Jump to content
BulForum.com

Кой е първият човек, с когото


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Човек да не се избазика. :cry

Спокойно , спокойно :P

Link to comment
Share on other sites

Човек да не се избазика. :cry

 

Нали знаеш "Базик, базик, ама на гол г*з си е живо е*ане" :lol:

Link to comment
Share on other sites

JUJI ми беше първата и ме беше срам малко :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Първо беше на форума.

Аз ти видях дългите крака и ми се прииска да ти видя и фацата... ;)

 

Романтик. :love

 

Аз пък от форума първо се запознах май с GeorgiK. Познавам и Vegor и Antares, но от другъде.

 

Така като се замисля, даже с други не се познавам.

 

Ааааа. Забравих farrel и Yorikkk. И май това е...

Link to comment
Share on other sites

После дойде прословутата среща с Dreamer и заради него сега съм на това дередже, натопи ме с най-добрия му приятел, не го е срам ;)

Той Dreamer и други хора е натопил :) В тази връзка - ov3rm4n :)

Link to comment
Share on other sites

JUJI ми беше първата и ме беше срам малко :) :) :)

И при мен така.

 

Не знам дали се броят пичовете, с които цъкахме футбол. Ама при тях връзката Име-Ник ми беше невъзможна, а беше тъпо да ги питам.

П.П. Освен един тип, който си мислех, че симулира, пък той наистина си бил счупил нещо на крака...К'во става Stenli?

Link to comment
Share on other sites

П.П. Освен един тип, който си мислех, че симулира, пък той наистина си бил счупил нещо на крака...К'во става Stenli?

Stenli-то е добре, като изключим факта, че вече не мога да играя футбол :bgrin: И позволи ми да те поправя - счупиха ми го не по мое желание :lol:

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOO ама ти си бил тука бе СТЕНЛИ :D

Какво стана щях на дофтор да те водя!

И да не съм оф-че мисля, че е jozo по-изявените ама по странични линии!

Link to comment
Share on other sites

И да не съм оф-че мисля, че е jozo по-изявените ама по странични линии!

 

Хехехе.Чак такъв изявен да ама има вярно че първо се запознахме лайв и после разбрахме кой кой е :lol:

 

 

Иво, ти ли си бре? :blink:

 

Баш той е. ;)

Link to comment
Share on other sites

С кой първо се запознах няма да кажа, но знам с кого не искам да се запознавам, авторе ;)

За да не започна да пиша и говоря "ша" вместо "ще", "ма" вместо "ме" и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

С кой първо се запознах няма да кажа, но знам с кого не искам да се запознавам, авторе ;)

За да не започна да пиша и говоря "ша" вместо "ще", "ма" вместо "ме" и т.н. :)

Раздаваш номерца на хората, които не искат да те познават ли?

Link to comment
Share on other sites

абсолютно първият с който се запознах на по кафе докато чакахме другите да дойдат да караме картинги беше ванката психара , иначе преди това съм се виждал с бая народ да купувам разни работи ма не помна с кои точно .....

Link to comment
Share on other sites

първо се запознах с хората от варез футбола :) голямо шоу беше като играехме, по сума ти народ се събирахме. После почнаха ланпартита, форумните срещи и така. Но първите ми форумни познати са от футбола :)

Link to comment
Share on other sites

Това не е била първата "масовка". Години по - рано имаше други ;). Тогава потребителите бяха минимално количество. На първата такава се запознах с ZGAN, KILLERINCHO, BrowseMan (от преди това се познаваме), Dreamer, PC-KILLER, Veno, Veli, SirMixAloT, johan(не съм сигурен дали беше на първата) и още хора които за съжаление пропускам :(. Ще потърся снимки за да проверя кои точно бяхме. Това е първата на която съм бил. Преди това е имало и други. След това се започнаха едни warez.ru meetings. Уникални срещи. Станаха и по - "private", ако мога така да се изразя. Много след това дойдоха "масовките" във форума.

 

Същите хора бяха пък първите с, който и аз се запознах в форума...няколко срещи по касно и LifeFeel изкочи и той.

 

На масовките сам присъствал на 1-2 даже помня, че бях направил табела и е оставих на някои :)

Иначе познавам доста хора от форума от тук от там.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...