Jump to content
BulForum.com

Кой е първият човек, с когото


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

И само загрозявате картинката с тоя пружинен катапулт :D (не се сдържах, сори)

 

Иначе табелата последно я видях в... уф, във форума май се пишеше Darkwish...

Link to comment
Share on other sites

Първи в списъка е Иван (нетруут) даже дойде да ми смени звуковата карта...ахахах.. ехх, то небеше вчера еейй...Със Кюри съм бил на една маса, със DeZoeker съм пил бляк рам...Liquid го знам още от както неможеше да ходи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Leper Messiah или Иво. Оказа се, че живеем на 300м разстояние, а се запознахме чрез форума :D

Link to comment
Share on other sites

Аз първо познавах хората , а след това последствие разбрах никовете им и че посещават форума Иван ( aka. Psihara^^ ) и Стасио ( aka. Stasio ) .

Link to comment
Share on other sites

Ами познавам filushkin,щото ми е съученик.Познавам и muncho1,щото ми е чичо.Иначе за пръв път срещнах inherit.hit.bg, и му дадох една видеокарта.

btw.gecaaa ми е първи братчед.

Link to comment
Share on other sites

С Tomahawk-a ходихме да свършим една работа на AlBundy , после се запознах и със alchemy по случай пищящата ми аларма , а иначе съм имал "търговски отношения" със firmadjiq,grosmaster,neron78 и още няколко съвестни :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе! Тука само готини сладури ли има в тоя форум или за другите не искате да си спомняте/признавате? :music

 

 

Първо беше на форума.

Аз ти видях дългите крака и ми се прииска да ти видя и фацата... ;)

 

:rolleyes:

 

 

И аз се запознах с една с най-дългите крака, обаче от един друг форум, която понякога чете тука, но никога не пише.

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре , може би е някой от модераторите/администраторите ... май дриймър (като контакт чрез пм) беше първият , а иначе не мога да си спомня , вчера забравям какво е станало , вие ме питате преди четири години или някъде там общо взето .

Иначе не съм се виждал с никой , дори не знаете дали аз съществувам , образно казано де , а по принцип си лафих с хора от "игралният" отдел .

Спомних си вече , Иван , работеше в магазин за компоненти , бях там като ми изгоря дъното на стария компютър и само това ми идва на ума в момента .

п.п. Не обичам да излизам с хора из града , предпочитам компанията на кафето и цигарата с кучето на двора .

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...