Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

The Old Guard - като цяло филмът не е нищо особено и нямаше да го сложа в тази категория, ако не беше така натрапчива цялата политкоректност, която струи от него. Тук имаме гейове, лесбийки, силни независими жени (бяла, черна и жълта) и бял мъж - лошковец. Цялата гнусна стереотипна работа ми напомня на онези тъпи екшъни от 90-те, където имаме един мега алфа male с квадратна челюст, който избива всичко мъжко наред и е*е всичко женско, но сега просто ролите са малко по-различни. 

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не са ми направили впечатление споделените от теб неща. Явно ги търсиш, за да ти се набиват така на очи. :)

Нещата са такива, каквито са, защото има хора, които обръщат внимание. Ако на никой не му пукаше, всичко щеше да си е както винаги си е било.

 

Филмът като филм си беше посредствен.

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2020 at 4:43 PM, Sothbiss said:

The Old Guard - като цяло филмът не е нищо особено и нямаше да го сложа в тази категория, ако не беше така натрапчива цялата политкоректност, която струи от него. Тук имаме гейове, лесбийки, силни независими жени (бяла, черна и жълта) и бял мъж - лошковец. Цялата гнусна стереотипна работа ми напомня на онези тъпи екшъни от 90-те, където имаме един мега алфа male с квадратна челюст, който избива всичко мъжко наред и е*е всичко женско, но сега просто ролите са малко по-различни. 


Макар да не слагам този филм, който 100% ще стане сериал в тая тема, няма как да не се съглася изцяло с теб. На сценката в буса ми идеше да повърна просто! Аман от педерастия! И докато в Star Wars бе приемливо недразнеща, в ALIEN почти незабележима (не че това не си е оскверняване по принцип), то тука вече ни я завират в лицето. Либерастията и толерастията ще ни затрият. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Старата гвардия има изключителен водещ състав и силна история. Това е добър екшън филм за гледане, ако търсите страхотни бойни сцени и кръв и изстрели. Но за разлика от най-разпространените комични филми, този също разказва много интересна странична история на двойка от един и същи пол, която ме закачи дори повече от основния сюжет. С много малко думи и малко жестове, Марван и Лука успяха да създадат изключително правдоподобни и увлекателни отношения на екрана. Беше удоволствие да се гледа. Сцената във фургона вероятно ще бъде запомнена като един от най-големите любовни моменти, като не е сирена или ориентирана към същия пол, а се фокусира върху чувството само по себе си. Изглеждаше много реално, отколкото просто добре изигран акт. Нещо повече, тези невероятни актьори внесоха различен тип разнообразие в малко претъпканото царство на екшън фантастичните филми - те надариха публиката с акцентите си заедно с ролите си. Това е един от най-разнообразните филми от гледна точка на акценти и предистории, който не е изграден около типово излъчване или гротескно прекаляване с героите. Бях много развълнуван да видя такова разнообразие от култури да работят заедно на екрана. Така че, поздрави за целия екип, а Шарлиз държи и винаги ще има специално място в моя киносалон, но ще гледам последователността на този филм заради очарователната харизматична привлекателност на Джо и Ники.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Godzilla: King of Monsters (2019)

 

Това е от този тип "филми", който се гледа до края само и единствено поради мазохистичната причина да се убедиш до какви дебилистични висоти аджеба са стигнали авторите на въпросната боза. Може би рейтинга в IMDB трябва да бъде причислен към поредната загадка, обсъждана в темата "Необяснимото".  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Possessor - някак си главния герой влиза в чуждо съзнание с цел да контролира действията на приемника. Бом бок. 

 

Snowpierce - по-добре THE PLATFORM.

 

Gretel & Henzel - мудничко и скучно.

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Имах големи очаквания за Books of Blood, но останах леко разочарован, макар да имаше известна доза напрежение.

Случайно пуснах един филм от видептеката на eOn. My Daughter is Missing. Ужасен сценарий, по-детско е и от Маями 5:0 и всякакви подобни. 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Space Jam 2 - толкова е тъп, че първият филм направо изглежда като шедьовър. Този дори не успях да го довърша. Не си губете времето. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2021 at 2:29 PM, Sothbiss said:

Space Jam 2 - толкова е тъп, че първият филм направо изглежда като шедьовър. Този дори не успях да го довърша. Не си губете времето. 

 

На мен много ми хареса, даже току-що го похвалих в другата тема.

 

Но Tom и Jerry е бом бок.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

The Matrix Resurrections - просто нямам думи. Бях поставил летвата много ниско за този филм, но все пак успя да ме разочарова и издразни. Няма такава тъпотия. Даже го гледах на кино, защото бях обещал. Спестете си мъките и го подминете или ако искате да видите какво лайно е, задължително го изпиратствайте - има го вече в доста торент сайтове. Голям фен съм на трилогията, затова от кумова срама му давам 3/10 (at best).

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Sothbiss said:

The Matrix Resurrections - просто нямам думи. Бях поставил летвата много ниско за този филм, но все пак успя да ме разочарова и издразни. Няма такава тъпотия. Даже го гледах на кино, защото бях обещал. Спестете си мъките и го подминете или ако искате да видите какво лайно е, задължително го изпиратствайте - има го вече в доста торент сайтове. Голям фен съм на трилогията, затова от кумова срама му давам 3/10 (at best).


Хич не ме карай да почвам! Тия траверси осраха всичко!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не съм мислил, че ще сложа в тази тема филм на Марвъл, но ето че дойде и този момент - The Eternals. Нещо не им се получи да разкажат история на 10 героя в два часа. Като включим дивърситито и всички лайна, които вървят с него + смяната на пола на трима от героите, то стана една манджа с грозде. Явно и на феновете на Марвъл много не се е харесал - най-ниския рейтинг и на дъното като докарани пари до момента в бокс офиса.

 

Друга бозица, която гледах наскоро - Resident Evil: Welcome to Racoon City. Ужасен подбор на актюри, сюжет - нула, диалог - дъно. С други думи - загуба на време.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sothbiss said:

Друга бозица, която гледах наскоро - Resident Evil: Welcome to Racoon City. Ужасен подбор на актюри, сюжет - нула, диалог - дъно. С други думи - загуба на време.


И все пак от всички други предава най-добре началото, ако си бил над масата като играхме единицата. На ръст имам предвид :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...