Jump to content
BulForum.com

Празнично лого за булфорум ?


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply
Цветово се разминават, но не дразни много....иначе frosty е трепач...имам чувството, че ще се отчупи някоя висулка отгоре. :P

Сега ако можеше и онова "25-th", долу (за рождените дни) да показва в реално време текущата дата, направо щях да съм удовлетворен на 100%. :laughing:

 

 

Принципно може, обаче някой да ми прати само фона на тази картинка:

http://www.bulforum.com/style_images/frosty23/calen.gif

Link to comment
Share on other sites

Принципно може, обаче някой да ми прати само фона на тази картинка...

Вели, това го предложих само на майтап, а ти се впрегна да го осъществяваш... :)

Добре ще е да го има, но съвсем не е задължително, а и датата 25-ти си е достатъчно емблематична. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи да се включат в работата по логото? Става въпрос за моделиране на един ГИФ

На миналата страница съм дал icq , а и в профила имам всички контакти ... ако още търсите хора може да ми кажеш къде да се логна за да се разберем .

:)

Link to comment
Share on other sites

Видене мен що ма пропускаш :)?

 

Ако имаш контакт със Стенли пиши му - той вече работи по въпроса - съчетайте усилията си :rolleyes:

 

ICQ-то му е 491921274

Link to comment
Share on other sites

Набързо за идеята. Един надпис, още един под него с преливка, 2 снежинки и един снежен човек:

 

 

Сложих го на първия скин. Много е симпатично.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление icq не ползвам, но карай, друг път :)

Влизаш ми в профила и гледаш контактите , избираш си нещо , което го имаш ти , после ми пишеш да се съветвам с теб ... раптора е зает в момента .

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз свърших работата вече , обаче нямаше с кой да се съветвам ... утре ще го пратя .

:)

Link to comment
Share on other sites

Сложих го на първия скин. Много е симпатично.

 

На poznai е най-хубаво.

 

Мда. Красиво е. Ама на Познаи форумите на Инвижън са му тръпка. :D

Link to comment
Share on other sites

Гледам гледам и се убеждавам, че някои колеги бяха прави, че я има, я няма 10-на юзъри тук, които заслужават нови скинове... Затова и повече нищо няма да пиша по въпроса... Видяли сте, че FROSTY! е вече активен - стига ви толкова. Друг е въпроса, че един не каза едно "благодаря за труда" без да измрънка нещо си. Затова Форума няма да има скинове, няма да има нови смайлита и прочее.

 

Аз също съм доволна от новостите тук и изказвам благодарности, но, Видене, това което казваш не е справедливо. Някой насила ли ви е накарал? Освен това щом има пусната тема за дискусия, това не пречи всеки да дава мнение, а от вас естествено зависи дали ще му обърнете внимание или не. Освен това повечето потребители тук дори не знаят какво готвите и кой го обработва...

 

Аз вече съм с FROSTY! Коледа идва...и е толкова хубавоо... :)

Link to comment
Share on other sites

Някой насила ли ви е накарал?

 

Самата "умност" на това изречение ме кара да оставя целия пасаж без коментар... "Логиката" в него е умопомрачителна.

 

----------------------

 

По темата - Стенли вече е почти готов с обработката, за която го помолих. Очаквам да ми изпрати резултата днес :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...