Jump to content
BulForum.com

Кой е първият човек, с когото


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Иха, яка тема :D Първият ми допир със съфорумник беше далечната 2004, ако си спомням добре. Чудех се с кой да разцъквам футболче, понеже в махалата бяхме спрели да се събираме и попаднах на първата тема 'Warez Football', която беше леко позабравена тогава, но все пак реших да пиша там. Та така се разбрахме няколко човека да идем на гребната, но не си спомням точно кои бяхме, помня карамана, дриймър, George_131 (може би) и други футболни ентусиасти. Впоследствие форумната игра започна да се превръща в традиция, която трае и до днес (за съжаление от 2 години без мое присъствие :( ), но поне се смятам за един от основоположниците на тази традиция :bgrin: След това започнаха да идват и други съфорумци и мога да кажа, че се познавам или поне съм виждал доста голяма част от форума, няма да ги изреждам, защото все ще пропусна някой :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми той нали е от форума :confused

А с хора от форума не излизам ;) :devil Те идват у нас :bgrin:

Да, ама не си се запознала с него ВЪВ ФОРУМА, нали?!?! Умишлено се правиш, че не разбираш, или?!

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не си се запознала с него ВЪВ ФОРУМА, нали?!?! Умишлено се правиш, че не разбираш, или?!

[offtopic]Кефиш ме колко заядлив си станал напоследък :lol: [/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Първо се запознах с Lord_Gudo или незнам дали да го броя по-простата причина че бяхме съученици. :D Иначе официално май първо се запознах с Pyroman-a :)

Link to comment
Share on other sites

А де? Кой беше първия? Дали са Борис, бат' Жоро и тогавашната му млада любов г-ца Чикатилова или пък футболните диванета бяха първи - тама мога да си спомня Красьо, Smirnoff, George_131, Dreamer, Тошко (groover) и така нататък. Кале също са ми мили и драги, но тях би трябвало по-късно да съм ги познал...

Link to comment
Share on other sites

м-м-м от форума Earthwalker. Иначе други хора които познавам преди да влизам форума и в последствие се оказаха тук: blowcow, lame_0ne, groover и още 1-2 сиг.. не помня :)

Link to comment
Share on other sites

Иха, яка тема :D Първият ми допир със съфорумник беше далечната 2004, ако си спомням добре. Чудех се с кой да разцъквам футболче, понеже в махалата бяхме спрели да се събираме и попаднах на първата тема 'Warez Football',

Е мен не ме ли помниш баш оттам бре :P Гледам не си ме споменал значи е било бая по-рано :)

 

иначе и аз така - още като юноша бледен преди няколко години веднъж реших да отида на един форумен мач и се запознах с Красьо(Stenli), ЖороК, Енев(VooDooMan) Васко(Violator), Митака(basten) Пешо(The Scorpion a.k.a Antares),rez и много други знайни и незнайни войни с които и до днес разкъкваме почти всяка неделя за спорта и си правим шоуто след мача :punk

Link to comment
Share on other sites

Ти се включи по-късно, Сашо :P Иначе като си припомня първите ни мачове се събирахме по 30+ човека и по-скоро приличаше на масовка от LoTR, отколкото на футболен мач :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се присъединя към хората, на които Психозиса беше първия :P После дойде прословутата среща с Dreamer и заради него сега съм на това дередже, натопи ме с най-добрия му приятел, не го е срам ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се присъединя към хората, на които Психозиса беше първия :P

 

Ползвай, ползвай още такива фрази, после Копчето като ти прати нинджите.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ползвай, ползвай още такива фрази, после Копчето като ти прати нинджите.. :lol:

Аааа копчето е пич, няма да ми прати нинджи ;) Ще ме изтреби по някой по-изтънчен начин ;)

Link to comment
Share on other sites

Това не е изтънчено :) Това е като да се фехтоваш с рапира срещу тояга. МОИТЕ разбирания за изтънчено са нежно и фино забиване на игла малко под и зад ухото - безболезнено, безкръвно, жертвата чувства личния подход :)

Link to comment
Share on other sites

Това не е изтънчено :) Това е като да се фехтоваш с рапира срещу тояга. МОИТЕ разбирания за изтънчено са нежно и фино забиване на игла малко под и зад ухото - безболезнено, безкръвно, жертвата чувства личния подход :)

Защо зад? Там не е ли артерията и да пръска? Не е ли по-добре във ухото и към мозъка?

От форума без да го познавам от преди съм се виждал с Hameleon продадох му едно охлаждане за процесор.

Иначе познава един двама други, ама те са от преди и не се броят :)

Link to comment
Share on other sites

Офтоп - никаква артерия :) Просто се стига по най-лесния начин до гръбначния мозък.Ефейктът е същият като да ти завъртят главата на 180 градуса.

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не си се запознала с него ВЪВ ФОРУМА, нали?!?! Умишлено се правиш, че не разбираш, или?!

 

Добре, ма! :wacko: То и с теб не съм се запознала ВЪВ форума :bgrin: Реално такова запознанство ще осъществя някоя сряда с Дядо Мраз покрай новата му кафе-машина. Скоро, скороооооо....

Link to comment
Share on other sites

Айде още един глас за PSYCHOSIS. Май GeorgiK беше с нас именно на първата ми среща с него. Но сега не мога да си спомня точно това ли беше или запознанството ми с адаша groover, с когото организирахме една форумна RPG среща доста преди масовките, и на която в крайна сметка отидохме само двамата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз помна 1 рожден ден на Теди Кинг, в който тряаше да преплувам Марица, за да има, щот бяха затворени мостовете, заради наводнение! :lol:

 

E как за първият му рожден ден си преплувал Марица?Ти още не си бил роден тогава :P

Link to comment
Share on other sites

E как за първият му рожден ден си преплувал Марица?Ти още не си бил роден тогава :P

Къде е казал първия :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...