Jump to content
BulForum.com

Кой е първият човек, с когото


Recommended Posts

Такааа... Форума не е от вчера. И доста от потребителите се познават, малко или много. Някои от тях сме се виждали и на живо...

Та въпроса ми е: Кой е първия човек, С КОГОТО СТЕ СЕ ЗАПОЗНАЛИ ВЪВ ФОРУМА, и сте излезнали да се видите? (може да не помните точно 1вия, но първите...)

Като изключим прословутата "форумна масовка", един от първите, с които се запознах беше 1 симпатичен 1вокурсник от ТУ. Едно видимо здраво момче, което се разнасяше с фанелки на Slipknot. Едно младо момче, в което имаше хъс да учи... А то кво стана - преводач. :lol: Psychosis

Друг, с когото имах възможността да се запозная преди мнооого време бе едно ниско, дребно момченце на име Митьо. (За Шейд става въпрос) И до ден днешен продължаваме да си комуникираме, независимо, че той ни изостави и отиде далеч.

И 3тата личност от зората на форума е едно добро дете. Един "физик", с мераци за нещо поече. Също 1вокурсник (странно... той още е първокурсник, независимо че се запознахме преди 4 години :lol:), но и колоездач. Тогава бе заблуден! Мислеше си, че колелото е, за да стигне от точка А до точка Б. А то какво стана.... :)

 

Е? А вие с кого се запознахте?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Мхм.....Май първият с който се запознах, беше Крис/Bird Decline/. След това дойде масовката и от там като се тръгна....

Link to comment
Share on other sites

А ся де! Или Копчето е била, или може би afx. Но копчето би трябвало да не се брои, защото я познавам от 1-ви клас.

 

След това мисля с тебе, Психи, гуги мое. Много постове, малко срещи.

Link to comment
Share on other sites

Маса време в тоя форум, а още не съм се запознал с никой на живо (като изключим, че някои ги познавах преди това). Като гледам колко хора са ми набрали, едва ли ще се стигне дотам :)

Link to comment
Share on other sites

Така ли? Значи като ходихме по кръчми с теб и Бую и разни плевенски моми, това не е запознанство! Добре, Експерт, добре, това ще го помня! :D

 

То аз бях забравил, че и ти си на тоя форум, значи ти трябва да си първия човек, с който съм се запознал.

Link to comment
Share on other sites

Първо се запознах с Ванчо, имаме общи познати и така се получи. Съвсем случайно, преди 4-5 години дойде с едно колело, със слушалки в ушите и почна да се заяжда с мен :D , но от тогава мина много време и сега ако не чуем веднъж на ден, все едно не е минал деня. След това почнах и аз да ходя по форумни срещи и от тогава контингента ми с познати нараства.

Link to comment
Share on other sites

Братчед ми не го броя, щото го познавам отпреди това, иначе... мисля, че беше Moon_light.

Link to comment
Share on other sites

Та въпроса ми е: Кой е първия човек, С КОГОТО СТЕ СЕ ЗАПОЗНАЛИ ВЪВ ФОРУМА, и сте излезнали да се видите? (може да не помните точно 1вия, но първите...)

Като изключим прословутата "форумна масовка"

Това не е била първата "масовка". Години по - рано имаше други ;). Тогава потребителите бяха минимално количество. На първата такава се запознах с ZGAN, KILLERINCHO, BrowseMan (от преди това се познаваме), Dreamer, PC-KILLER, Veno, Veli, SirMixAloT, johan(не съм сигурен дали беше на първата) и още хора които за съжаление пропускам :(. Ще потърся снимки за да проверя кои точно бяхме. Това е първата на която съм бил. Преди това е имало и други. След това се започнаха едни warez.ru meetings. Уникални срещи. Станаха и по - "private", ако мога така да се изразя. Много след това дойдоха "масовките" във форума.

Link to comment
Share on other sites

...PC-KILLER...
Познаваш кретена?! С тоя човек BOSSKILLER-а ни запозна, а какви неща съм чувал за него... Тихичко...

 

В тоя форум има няколко човека, които познавам от преди съществуването му (визирам 27-October 02), като на първо място слагам GRIMJAUR, с когото се познаваме от 2001-ва година ако не ме лъже рама... От геймърските ми години познавам Runner, покрай една забавна случка се запознах с w00x... още няколко човека има, които знам доста от преди регистрирането ми във форума, но повечето от тях не пишат тук, а и май не пишат като цяло вече.

Иначе с juji май се познаваме от преди да почна да ходя по масовките...

 

Редакция: Curu, Неколкократен национален шампион... Мен ме заболява главата като го гледам как играе... Иначе е най-големия хардуерист, когото познавам.

Link to comment
Share on other sites

и какво излиза ... този PSYCHOSIS ли е най-известния .... и аз като се позамисля ... бих го споменал на първо място. карах колело с него , само това :>

bio & weasel

интересно ми защо аз не те познавам под това име ... луда история. трябва да питам weasel.

Link to comment
Share on other sites

С farrell... :D

 

Незабравима среща...

 

Иначе познавам някои отпреди, извън форума.

не мога да си спомня дали първо с теб или първо бях на среща на форума :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ам първо почнах да контактувам с Heller12a , извън форума , просто отдавахме много време на една игра тогава.. иначе на живо съм виждал Runner при една търговиика и AlBundy като трябваше да му вършим една работа... също така мисля , че веднъж мернах Психара на главната , ама беше далече и не ми се викаше да проверя той ли е.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност най-отдавна познавам AssasiN, макар и по-скоро като 'батко' от училище... иначе сме се запознали едва към 2000-та... Това го разбрах миналия месец ;]

Имам някакви бегли спомени и че с Ваньо май се знам от преди масовките, или поне преди моя дебют (със соевия сос и фасовете)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...