Jump to content
BulForum.com

Празнично лого за булфорум ?


lil_stenly

Recommended Posts

и на wrzru.com е добавена коледна картинка. Харесва ми. Сега ще проверя и тракера ;)

Ехааа. И там има :) Мноо яко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Благодарение на Lil_Stenly логото е готово и довечера ще бъде сложено. с това FROSTY! ще е в пълния си блясък.

 

Специални благодарности за помощта на Стенли :punk

Link to comment
Share on other sites

Благодаря (още веднъж го казвам) и няма защо , аз предложих да помогна ... можеше по-добре да направя "brush" за звездички , все още мисля , че е леко назъбен , обаче не се сещам как да го променя в момента .

:)

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на Lil_Stenly логото е готово и довечера ще бъде сложено. с това FROSTY! ще е в пълния си блясък.

 

Специални благодарности за помощта на Стенли :punk

От това само мога да предположа, че сте дали анимираното лого от оригиалния скин на фрости, в което да се напише булфорум :)

ако пък и си му върнете оригиналната ширина, да си се вижда с рамчица и фон наоколо ще си стане баш фрости скин :)

 

frosty_index.jpg

Link to comment
Share on other sites

От това само мога да предположа, че сте дали анимираното лого от оригиалния скин на фрости, в което да се напише булфорум :)

ако пък и си му върнете оригиналната ширина, да си се вижда с рамчица и фон наоколо ще си стане баш фрости скин :)

 

Логото е много добро, ще видите. Рамката обаче сигурно няма да се сложи.

Link to comment
Share on other sites

Смени си скиновете на форума и ще видиш.

Извинете невежеството ми, но как трябва да стане това?! Разходих се по всички настройки на профила и пак нищо не намерих...

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да ми дадете цялото лого , за да подменя всички звездички , да са еднакви , защото сега ако се вгледаш има голяма разлика ... поне щеше да изглежда както трябва според мен .

:)

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да ми дадете цялото лого , за да подменя всички звездички , да са еднакви , защото сега ако се вгледаш има голяма разлика ... поне щеше да изглежда както трябва според мен .

:)

Ама само ако се вгледаш...което обикновено не става...бомба си е. :)

Всъщност...погледнати под микроскоп самите снежинки също имат най-различни форми. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Следното оплакване:

Защо когато съм в дадена тема или раздел и дам BACK не ме връща. Трябва да цъкна 6-7... пъти и евентуално тогава да ме върне. Сега пробвах другите скинове, там си работи нормално!

Link to comment
Share on other sites

Следното оплакване:

Защо когато съм в дадена тема или раздел и дам BACK не ме връща. Трябва да цъкна 6-7... пъти и евентуално тогава да ме върне. Сега пробвах другите скинове, там си работи нормално!

 

BACK - a ти е инат

Link to comment
Share on other sites

Следното оплакване:

Защо когато съм в дадена тема или раздел и дам BACK не ме връща. Трябва да цъкна 6-7... пъти и евентуално тогава да ме върне. Сега пробвах другите скинове, там си работи нормално!

 

И аз имам същия проблем :unsure:

Скина е супер,браво :)

Link to comment
Share on other sites

Много добре , ама мисля че е хубаво да шибнете и мотото на тоя форум :

 

*Когато мъжете говорят , дори и жените мълчат*

 

аз поне съм виждал по случайност само 3 или 4 женски индивида тук и те даже не се обаждат често :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...