недостатъците, щото нашите вече ще са с друго мислене, но за съжаление не живеем на самостоятелна планета...

 

Търси се решение на създалата се ситуация с наличните ресурси и участници! Другото остава в сферата на пожеланията!

Link to comment
Share on other sites

Неправилно се изразих...на мен ми харесва България. Ей така 1-2-3 пъти в годината да си дойде човек си е голям кеф.

Ще е чудесно ако повечко заминат. Тъкмо ще се намали броя на мрънкалниците :)

Link to comment
Share on other sites

Нека опандизят тревните дилъри, няма проблем - да изчезнат те, пък херото, амфетите, коката, екстазито и други подобни благинки не са проблем.

Link to comment
Share on other sites

Ще е чудесно ако повечко заминат. Тъкмо ще се намали броя на мрънкалниците :)

Пефектното решение :punk Ако няма мързел и мрънкане - няма прогрес :D

 

Ще е още по-чудесно ако опандизят всички дилъри и България най-сетне стане weed-free... :D

Никога няма да се случи просто щото сички пафкат :lol: Някои даже си гледат вкъщи, в най-лошия случай шсе отглежда домашно за лична употреба ... колко книжки и т.н. има по тоя въпрос ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нека опандизят тревните дилъри, няма проблем - да изчезнат те, пък херото, амфетите, коката, екстазито и други подобни благинки не са проблем.

 

Нали знаеш, че от тревата се започва. Малко са юнаците дето скачат директно към тежката дрога.

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че от тревата се започва. Малко са юнаците дето скачат директно към тежката дрога.

 

Лаик си ти момче в тая зона, по-добре не се обаждай. Не се коментира финансовия статус на ЯХУ.

 

Иначе спокойно мога да заявя, че в София е по-лесно да се снабдиш с каквито си пожелаеш наркотици, отколкото с марков алкохол. Разбира се всичко става под носа на полицията, която е основен участник в схемата.

Link to comment
Share on other sites

Лаик си ти момче в тая зона, по-добре не се обаждай. Не се коментира финансовия статус на ЯХУ.

 

Иначе спокойно мога да заявя, че в София е по-лесно да се снабдиш с каквито си пожелаеш наркотици, отколкото с марков алкохол. Разбира се всичко става под носа на полицията, която е основен участник в схемата.

Потвърждавам :punk

Link to comment
Share on other sites

Ебах тая тема къде отиде...Абе а кво стана с протестиращите? Снощи ей тъй, за огледа завъртях около НС и забелязах около 8 тактически грешки при разполагането на загражденията...Дайте ми 10 идиота и ще сменя правителството бахти...

Link to comment
Share on other sites

Лаик си ти момче в тая зона, по-добре не се обаждай. Не се коментира финансовия статус на ЯХУ.

 

Иначе спокойно мога да заявя, че в София е по-лесно да се снабдиш с каквито си пожелаеш наркотици, отколкото с марков алкохол. Разбира се всичко става под носа на полицията, която е основен участник в схемата.

То да бяха само участници в схемата , двама полицаи пред мен са смъркали....иначе респект към полицията , няма проблеми....

Link to comment
Share on other sites

Лаик си ти момче в тая зона, по-добре не се обаждай. Не се коментира финансовия статус на ЯХУ.

 

Иначе спокойно мога да заявя, че в София е по-лесно да се снабдиш с каквито си пожелаеш наркотици, отколкото с марков алкохол. Разбира се всичко става под носа на полицията, която е основен участник в схемата.

А защо си мислиш, че в Пловдив не е така?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...