Jump to content
BulForum.com

СТАВАЙТЕ, РОБОВЕ!


trifo

Recommended Posts

Браво, браво дигайте се сваляйте правителства ще видим "кмета на България" какво ще направи и той колкото е правителстовто зле толкова и народа...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Гледах клипчето и се чудя така за политиците всички си знаем,всеки иска повече и повече да лапа това ще се оправи след около 100-150 години,гледам за мафиотите еми и с тях е същото сегашните ще ги заместят децата ми които ако са умни няма да се занимават с тъмни далавери а ще наблегнат на други по легални,колкото до тези който ще продължат делото на свойте бащи лека им пръс предварително.За жертвите на земетресения катастрофи и други непредвидими случки мога само да кажа помогни за да ти помогнат.Колко хора пускаха смс-си за пострадалите в Цар Калоян и резултатът беше хиляди,но поради това че едни искат да лапат и да не дават и до ден днешен хората са на улицата,а колкото до държавата всеки да чака да го оправи е няма да стане това не е бездънна торба която всеки може да получава,а нищо да не дава.Някой ще кажат еда ние плащаме ама ония от горе само лапат еми да така е но идеята е и те малко по малко трябва да схванат от къде идват парите им за лапане,но това ще стане във времето когато по горе съм написал.Поради това че вече ме мързи да пиша мога да кажа само едно народа сме овце докато сме стоя манталитет такава ще е хавата.

Link to comment
Share on other sites

Tyi kato temata e boza ot edna strana, nito e pyrvata, sigurno nqma i da e poslednata, i za6toto pak se po4naha edni typi sporove ot druga strana, q zatvarqm, shtoto ot treta strana osven drqzgi mejdu pisheshtite tuka druga polza ot neq nqma. Shte si sedi tuka, ako ima meraklii da chetat i da gledat koga shte e protesta. Ostavqm q samo za informaciq. Ochevidno e, che daje sled tolkova godini, horata ne se nauchiha da sporqt civilizovano. Lek den.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В България няма хора, няма...българската полиция да бие БЪЛГАРИ( сред които и журналисти ) искащи да живеят в собствената си държава...не са това хора, кучета...по-жалки.За една заплата от 600лв и една коледна добавка продават честа си, народа си.Що за полиция е това.А кой е дал заповед?!Наистина за първи път от както се помня до дъното на душата ми ме е срам, че съм роден и живея в такава държава, срам ме от хората които имам за сънародници.Срам ме от себе си, че не съм на улицата, а се занимвам със суха правна наука над учебниците.Тук явно тя нищо не значи, за никого.

Link to comment
Share on other sites

Чуваш ли се какво говориш?Извинявай, но точно при тази ситуация - без газ, с вдигане на тока, нереални цени на безина, сив сектор който си прави каквото иска и притежава институции цели, с органи на реда пребиващи собствения си народ - точно ли е момента да говорим за безработица?Ненормално ли е да има беработица при тези условия за бизнес в страната - ти бутни на мен, аз на тебе и вуйчо на чичо?!Да не отварям дума, че земеделския сектор у нас умишлено се води към фалит.Хората които работят за 450 лв ли са виновни?Или всички, които само мислят как да минат метър и да цакат!?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм мега мръзелив защо съм безработен ;) имам доходи от друго място( не от родителите ми ). Не АЗ определям дали са малко.Няма да ти смята сега колко е прага на бедността, НО си сметни за 1 човек - вода, отопление, храна, дрехи, разходи за придвижване( какъвто си избереж начин ) + някакви минимални странични разходи + наем за жилище( защото приемаме, че не си богаташ да си имаш ) и ми кажи дали са достатъчни?

Тия лафове сме ги виждали и преди - малко ли са 450 лв.Не, не са за минимална заплата за неквалифициран труд.Проблема е, че действително около 500лв се върти средната заплата на огромна част от хората, от които голяма част не извършват НЕквалифициран труд.А 100лв пенсия ли са?

 

Забравил съм и комуникационни разходи да си добавиш към калкулацията.Все пак смяташ ги към 2009 година нещата, всички имат НУЖДА от комуникационни средства.В това слагаш и данъците още да не забравим.

Link to comment
Share on other sites

Оооо, стигат. Стигат и още как. Въпроса е, че българина не е пестелив.

Но в случая говорех за работа по 600 лева, за която трябва съвсем малко да се напънеш.

Link to comment
Share on other sites

В България няма хора, няма...българската полиция да бие БЪЛГАРИ( сред които и журналисти ) искащи да живеят в собствената си държава...не са това хора, кучета...по-жалки

Полицаите според теб не са ли хора?!?!?!?!

а някой като те нападне ще търчиш при същите тия полицаи да те спасяват нали?!

Вие въобще мислите ли с тия глави бе :sick

 

КАКТО И ОЧАКВАХ,ПРОТЕСТЪТ Е ЕДИН ДОЛНОПРОБЕН ФАРС :excl:

И после полицията пак ще е била "невинни деца".

Баси, жалката работа...

Link to comment
Share on other sites

Еми иди и помоли във второ или което си избереш районно да ти праснат 2-3 акта или да те ударят безпричинно задето ти харесва, защото бият и хора неучастващи в протеста.Явно всеки има право на бонус от полицията - закъснял коледен подарък.

 

Сашо, хора са ама се държат като кучета.Сигурно имаш роднина с сектора.И какво?Редовите как са?А?Патрулките?Пращали ли са те до вас по тъмно като си бил малък?Казвали ли са ти, да не пишеш жалба щото нямат химикал?Колко пъти си черпил?Колко пъти си ползвал връзки за да ти се свърши работа от тях?!?!?!Тя са само част от цялото ама следващия път като излязат да стачкуват за заплати...ами да излезе и да ги помели жандармерията пред РПУ-тата.Хората пеят химна и ги изтласкват в момента от центъра на София.Виждам с очите си, че не е фарс.Жалко е това което правят тия дето пушат цигари и пият водичка.Защото според тях явно само те заслужават добро отношение и уважение.

 

За долния комент да не флъдим:

Еми да на 20 съм, и ти казвам, че никой няма право по-различно от другия.Това, че много хора си мислят, че като мачкат, обиждат и удрят ще ми промеят и моето "детско" мислене - успех.Много добре ми е известно как действа света ама това, че живееш в помийна яма не трябва да ти пречи да считаш, че трябва и да я чистиш.И да го правиш.Може да е така на теория, но докато никой не иска да я налага на практика нищо няма да стане.Аз не искам да променям целия свят.Аз искам да правя това, което мога и да го правя по-възможно най-добрия начин.Пречат ми, пречат ми и да го правя правилно.Там е проблема.Ако всеки правеше каквото се изисква от него и полагаше усилия нямаше тази сутрин само да прочета "изпревариха поледицата със сол", а после почти да ме отнесат на каловско.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм мега мръзелив защо съм безработен ;) имам доходи от друго място( не от родителите ми ).

 

Може ли само да споделиш кой е другият ти източник ? Парите все пак не растат по дърветата. Ако не е тайна де...

 

Полицайте не са виновни...виновна е системата.

Link to comment
Share on other sites

С детинските си виждания за живота няма да стигнеш далеч. Съжалявам, че ти го казвам.

EDIT: Да беше на 18 да говориш така, но си на 20...

Ти въобще гледа ли т.нар протест?ДА забеляза случайно от кого точно тръгнаха безредиците?Или ми говориш наизуст? Ама и полицайте трябваше да ги изметат още с първите им опити на тези лумпени да се правят на отворени..и да се предотврати всичко още в зародиш.

 

Важното е че "полицията бие невинни хора" и винаги мръсните куки са виновни нали. :ph34r: Винаги е така - полицейски произвол - смях в залата. :punk

 

ама и на тебе хич не ти е лесно, Иване...

 

@host, защо обвиняваш полицаите, а не преките им началници?Едва ли сами ще тръгнат да раздават правосъдие нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Рентиер съм( айде ся ма почнаха :D ).

 

По-рано бях адресирал и кой им е пуснал нареждане да бият.Мен ме интересува сега, НИКОЙ като не ги замерва защо бият хората?Защо?Защо когато те искат всички други са криви, а сега не?!

 

Виждам ги и как удрят камера на репортери?!Сигурно тя е обществено опасна и подстрекава към насилие.

 

А и да допълня.НАПЪЛНО подкрепям действията срещу хората, които провокираха силите нареда.НО не мога да бъда убеден, че трябва към ВСИЧКИ да се подхожда със щитовете и палките грубо, при положение, че не е масово проявление тази провокация.Не може да се оправдава боя към всички с това, че ( примерно ) 20 човека мятали предмети.

Link to comment
Share on other sites

Саше колко си глупав. Говорех за host. Но сега доказа колко лесно запалим си!

По принцип дървените философи като теб би трябвало да уточнят кого визират за да няма двусмислици.Има един бутон Quote - Виж му функциите за напред.Няма да е зле.

 

 

и си спести личните квалификации ако обичаш.Най-много да си го преместя,шматко ;)

Link to comment
Share on other sites

Интересен подход към даден спор имаш. Липсата на речник до теб ти се отразява зле. Много ясно се вижда, че съм се заял с хост от самото начало. После се вижда кристално, че моя пост е след неговия. Но ти имаш толкова дълбока нужда някой да те бичува словесно, че реши да скочиш на мен. Ще ти кажа, че не си познал. Има още доста философска литература да прочетеш, докато измислиш как да квалифицираш някого. И следващия път, когато се опиташ да отстъпиш от спора със спестяването на квалификации - не пиши неща от рода на "шматка". Защото в момента шматката седи и те гледа в огледалото.

Link to comment
Share on other sites

Ти хората не изчели 2 вагона съчинения и философски теории какво?Забраняваш им да говорят ли?Ти първи го квалифицира човека, не той почна.Ама стига толкова, че скоро изпит иди.Довечера усещам, че няма да си пусна телевизора за да не гледам помията от комунисти, която ще се лее( термина не го ползвам в смисъл на хора с леви убеждния, имам предвид всички които употребяват държавата ни и нас за лични долни цели и облагодетелстване ).

 

А и да си изкажа възмущението, че съвсем случайно видях протеста по Канал3 докато щраках преди да спра ТВ-то( забравен беше включен ).Как може никоя телевизия( или поне от големите, беше оставен на БТВ, БНТ също видях преди да стигна до протеста ) да не каже и дума.Смешна история са тези журналисти от големите телевизии.

Link to comment
Share on other sites

Не започнах аз, а той. "Или ми говориш наизуст?" и после "ама и на тебе хич не ти е лесно, Иване..."

Което не е квалификация? Или трябва да пратя и теб да прочетеш 2 вагона философски съждения? Но ти първи трябва да се научиш да си подреждаш изреченията... Злобил, който пише без знаци и главни букви, пише по ясно от теб.

И... Него го пратих да се образова, защото каза, че съм дървен философ. А щом съм такъв, то той няма шанс в спора. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това, че можеш да четеш и имаш претенции не те прави с нищо по-различен.Със здраве и пожелания за успешен ден.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, трябва да изляза за един час, ама не ми се изпуска сеира xD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...