Jump to content
BulForum.com

Празнично лого за булфорум ?


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

От темата разбрах едно нещо , хората се отнасят несериозно към някои неща .

Вместо някой да се хване и да даде предложение , вие започнахте да се лигавите .

Явно искате празнично лого , обаче се очаква да го покажете по друг начин ... вие прекалявате малко .

п.п. Идеята за "сатанийско" лого не е много хубава или пък със снежанката става ако форума е за еротика и за това базика с тези си беше хубав , обаче не взимате нещата на сериозно .

:)

Link to comment
Share on other sites

дребен_стенли, хайде ако обичаш само да не ни се караш. Става ли?

 

DaToNik, шегата (запиши си в календара, ако искаш :D) я приемам съвсем добродушно. Розово, лилаво - честно казано и на мен не ми харесва, но по-празнично от мен трудно. А и като прибавим, че съм далтонист - тия цветните работи направо ми разказват играта. Друго си е всичко да си е grayscale.

Иначе и аз бих приветствал една малко по-мрачна тема :] Дори може и да си напъна трите букви, ако мога да помогна :]

Link to comment
Share on other sites

За 5 минутки толкос :)

 

2rh9pic.png

 

.psd

 

Ето едно добро предложение , изчистено и празнично .

Същото така горното над това от цитата е хубаво .

Иначе как да се не дразня като не приемате нищо на сериозно .

 

Тук може да насложите готовото лого за да видите как ще седи върху малка част от сайта

bulforum-preview_template.png

 

П.П. Това са всички логота до сега .

bulforum5-NEW.gif

bulforum5-new1.gif

bulforum5-foncopycopy.gif

2rh9pic.png

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за това предложено от @Godfather, само се сменя цвета на логото със син, в тон с световете на форума и "спи градът и селяните в него" :)

Link to comment
Share on other sites

Имаш в предвид нещо такова, може би? :lol:

 

Четеш ми мислите :lol:

 

От темата разбрах едно нещо , хората се отнасят несериозно към някои неща .

 

Напротив, дадохме мнение, и който може прави нещо...Но нищо не пречи и да се посмеем малко,а?

 

DaToNik, шегата (запиши си в календара, ако искаш :D) я приемам съвсем добродушно.

 

Записвам си го с ЛИЛАВО в календарчето за месечния цикъл :D След 28 дни пак, нали?

 

Седнете си на задниците и оставете админите ви да ви изненадат приятно

 

Ти пък стига си повтарял едно и също. Чакаме я тая изненада повече от дядо Коледа (или среща с дядо Мраз на кафе ;) ). И без това без вас нищо няма да стане...

Link to comment
Share on other sites

Браво, но защо си траете?

 

Всичко е много хубаво, но хедъра боде очи, изобщо не се връзва с готиния скин.

Link to comment
Share on other sites

На vinyl_master е най-добре. Стилно и изчистено. Пасва на цветовата гама на форума.

 

.. с ненужно празно място под написа.

 

 

 

За какво по-точно говорите всички в последните 3 поста?

Link to comment
Share on other sites

.. с ненужно празно място под написа.

За какво по-точно говорите всички в последните 3 поста?

Има нова тема на форума - Frosty. Та там има доста коледни неща и сняг.

Link to comment
Share on other sites

Цветово се разминават, но не дразни много....иначе frosty е трепач...имам чувството, че ще се отчупи някоя висулка отгоре. :P

Сега ако можеше и онова "25-th", долу (за рождените дни) да показва в реално време текущата дата, направо щях да съм удовлетворен на 100%. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега пуснах новия скин и нещо двата сини хедъра бая се разминават, та реших да направя и моето предложение с отговарящ на фрости стила:

 

2qxvo0k.png

 

Би изглеждало така:

 

2uyrmg5.png

 

Всички файлове + 2x59 хедър бекграунд в този .rar

Link to comment
Share on other sites

Скина мен много ме кефи. Направо ми иде да цъкам ли цъкам по форума, само, за да гледам снежните човеци и веселите бутони.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно! Стилово на новия скин най-много ще пасне логото с Дядо Коледа, но с друг шрифт...Ще отива и на всички джудженца от главната страница...Е, да! Може би и цветът на фона на логото и скина трябва да се уеднакви. Явно няма да има поне една Снежанка... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Гледам гледам и се убеждавам, че някои колеги бяха прави, че я има, я няма 10-на юзъри тук, които заслужават нови скинове... Затова и повече нищо няма да пиша по въпроса... Видяли сте, че FROSTY! е вече активен - стига ви толкова. Друг е въпроса, че един не каза едно "благодаря за труда" без да измрънка нещо си. Затова Форума няма да има скинове, няма да има нови смайлита и прочее.

 

Аз персонално благодаря на Вели, която положи доста труд, за да пуснем скина и при нас. Само съжалявам, че толкова малко можах да й помогна...

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно! Стилово на новия скин най-много ще пасне логото с Дядо Коледа, но с друг шрифт...Ще отива и на всички джудженца от главната страница...Е, да! Може би и цветът на фона на логото и скина трябва да се уеднакви. Явно няма да има поне една Снежанка... :huh:
Къде са тея джудженцата?

 

ПП Видене, без критика нищо не потръгва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...